ev almaya karar verdik yanlız bahçe katı:(

gamzeemrah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
223
1
öncelikle konuyu yanlış yeremi açtım bilemiyorum eğer öleyse lütfen beni uyarın:))
daha önce öğrenci evimi paylaşmıştım burda...niaşnlımla birlikte yaşıyoruz demiştim hani ) yaza nasipse düğün düşünüyoruz...müstakbel kayınvalidem evlenmeden önce evimizi almak istiyor...650 lira kira wereceğimize çeker kredi onu öderiz bölece sizde mülk sahibi olursunuz diyor...buraya kadar herşey güzel.. fakat bütce kısıtlı 130 liraya kadar çıkabiliriz sadece...hak veriyorum onlara da bunun düğünü war eşyası war....takısı war......... ama birtürlü istediğimiz gibi bir ew bulamadık bulduğumuz ewlerin ya içleri çok kötü yaa çok eskiler...yada Allah ın unuttuğu yerdeler... derken biz bir ew bulduk...merkezde gözde bir semtte...alışweriş merkezine 2 dk..(yaya olarak) işçiliğini ewin içini ne biliyim büyüklüğünü beğendik..bahçesinin bize ait olması falan bizi cezbetti ... ısındık mı?? ısındık....ama kime sorsak almayın bahçe katı yok rutubet olur yok su basar sonra pişmaan olursunuz satmak isterseniz satamazsınız die bizi korkuttu... ewin alt yapısı gayet iyi...bohçalama sistemi köpük vs...gibi önlemler alınmış...bina sıfır... sorun olmaz belki diye düşünüyoruz bilemiyorum gezdiğimiz ewlerden en iyisi buydu yada kötünün iyisiydi... bahçe katında oturan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım war... çok zamanımız yok...bir an önce ew bulup içine yerleşmeliyiz....awantajları dezavantajları nelerdir....yada bahçe katında oturup şikayetçi olan varmı??? lütfen yardımmm((

Son düzenleme:
fotoları umarım ekleyebilmişimdir...

Eklentiler

• $IMG_0509.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 11.085
  • $IMG_0510.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 9.665
  • $IMG_0612.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 3.807
  • $IMG_0560.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 9.300
  • $IMG_0512.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 6.841
  • $IMG_0615.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 3.814
diğer odaları ekleyemedim... en yakın zamanda yenilerini çeker eklerim...ekledim yalınz kabul etmediD )

ev çok güzel ama ben oturamazdım bahçe katı olması iyi de hemen önü yol araba geçerken bütün tozlar içeri, yemek yaparken kapı açıcan bahçeden bişiler giricek içeri
bahçe sizemi ait olucak belki sonra bişeyler yapabilirsin oraya iyi düşün bence herşeyiyle

bahçe katı olmasına rağmen oldukça aydınlık ferah ,sadece yokuş aşağı ise almayın ama düz zeminse hiçbir sorun olmaz,malum yağmurda filan sel olur allah korusun ,mazgallar taşar lağım suları filan bahçene akar ,
ev gerçekten çok güzel ,bahçenin avantajlarını da zamanla göreceksin zaten ,bir masa atarsın yazın ohh eş dost arkadaşlarla çay,kahve mangal muhabbeti olur ,
ay bak ben heveslendim senin yerine ,
alın bence ben çok beğendim ,camlara demir ve sineklik yaparsın hem tozu hem börtü böceği, demirle de hırsızları engellemiş olursun ,gayet korunaklı olur diye düşündüm ..

evi çok beğendim ev güzel ama tam yol üstü bence buda sizin için problem olabilir,rutubetide vardır birazdaha araştırabilirsiniz

Son düzenleme:

bahçe bize ait olacak duwara sarmaşık güller fenerler düşünüyorum çimlendirme falanda düşünüyoruz çiçekler falanzaten salonla mutfak yanyana...oydan boya cam balkon düşündük... ne bileyim yaaa....yokki başka ev...elimizdeki parada belli canım (

evi çok beğendim ev güzel ama tam yol üstü bence buda sizin için problem olabilir,rutubetide vardır birazdaha araştırabilirsiniz

bina sıfır henüz bi rutubet yok...bohçalama sistemi yapılmış alt yapı sağlam birde köpükleme de yapılmışşş...sorun yok diyorlar fakat kimse garantisini weremez tabii...inaşşallah hayırlısı olsun ne diyim (

