Pilav Tarifleri Etli İç Pilav (Aslı'nın Sponsorluğunda)

Usha sen de olsaydın keşke bu yarışmada.Aç pişir pilav çıkarmadılar mı acaba firmalar?:KK60:Teşekkür ederim canım.:KK16:

Canım baktım ben marketlerde yoktu sanırım daha çıkmamış:KK53:

Ya size de kebap yaptık hala hazır aşurede kaldı aklınız :KK52:

Katılacaktım cidden ama işten güçten fırsat olamadı bir türlü bir dahaki yarışmaya kısmetse :KK34:

Canım baktım ben marketlerde yoktu sanırım daha çıkmamış:KK53:

Ya size de kebap yaptık hala hazır aşurede kaldı aklınız :KK52:

Katılacaktım cidden ama işten güçten fırsat olamadı bir türlü bir dahaki yarışmaya kısmetse :KK34:

Bak büyük eksiklik pilav olmayışı.:KK60:Kavurup koysunlar paketlere dimi.:KK9:Ben tatlıcıyım tatlıda kalır benim aklım:)

Diğer yarışmada olmanı dört gözle bekliyorum.:KK16:

Bak büyük eksiklik pilav olmayışı.:KK60:Kavurup koysunlar paketlere dimi.:KK9:Ben tatlıcıyım tatlıda kalır benim aklım:)

Diğer yarışmada olmanı dört gözle bekliyorum.:KK16:

Sanırım pakette olsa da olmasa da kavurup su ekleyip pişiriyoruz ya ondan yapmıyorlar pakette :KK31:

Bir dahaki yarışma yemeği ne olur bilmiyorum ama sana özel sütlaç yapıp eklemeyi düşünüyorum tatlılar bölümüne :KK14:

Üzerine de tarçın ile adra yazıciim :KK54:

Sanırım pakette olsa da olmasa da kavurup su ekleyip pişiriyoruz ya ondan yapmıyorlar pakette :KK31:

Bir dahaki yarışma yemeği ne olur bilmiyorum ama sana özel sütlaç yapıp eklemeyi düşünüyorum tatlılar bölümüne :KK14:

Aslinda burda posette satiliyor pilav. Göndereyim mi? 3 dakikada pisiyor. :KK70::KK70::KK70::KK70: :KK1::KK1::KK1::KK1:
Ama tadi bizimkini tutmuyor tabi, suyun icine atiyorsun haslaniyor, cikariyorsun, makarna gibi. :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben de bana özel kazandibi istiyorum. :KK1::KK1:

Bir çare bulsunlar yahu olmuyor böyle.:KK1:

Ahhh benim için mi yapacaksın.:KK16:Sağol canım.Düşünmen yeter.:KK19:İki dakikada yok ederim onu ben.:KK56:

Aslinda burda posette satiliyor pilav. Göndereyim mi? 3 dakikada pisiyor. :KK70::KK70::KK70::KK70: :KK1::KK1::KK1::KK1:
Ama tadi bizimkini tutmuyor tabi, suyun icine atiyorsun haslaniyor, cikariyorsun, makarna gibi. :KK9::KK9::KK9::KK9:

Aaa iyiymiş o 5-10 paket getir bana Türkiye ye gelirken :KK53:

Kazandibini ocakta yapıyorum (yakmasını da) ben epey de iyi oluyor aslında :21:

Ama sana özel folyo kaselerde fırında yaparım lambım :KK16:

İmza: Herkese bol keseden yaparım diye vaatlerde bulunan politikacı adayı:KK52:

Hiç yoktan iyidir.Usha idare eder onunla.:KK1:

Önce benimkini yapsın sen sıraya gir.:KK4:

Bir çare bulsunlar yahu olmuyor böyle.:KK1:

Ahhh benim için mi yapacaksın.:KK16:Sağol canım.Düşünmen yeter.:KK19:İki dakikada yok ederim onu ben.:KK56:

Evet kesinlikle çare bulmalılar :KK31:

Aslında tüm yemeklerin poşette olanı olmalı yani :nazar:
Mesela şimdi ben ayıptır söylemesi pirinçli köfte yapıcam 2 saat uğraşmak yerine açıversem poşeti fenamı :KK53:

Aaa iyiymiş o 5-10 paket getir bana Türkiye ye gelirken :KK53:

Kazandibini ocakta yapıyorum (yakmasını da) ben epey de iyi oluyor aslında :21:

Ama sana özel folyo kaselerde fırında yaparım lambım :KK16:

İmza: Herkese bol keseden yaparım diye vaatlerde bulunan politikacı adayı:KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Tesekkür ederim olsun biz inaniyoruz sen devam et caktirma. :KK52::KK52::KK52::KK52:

Tamam gelirken sana paket paket getireyim. :):):):):):)
Sebzeli olanlari da var, onlar daha iyi hatta hic degilse tadi var. :KK53::KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Tesekkür ederim olsun biz inaniyoruz sen devam et caktirma. :KK52::KK52::KK52::KK52:

Tamam gelirken sana paket paket getireyim. :):):):):):)
Sebzeli olanlari da var, onlar daha iyi hatta hic degilse tadi var. :KK53::KK53:

Durmak yok yola devam o zaman :KK60::KK60::KK60:

Tavuklu varsa ondan da getir eşim tavuklu seviyor :KK52::KK52::KK52:

Evet kesinlikle çare bulmalılar :KK31:

Aslında tüm yemeklerin poşette olanı olmalı yani :nazar:
Mesela şimdi ben ayıptır söylemesi pirinçli köfte yapıcam 2 saat uğraşmak yerine açıversem poşeti fenamı :KK53:

Bence de her yemeğin poşetlisi çıksın.:KK1:Sen şimdi iki saat uğraş dur köfte yapacağım diye dimi.:KK53:

X