Pilav Tarifleri Etli Sebzeli Pilav (Süslü Saksi Sokagi Sponsorlugunda)

Sevdigim ve yemeklerine bayildigim birinden bunlari duymak iyi geldi valla Egunalcim, cok tesekkür ederim. Bütün yemeklerini cok begeniyorum zaten ama ramazan sofrasinda hani hepsi bir arada ya, ayyy karnim gurul gurul gurul, depresyona girdim. :KK52::KK52: Masa düzenini de cok begenmistim.

Valla kazanmaktan ziyade insanlar deneyip de ayni zevke erisirlerse cok mutlu olacagim. :KK9::KK9:

Bende seni seviyorum ve pilavını daha çok seviyorum madem kazanmaktan çok denenmesi seni mutlu edecek en kısa zamanda yapıp paylaşacam burda:KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1: ve ayrıca tüm güzel yorumların için çooooook teşekkür ediyorum :KK19::13::KK16::KK16::KK16:

Bende seni seviyorum ve pilavını daha çok seviyorum madem kazanmaktan çok denenmesi seni mutlu edecek en kısa zamanda yapıp paylaşacam burda:KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1: ve ayrıca tüm güzel yorumların için çooooook teşekkür ediyorum :KK19::13::KK16::KK16::KK16:

Cok cok tesekkür ederim Egunalcim, simdiden mutlu oldum bile bak :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62:

Lambrusco ;

ellerine sağlık muhteşemmm olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :KK56::KK56::KK56:

Fallen begenmene cok sevindim, tesekkür ederim! :KK1::KK1::KK1:

Lamb! yewrum aslımmmmmm emine bederim ümit ustammmmmmmm

Yemek harika görünüyor :)

Sen hangi ara kırmızı oldun :)

Oyyy lamb, kırmızı etle hiç aram yoktur ama benim bile ağzım sulandı yahu:KK56:
Ben niye bu kadar marifetsizim:KK43:

Ellerine sağlık balım, proluğun da hayırlı olsun:KK54:

Ya ben böyle güzel görünen seyler yapamıyorum ki D:

Dövmem be söyle hadi :KK70:

O mikemmel kekimsi pasta gibi bişey yapma proluktan da olursun diyecektim ama valla demiyom bak :KK60:

Ben de yahu ben de yapamıyorum..Hiç aram iyi değil mutfakla..Kendimden utanıyorum resmen böyle şeyleri görünce:KK14:

Lamb! yewrum aslımmmmmm emine bederim ümit ustammmmmmmm

Yemek harika görünüyor :)

Sen hangi ara kırmızı oldun :)

Elmyyy :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Hehe ben bu gazla Lamb`in Mutfagi diye bir blog aciyormusum ve öyle ünleniyormusum ki Emine Hanim, Oktay Usta, Ümit Bey kendinden geciyormus.

Dün kirmizi oldum. Kazen sag olsun jest yapti, konu acilir acilmaz, yemek yarismasina katildigim icin. :KK16::KK16::KK16:

Üfff feci uctum Elmy. :KK55::KK55::KK55::KK55::122::122::122::122:

Oyyy lamb, kırmızı etle hiç aram yoktur ama benim bile ağzım sulandı yahu:KK56:
Ben niye bu kadar marifetsizim:KK43:

Ellerine sağlık balım, proluğun da hayırlı olsun:KK54:

Tesekkür ederim Medim! :KK3::KK3::KK3:
Medimmmm pilavi sebzeli senin icin yaptim. :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Etini koymazsin tepesine afiyetle yersin e mi? :125::125::125::124::124::124:

Hehe ben bu gazla Lamb`in Mutfagi diye bir blog aciyormusum ve öyle ünleniyormusum ki Emine Hanim, Oktay Usta, Ümit Bey kendinden geciyormus.

