ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

Bekarken evim bahçe katıydı.kışın çok sıcak yazlık kıfetlerle gezerdik, yazında çok serin , battaniye ile yatardık..ama bizim ev merkezi sistem ısınıyordu..sizinki doğalgazmışş..kışa garanti veremem ama yazın kesin serin olur..güle güle , güzel günlerde otur..

:))) herkes öle diyor...yazın serin kışın sıcak olur diye...ara ara ewe temizliği için gelen eşyalar için gidiyorum doğalgaz henüz gelmdi...ewde doğal gaz açık olmadığı halde şuan yakmadan otururuz gibi geliyor:))) ılık oluyor ewin içi:)) teşekkür edrim...sewgiler:)

hanımlarrr:)))) beyaz eşyalarım geldi.....fırın hariç dün mutfağın temizliğiyle uğraştım... bide uyduruk tül perde astım eşyalar görünmesin die...mazallah...daha içine girmedik:/ öle işte mutlu oldum sizlerle paylaşayım dedim:)) becerebilirsem atarım fotolarını:))))))))))<3

arada konunu takip ediyorum şekerim ,taşındım artık evimdeyim demeni bekliyorum..kışın ısınma sorunun olmaz gibi geliyor ,çünkü üst katlar daha çok rüzgar ve yağmura maruz kalıyor,yalnız yazın varya off nasıl serin olur biliyormusun ..püfür püfür yatarsınız artık ..

camların demirlerini filan yaptırmıştınız değilmi ,allah korusun ,yeni eşyaların var içerde artık ,temkinli olmak lazım canımm:18:

demirler arka tarafınkiler yani takıldı...ön taraftakiler içine girince takılacak....offf o kadar aksilikler yaşadı ki...ne de zormuş bu taşınma işleri...((( doğal gaz 1hafta 10 güne gelecek....zar zor yer bulduk((( beyaz eşyaların yarısı izmirden yarısı istanbuldan geldi...iki kere yanlış geldi... gitti geldi....buzdolabı tamam da bulaşık makinesi ikinci sefer yanlış geldi...bende sinirlendim tamam artık bu gelen takılsın bitsin artık dedim:/ takıldı işte dün... çamaşır makinası sorunsuz yerine oturdu allaha sükür yeri biraz dardı çünkü:/ ve bunun gibi bir sürü aksilikler(((( fotoğrafları atamadın yine kb olarak büyük geliyor sanırım...birde telefondan çekeyim fotoları bakalım olacakmı... öle işte dualarınıza ihtiyacım war arkadaşlar((....

bari böle gösteriyim fotolar.... diğer türlü uğraştım ama olmadı...nişanlımla ben aldım hepsini kızlar:))) inşallah güzel günlerde kullanırız...<3

Eklentiler

• $28231_25262_BEKO-TR-D-9575-NEX-01_large (1).jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 63
  • $Beko-B37-LEP-6B-LED-TV-Digiturk-_13840_2.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 81
  • $image0013.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 61
  • $Beko-D4-8101-ES-8Kg-camasir-Maki_13118_1.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 65
  • $Silverline-MF-242-Ankastre-Firin_1053_1.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 63
güle güle oturun eviniz çok güzel
bahçe katı demirlik yaptırırsanız sorun olmaz,eşyalarınızda çok güzel bu arada zevkli seçimler.
mutluluk ve huzurla oturun inşallah.

güle güle oturun eviniz çok güzel
bahçe katı demirlik yaptırırsanız sorun olmaz,eşyalarınızda çok güzel bu arada zevkli seçimler.
mutluluk ve huzurla oturun inşallah.

ayyyy beğenmene çok sewindim tatlım :))) amin amin inşallah Allah nişanlıma sağlık sıhhat wersin ailemizin tek kuruşu geçmedi:) ikimiz el ele verip yaptık ailelerimize sürriz olduDDD

ayyyy beğenmene çok sewindim tatlım :))) amin amin inşallah Allah nişanlıma sağlık sıhhat wersin ailemizin tek kuruşu geçmedi:) ikimiz el ele verip yaptık ailelerimize sürriz olduDDD

gençken yapılıyor bunlar iyi düşünmüşsünüz el ele verir yaparsınız çokta güzel olmuş,Allah olmayanlara da nasip etsin:)

gençken yapılıyor bunlar iyi düşünmüşsünüz el ele verir yaparsınız çokta güzel olmuş,Allah olmayanlara da nasip etsin:)

amin tatlım amin... biz bsch düşündük fakat paramız yetmedi borca girmek te istemedik...beko ya döndük....ayağını yorganına göre uzat demişler :))) dediğin gibi Allah olmayanlara da wersin...:))

oy oy maşşallah ,aksilikler olmuş ama olsun canım ,aldıkların çok zevkli güzel seçimler ,harika bence ,daha ne olsun yeni gelin çeyizi işte ,bekodan şaşma ,7 yıldır kullanıyorum tık demedi hiçbirşeyim ,tüm beyaz eşyam beko benimde ,çok sağlam maşşallah ..
allah ağız tadı versin ,borçsuz harçsız evlenceksin kız hadi bakalım..

ayyy bunları duymak rahatlattı tatlım beni :)) demek memnunsun...umarım bende sorun yaşamammm:))) ayyy şapşal oldum ben....içim kıpır kıpırrr:)))) bir an önce gelse şu doğal gazzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DDDDDD

canım öncelikle bahçeli, evleri çok severim bende olsam belki düşünürüm güvenlik açısından ama artık hırsızların girmeyeceği yer kalmadı :) güzelce demir yaptırdığın zaman gayette iyi olur...herkez ister en güzel evlerde oturmayı ama hepimiz bütçemize göre yaşıyoruz evinin içi gayet geniş çok da güzel eski kötü bir daire alsaydın 5. kat olsa neye yarardı dünyanın masrafını yapacaktın yine ve eski binalarda cok sorunlu oluyor..ben 3. kattayım evim çok iyi yerde ama eski ne banyo kokusu bitiyor ne tuvaleti kiradayım aynı zamanda olsada bukadarda olsa keşke canım..olumsuz düşünme derim eğer su girme ttehlikesi yoksa gayet güzel gülegüle otur..Allah huzur verdiği zaman herşey göze gönüle güzell geliyor huzur olmadıktan sonra sarayda olsan ne fayda be canım Allah banada nasip atisn kiralardan kurtulmayı

canımmmm canı gönülden diliyorum sana güzel bir ew:))) Allah gönlüne göre wersin... ben sewiyorum evimi....alıştım ısındım:)))) Allah utandırmasın ne deyim :))
tesekkür ederim yorumun için:)
sewgiler.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…