ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

ben begendim. senin dert ettiğin şeyler diğer ev için de geçerli ama benim için en önemlisi hırsızlık olayı.bu evlere çok kolay giriliyormus.

ayrıca cocugun varsa hiç korkmadan buyutebilirsin.biz kapı pencere acmaya korkuyoruz.

gamzecim selam:) forumdaki bahçeli ev ile ilgili paylaşımların için yazıyorum. aldıgın evden memnunmusun ? ben de bahce katı bır ev buldum cok guzel ama rutubet korkum var. diğer arkadaşları da tavsiyelerini bekliyorum .

Ben de bahçe katında oturuyorum arkadaşlar, yeni evliyim.

Benim evimde rutubet olmadı, çünkü evim baya güneş görüyor ferah. Sadece mutfağım biraz karanlık.

Sorunlara gelince, böcek oluyor, ilaçlama yapıyoruz ve sineklik olmayan camları açmıyoruz, bahçe kapısını da sadece girip çıkarken açıyoruz o kadar.

Bir de ilk zamanlar çok huzursuzdum. Sanki her an biri geçecek beni görecek gibi hissediyordum. Bahçe bize ait değil çünkü apartmana ait ama gelen giden olmuyor. Yine de ilk zamanlar geleceklermiş gibiydim ama şu an alıştım diyebilirim. 8 aylık evliyim ve bekarken evimiz 3.kattaydı, deniz görüyordu. Ondan dolayı alışmakta zorlanmıştım ama şu an kendi evimiz deyip şükrediyorum :)

Canım sen alma orayı gelip ben alırım.ev harika bende bahce katı istiyorum annemler 25 yıldır oturuyor 5cocuk yetişti ve inanılmaz rahat.kesşke eşimi ikna etsemse 17.kattakı evimi satıp alsak böyle bir yer.yıllardır tepelerdeyım kızımla rahat edeniyorum cok ürpertici geliyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ev güzel olmasına güzel de çok karanlık güneş girmiyor korkarım aldınızmı evi yıl 2012 de konu açılmış...?

Merhaba canım bu konu başlığını açalı çok uzun zaman geçmiş muhtemelen çocukların bile olmuştur.Şuan bizde sizin gibi tedirginlik yaşamaktayız siz aldığınız evden memnunmu sunuz sonuç ne oldu vereceğiniz Öneri çok önemli sevgiler

Bizde şuan ters dubleks ev almak üzereyiz siz aldınız mı evi memnunmusunuz sevgiler

Merhaba canım bu konu başlığını açalı çok uzun zaman geçmiş muhtemelen çocukların bile olmuştur.Şuan bizde sizin gibi tedirginlik yaşamaktayız siz aldığınız evden memnunmu sunuz sonuç ne oldu vereceğiniz Öneri çok önemli sevgiler

Çok güzel canım benim evimde bahçeli ama altında daire var rutubet sorunu o yüzden yok bahçeden memnunuz böcek geliyo sadece onun dışında bi şikayetim yok benim ev çok güzel bayıldım

Çok güzel canım benim evimde bahçeli ama altında daire var rutubet sorunu o yüzden yok bahçeden memnunuz böcek geliyo sadece onun dışında bi şikayetim yok benim ev çok güzel bayıldım
Bizim üst kat giriş ama balkonlu yüksek baya alt katta Bodrum ama pencereleri zemin ev gibi boydan bile yaparım istersen dedi mütahit ama rutubet konusu acayip korkutuyor

Canım bizim üst kat giriş ama balkonlu baya yüksek alt katta Bodrum ama bahçe kat mütahit boydan cam bile yaparım isterseniz o kadar yüksek olacak Bodrum gibi olmayacak dedi bilmiyoruz rutubet konusu bizi çok korkutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…