Eurovision 2009 Sonuçları

hadise bu kadar şişirilmeseydi belki hırs yapardı biraz
ulen kuzu olmuşun 70 yaşında bilent ersoy gibi çıtırlaramı asılıon:mymeka:

Hadiseyi çok beğenirim. Hakkaten süper bir hatun seside güzel(canlı hiç dinlememiştim erovizyonda ilk kez izledim canlı olarak). Ama şu bir gerçekki finalde ses yok sadece görüntü vardı. Yıprandı Hadise şu 2-3 aylık dönem zarfında. Vokaller kurtardı Hadiseyi, ne kadar olduysa artık o da. 4. olmak da bir başarı sonuçta ama diğerlerine çamur atmamak lazım.

Evet canım hazımsız Hadise Haklı oda ne umutlarla gitti oraya laf ettiyse haklıdır diyemem tbrk etmeli der geçerim bu onun sorunu.lakin Allahıam bin şükür ilk 5 demiştim ordada kendimi ilk 5te görmek hoşuma gitti lafıylada yücelteyim ozaman..Minik detaylar her zaman mide bulandırır ..Yapmayın nolursunuz öyle yada böyle hazmetti yada hazmetmedi kıvırdı yada kıvırmadı naptı netti 4, aldı onuda bu seviyeye getiren herzamanki medyamız halkımızdır..

Dünde yazmıştım buraya oğlum sonucu görünce oturup hüngür hüngür ağladı ona bu işin siyasi katkılarının olduğunu anlatmak öyle zor olduki.. Hepimiz yanlış yapabiliyoruz 1. olsaydı sesi çok kötüydü nasıl birinci oldumu diye eleştiri yapacaktık çok merak ediyorum..

Boşverin inşallah bir gün gelir biz yine 1 liği alırız ..Ama şu bir gerçekki Hadise Hadise yarattı sayesinde yarışma izlendi :hooray:

kuzey ülkelerinden yine pek de oy gelmedi aslında
gelen 1-2 puanlık oy da hadisenin eurovision öncesi konserden konsere koşturması olabilir
ya ben en çok hadisenin açıklamalarına bozuldum yoksa sonuna kadar arkasındaydım
1.yi tebrik etmesi gerekirdi her ne olursa olsun

Çok konuşma leyn:icecream:, ama ne çıtır be, hadi itiraf et bi çimdikte sen atmak isterdin dimi.naniknanik

Canım benim şişirilmek ne denli doğru bir kelime bilemiyorum ama bildiğim birşey varsa mecburi Ülke ülke dolaşılacak bir sürü Medya kurdu peşinden koşup her cümlesini olay yapacak ve sonrasında Hadiseyi kurt kapanının içinde bırakacaklardı ama görüyorumki onlar bile tebrik ediyorken hala sizler hırs yapsaydı diyorsunuz onca Ateşlede o sahneye çıkmak başka bir marifet..Çıplaklık demeyin bana Allah aşkına zira kızın mesleği bu tarzı bu bir günlük açılıp saçılmadı şov dünyasının üyelerinden biri ve oldukça başarılı a.s. Kısacası durup dururken bir anda Hadise olmadı ama son durum kesinlikle Medyanın suçudur günde 10 posta Hadise haberi seğrettik

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.Seneye diyorum size yollayalım Mustafa topaloğlunu yada Ajdarı bakalım keyfimize ne eleştiri ne birşeyyerimseniben:1hug:a.s.

valla bilmiyorum ki yaparmıydık acaba benneyaptımki
zafer sarhoşu görmezdik sanırım ama iyi kötü her şarkı eleştirildi
norveçin şarkısının bir bölümünede okul piyesi gibi diyorlar bizde söylerdik sanırım
yada bizim haricimizde başkaları söylerdi kimse yoğurdum ekşi demez ki
başarı takdir edilir çamur atmak yanlış ama o kadar başarılı olsa sanırım daha farklı bi yerde olurdu
bizim eleştirdiğimiz bu şarkının daha iyi performansla sergilenmemesi
klipteki sesle ordaki ses bir mi
bende üzüldüm elbette hatta çıkmadan umarım hadise sesin çıkar bu defa diye geçirdim içimden
yarı finalden daha iyi başladı ama bitişinde yine problem vardı
neyse seneye inşallah yerimseniben

a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.Seneye diyorum size yollayalım Mustafa topaloğlunu yada Ajdarı bakalım keyfimize ne eleştiri ne birşeyyerimseniben:1hug:a.s.