Dün kirmizi oldum. Kazen sag olsun jest yapti, konu acilir acilmaz, yemek yarismasina katildigim icin. :KK16::KK16::KK16:

Oyyyy seni yerim ben seniii:KK48::KK48::KK48:

O mikemmel kekimsi pasta gibi bişey yapma proluktan da olursun diyecektim ama valla demiyom bak :KK60:

Ben de yahu ben de yapamıyorum..Hiç aram iyi değil mutfakla..Kendimden utanıyorum resmen böyle şeyleri görünce:KK14:

Hainsin Med :KK70: kaibol gözümün önünden :KK60: Sen benim diğer pastamı görmedin tabi :KK43:

Bi de sen dün prolar ve normal üyeler diye cemkirmiştin bi de değil mi :KK70: ahahahah

Sen benim kırmızı lambamsın artık:)

Aslında acabilirsin Lamb'ın Mutfağı cok hoş

Ya ben böyle güzel görünen seyler yapamıyorum ki D:

Dövmem be söyle hadi :KK70:

Sevgili Baaa-yanlar,

Bence yaparsiniz da denememissinizdir. Süslü püslü güzel bir yemek yapacagim diye ise giristiniz mi, ben yapacaginiza inaniyorum.

meeeddd o tosbaaaa kekini nasıl unturusun??* çekoyla benim aklımızdan çıkmıyor hiç,kabusumuz oldu :KK60:

bu arada yemek şahane görünüyor,acem pilavına benzettim biraz onda sadece patlıcan olmaz..

Hainsin Med :KK70: kaibol gözümün önünden :KK60: Sen benim diğer pastamı görmedin tabi :KK43:

Bi de sen dün prolar ve normal üyeler diye cemkirmiştin bi de değil mi :KK70: ahahahah

Sen benim kırmızı lambamsın artık:)

Aslında acabilirsin Lamb'ın Mutfağı cok hoş

Aaa cemkirmedim yahu, olacak bir adaletsizlik hakkinda görüs bildirdim. Ki zaten Kazen de henüz yapim asamasinda oldugunu söyledi. :KK9::KK9::KK9:

Hahaha düstügümüz hallere bakin kirmizi lamba oldum. Gece lambasi niyetine :KK9::KK9::KK9:

Tesekkür ederim Elmycigim yemegi cidden begenmis olacaksin ki blog fikrini destekledin. Ama benden önce ne hamarat hatunlar var bu sitede yahu.

Pasta konusunu da ben bilmiyorum, gidip pastalar kategorisine girip bakmali miyim? :KK9:

meeeddd o tosbaaaa kekini nasıl unturusun??* çekoyla benim aklımızdan çıkmıyor hiç,kabusumuz oldu :KK60:

bu arada yemek şahane görünüyor,acem pilavına benzettim biraz onda sadece patlıcan olmaz..

Tesekkür ederim quarta!!!!!!!!!! :) Begenmene sevindim! :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Evet Acem pilavina benziyor ama icerik olarak biraz farkli sanirim acem pilavinda badem de var. Ben pilavin icinde kuruyemis ürünleri sevmedigim icin onu direk eledim. :KK16::KK16:

Ahahhha q yemin ederim takçak şimdi pıçaaa totomuza :KK60:

Sevgili Baaa-yanlar,

Bence yaparsiniz da denememissinizdir. Süslü püslü güzel bir yemek yapacagim diye ise giristiniz mi, ben yapacaginiza inaniyorum.

Denedik maalesef :KK43:
Hani üstü engebeli pudingimsi şeyi mi diyon bebişim:26::KK60::KK60:

Bakma bana yahu, takılıyorum..Aynı kulvardayız mutfak konusunda :)

İkinizi de gebertirim :KK70:

Yılbasında yaptığıma neden ses etmediniz :KK43:

Aaa cemkirmedim yahu, olacak bir adaletsizlik hakkinda görüs bildirdim. Ki zaten Kazen de henüz yapim asamasinda oldugunu söyledi. :KK9::KK9::KK9:

Hahaha düstügümüz hallere bakin kirmizi lamba oldum. Gece lambasi niyetine :KK9::KK9::KK9:

Tesekkür ederim Elmycigim yemegi cidden begenmis olacaksin ki blog fikrini destekledin. Ama benden önce ne hamarat hatunlar var bu sitede yahu.

Pasta konusunu da ben bilmiyorum, gidip pastalar kategorisine girip bakmali miyim? :KK9:

Saka yapıyorum cnm, sen cemkiremezsin zaten tabiatına aykırı :KK70:

X