Pilav Tarifleri Etli İç Pilav (Aslı'nın Sponsorluğunda)

Off offf..... Etli,kuş üzümlü,fıstıklı....:KK56: Kimbilir ne kadar lezzetli olmuştur o pilav öyle :KK16:
Ellerinize,emeğinize sağlık..Başarılar dilerim yarışmada :KK19:

Evet canım baya lezzetliydi:)Çok teşekkür ederim yorum yaptığın için.:KK16:

adracigim harika görünüyor..yine döktürmüssün...
bence sen her yarismaya katil,ben cok begeniyorum senin yemeklerini:KK56:

Bol bol sanslar canim benim:KK16:

Çok hoş görünüyor canım ellerine saglik basarılar :KK16:

Teşekkür ederim canım.:KK16:

adracigim harika görünüyor..yine döktürmüssün...
bence sen her yarismaya katil,ben cok begeniyorum senin yemeklerini:KK56:

Bol bol sanslar canim benim:KK16:

Çok sağol canım.:KK16:Her yarışmaya katılsam benden bıkarlar.:KK1:Katılmayanlar katılsa daha renkli bir yarışma olur.Zaten bir daha vazgeçemezler.Böylelikle katılım oranı artar.Nevreste'yi düşünüyorum bak.:KK1:

Harika olmuş ellerine sağlık başarılar diliyorum yarışmada :13: sunumda çok hoş olmuş :KK16:

Teşekkür ederim.:KK16:Beğendiğine çok sevindim.:KK8:

ADRA ,maşaallah :nazar::nazar:sana döktürmüşsün yine:KK16:çok harika görünüyor eline sağlık..
başarılar dilerim:KK16:

Adra iyi ki geldin, cok hos bir tarifle gelmissin. Cok begendim, sunumun da cok güzel olmus. :KK16::KK16::KK16:
Aus üzüm hosafinin suyunu icsin, ben zaten üzümleri yiyen biriyim, cok da severim. Tam oldu bak yemeklerin ziyan olmayacak. :KK16::KK16::KK16:
Ellerine saglik!

ADRA ,maşaallah :nazar::nazar:sana döktürmüşsün yine:KK16:çok harika görünüyor eline sağlık..
başarılar dilerim:KK16:

Herkes gibi ben de birşeyler yapmaya çalıştım canım:)Çok teşekkürler.:KK16:

Adra iyi ki geldin, cok hos bir tarifle gelmissin. Cok begendim, sunumun da cok güzel olmus. :KK16::KK16::KK16:
Aus üzüm hosafinin suyunu icsin, ben zaten üzümleri yiyen biriyim, cok da severim. Tam oldu bak yemeklerin ziyan olmayacak. :KK16::KK16::KK16:
Ellerine saglik!

Beğenmen beni mutlu etti canım.Çok teşekkürler.:KK16:Üzümleri seviyorsun demek:)Biz suyunu içelim sana üzümleri verelim o zaman:)

Aslıcığım, harika görünüyor. Ellerine sağlık.

Emel'ciğim çok teşekkürler.:KK16:

ellerine sağlık abla yarışmada başarılar:KK16::KK16::KK76::KK76:

:KK53::KK53: müthiş görünüyor resimlerde büyük olunca ekrana yapıştım resmen ellerinize sağlık yarışmada başarılar dilerim:KK16:

çok güzell :KK56:

elinize sağlık başarılar :KK16::KK16:

lezzetli olduğu buradan belli oluyor. bir de açım nasıl canım çekti. :KK53:

Adracım ellerine emeğine sağlık :KK9:pilavın harika görünüyor:KK56: yarışmada başarılar:KK34:

evet iyi anlamda iyi :KK9:

Sevindim buna.:KK1:

lezzetli olduğu buradan belli oluyor. bir de açım nasıl canım çekti. :KK53:

Evet canım gayet lezzetli oluyor.Teşekkür ederim.:KK16:

Adracım ellerine emeğine sağlık :KK9:pilavın harika görünüyor:KK56: yarışmada başarılar:KK34:

Usha sen de olsaydın keşke bu yarışmada.Aç pişir pilav çıkarmadılar mı acaba firmalar?:KK60:Teşekkür ederim canım.:KK16:

X