hay Allah razı olsun ne güzel şeyler yazmışsın... bahçeye acılan bölemeye cam balkon yapılacak;pencerelere sineklik; demir yapılacak....ayrıca bu foto yağmurlu havada akşam üstü 5 gibi çekildi... normalde güneş alıyor baya yani bahçe katlara göre aydınlık biraz daha...bizim bir üst katımız 300 bin ... burası 110 bin... fiyatıda uygun...bilemiyorum Allah hakkımda hayırlısını nasip etsin...:/

nerde bu ev büyükçekmcede ki evlere benzettim. tam benim hayalimdeki ev bahçeye atarsın masanı ohhh.. miss bahçeli ev gibisi var mı ilerde çocuğun olur salarsın bahçeye oynasın. ama rutubet konusuna bişey diyemem hafif bir rutubet olabilir. taşınmadan bir strafor kaplatırsın ona da çözüm bulursun

canım ben evini çok beğendim,hele mutfağına bayıldım,allah güle güle oturmayı nasip etsin ..
sonuçta biyerden başlamak lazım şimdi bu bahçe katıyla başlarsın, bi bakarsın sonra bi üst kata çıkmışsın ,bütçene göre hareket etmen önemli..
Sıfır ve temiz dairenin tadını çıkar :)))

Bende beğendim evi özellikle mutfak tam benlik :) fiyatıda uygun gibi geldi bana iyi günlerde oturun inş.

saol tatlım yaaa ne güzel yazmışsın ...bende isterim sorunsuz güzel bi ewde oturmayı yanlız şuan için baktığımız ewlerdenen beğendiğimiz bu oldu...umarım rutubet sorunu yaşamayız.... ew denizli merkez de:)) muhit olarak iyi biyerde...aslında hemen almak istemiyoruz ama elimizden kaçırmakta istemiyoruz...hakkımızda hayırlısı ( inşallah içine girip yerleşmekte nasip eder Allah...burda paylaşırım yeni gelin ewi diye :)))

bizim beğendiğimiz ewler 180 190 bin...ben şimdi nasıl deyim bana bu ewi alın diye...sonuçta açıkca sölediler 130 bine kadar bakın şimdilik diye...anlayışlı olmak lazım tabii...inşallah bi sorun yaşamam... çok sıkıntı çektik bu ay...gezmediğimiz ew kalmadı... umarım hayırlı olan budur.. saol cnm herkese nasip etsin sıfır mis gibi ewler içinde huzurla birlikte:))

İstanbul b.çekmecedeki evlere bende çok benzettim ama denizli demişsiniz evi bende çok beğendim sıfır olması çok güzel bahçeyi çimlendirip bir iki çiçek bir masa ohh miss sonra camlara demir sineklik falan olursa korkacak herhangi birşey yok..Mutfağını bende çok beğendim hakkınızda hayırlısı olsun güle güle oturun bu yada bir başka yer sonuç huzur mutluluk önemli şimdi burda oturursunuz yıllar sonra gönlünüze göre başka bir yere taşınırsınız..

Bu arada bahçe katında oturan arkadaşım çok kimi florya kimi b.çekmecede inanın onlara gidipde bahçeye çıkınca içim açılıyor al eline kahveni çayını otur..Ve hiç şikayetlerini duymadım b.çekmecedeki neden yıllarca 4 duvar arasında oturmuşum diyede söylenirr..Kısaca çok memnunlar yağmur sel vs bunlar için önlem alınmıştır binayı yapan onuda düşünmüştür herhaldee yinede içinize sinmiyorsa binada oturanlara sorun yağmur kar olduğunda bahçenin etrafın durumu ne diye

ev bence gayet güzel.bizde giriş katı aldık 4 yıl önce bütçemize göre.kredi ödüyoruz hala ama az kaldı.o zaman bizede diyenler oldu daha üst katlardan alsaydınız falan diye.ama işte bütçe belli olunca ona göre oluyor.şimdi borcumuz bitmek üzere kira yerine kredi ödedik ve ev sahibi olduk.
sizde biyerden başlayın hem ne güzel düşünmüş büyükleriniz daha ne olsun.eşyan bile kendi evine göre olur.başka evlere göre alıp taşınınca uyduramıyorsun çünkü.içinize sindiyse hayırlı olsun.iç yapısı gayet şık yapılmış camlarda demir ve cam balkonlada gayet güvenli olur.

fotoları umarım ekleyebilmişimdir...
Ayy çok güzelll bizde böyle ev arıyoruz açıkcası köpek için.. çok uygun Bahçeli kzı daha ne isyonn Güle güle otur allah bizede böylesini çıkar karşıma yaa Seney bizde abhçeli eve taşınmayı düşünüyoruz İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…