Eyi dedin Nazlım yav, Ajdar harika bir fikir, çikita muz muz muz, çikita çikita, hobaaaasositososito

ah o hadise nerelere gitmemiş ki
andora diye küçük bir ülkecik istanbuldan bile küçük
taa oralara kadar andorada bize gram puan vermedi benneyaptımki
gurbetçiler saolsun hadiseyi kurtardılar şakkıdı

Eyi dedin Nazlım yav, Ajdar harika bir fikir, çikita muz muz muz, çikita çikita, hobaaaasositososito

bizde sevimli şirin bir oğlan yollayalım yalın gibi mesela -tatlicadiarzu-
Çok tatlısınız yaa ŞenizŞenizŞeniz Ne diyelim katılıyorum inşallah birdahaki seneye.. :hooray:Oğluşum az büyüsün Rap filan çalışıyor yakışıklıda yollarım valla :roflol::roflol:
Çok öptüm kızlar sizleri :1hug:

ah o hadise nerelere gitmemiş ki
andora diye küçük bir ülkecik istanbuldan bile küçük
taa oralara kadar andorada bize gram puan vermedi benneyaptımki
gurbetçiler saolsun hadiseyi kurtardılar şakkıdı

öyle cnm valla gurbetçilerimizi tebrik ediyorum ben hadise yerine a.s.a.s.

izledikçe, dinledikçe geriliyorum valla. bariz berbat sesi. bunu herkes anlayabilir yaa

bi suru sms yolladim he 10 dan fazla evden de 1 defa anca olabildi, cunku mesgul diodu aradiginiz numara, bi de esimin cebinden yolladim sms ama olmadi iste nedek konturlerde gitti

Hadiseye haksızlık edildiğini düşünüyorum.44 ülke arasından 4.üncü oldu daha ne yapsın kız.Aşırı stres ve yorgunluktan yüzünde yaralar çıktı.Buna rağmen yinede kimseye yaranamadı.4.lüğü beğenmeyenler sonuncu olduğumuz yılları unutmasınlar.Ayrıca türklere karşı önyargı bu yarışmada bir kez daha belli oldu, tıpkı avrupa birliği sürecinde olduğu gibi.Norveçin birinciliğine gelince: berbat bir şarkı, çocuk şarkısı gibi hiç beğenmedim fransanın şarkısı ondan çok daha güzeldi.

Valla ben bayildim norvecin sarkisina.. farkli ve güzel.. cocukda cok tatli Hadise yapamadi canlida dinlemistim halbuki onu.. gercekten hastaydi demek, sesi normalde öyle degil.. ama 4.olduk 25 ülke arasinda buda harika bisey

Dördüncü olmak kötü değil.. Kaldı ki 1. olan Norveç ve 2. olan ızlanda benim dinlediğim andan itibaren favorilerim olmuştu, eşime de dedim bunlar çok iyi diye.. Hakeden ilk 2 ye girdi

bence...Norveç'in şarkı sı güzeldi , geleneksel bir müziği andırıyordu, gayet de başarılıydı..

Hadise beni çok şaşırttı, sesi hiç çıkmadı;müzikten notadan anlamam ama sesten anlayan bir dinleyici olarak kulağımı rahatsız etti .. Dahası dans edicem diye şarkıyı söyleyemedi bence..

Zaten şarkı bizim geleneğimizi , Tükiyemizi yansıtan ve bize özgü bir şarkı değildi, ben o yüzden sevmemiştim.. Bir Kolbastıyla çıksaydık bakalım, herkesin ağzı nasıl açık kalıyordu ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…