Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri etkili bi sonuc ıcın

bir de ben internette deowellpatch adında bir göğüs büyütme bandı buldum. Aradım sipariş veren siteyi kadın bana baya açıklama yaptı. Bitkisel ürünlerden hazırlanmış olan bu bandın bir tanesini üç gün takıyormuşşun bir kutuda 10 adet bant bulunuyormuş ve östrojen hormonunun çalışmasını tetikliyormuş. Telefonda ürünü anlatan kadın östrojen hormonu fazla çalışmayan insanların göğüsleri küçüktür, fazla çalışanlarında küçültmek için uğraştığını biliyorsunuzdur dedi. Sonuç alınmadığı taktirde para iadesi yapılıyormuş ve kadın bana gayet iddialı bir cümle kurdu. İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜYE GELİNCE KULLANIMI BIRAKIN, DAHA FAZLA BÜYÜTMEK İÇİN UĞRAŞMAYIN, ÇÜNKÜ GERİ DÖNÜŞÜ YOK ! BU KEZ DE FAZLA BÜYÜDÜ DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ dedi :KK53: ben bundan alıp deniycem :92:

evet bende düşündüm ama burda konusu açılmış baktım etki etmeyende vardı yani bende alırsam kesin sonuç istiyorum anladın mı öğrenciyim zaten parasıda boşa gitmesin sonra :26:

bir de ben internette deowellpatch adında bir göğüs büyütme bandı buldum. Aradım sipariş veren siteyi kadın bana baya açıklama yaptı. Bitkisel ürünlerden hazırlanmış olan bu bandın bir tanesini üç gün takıyormuşşun bir kutuda 10 adet bant bulunuyormuş ve östrojen hormonunun çalışmasını tetikliyormuş. Telefonda ürünü anlatan kadın östrojen hormonu fazla çalışmayan insanların göğüsleri küçüktür, fazla çalışanlarında küçültmek için uğraştığını biliyorsunuzdur dedi. Sonuç alınmadığı taktirde para iadesi yapılıyormuş ve kadın bana gayet iddialı bir cümle kurdu. İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜYE GELİNCE KULLANIMI BIRAKIN, DAHA FAZLA BÜYÜTMEK İÇİN UĞRAŞMAYIN, ÇÜNKÜ GERİ DÖNÜŞÜ YOK ! BU KEZ DE FAZLA BÜYÜDÜ DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ dedi :KK53: ben bundan alıp deniycem :92:

canımm yanlız kadın orda eksık bı anlatım yapmısss cunkuu östrojen normal sevıyedeyse gogusler genetık faktorler ve vucuttakı yag oranına gore normal bı boyutu oluyo veya buyuk oluyo , evet östrojenı eksık olan kadınlarda gögus kucuklugu goruluyo , fakatt eksık olan kısım şu ÖSTROJEN SEVIYESI NORMALDEN FAZLA OLANLARDA İSE BASENLERDE YAG BIRIKIMI OLUYO ALT BEDEN DAHA BUYUK OLUYO GOGUSLER KUCUK OLUYO GELISMIYO FAZLA OLDUGU DURUMDA yanı armut tıpı vucut olusuyo yanııı en ıdeal gogusler östrojen sevıyesı fazla olanlarda degıl normal sevıyede olanlarda oluyo :KK43:(((((( bu bantları nerde bulabılırmışız ? nasıl bı bant gercekten o kadar ışe yarıyor mu acaba kullanan kımse yok mu ?

X