Pilav Tarifleri Et Soteli Pilav : SUSURLUK AYRANLARI Sponsorluğunda . . .

Açımm açççç......
Harika vallahi..Tüm tarifler birbirinden güzel,tabi pilav olması artı bir güzel Etlede birleşince yemede yanında yat
Ellerinize emeklerinize sağlık..Bol şans dilerim yarışmada

Taşınma telaşı derken bayağı yoğundum canım.
Ne hakkı canımcım ben kaşınıyorum yemek sitelerine girmekle :)
Büyük ihtimalle erkek dedi doktor.Sağlıklı olsun yeter kuşum dualarını bekliyorum

enfes duruyoo benim gibi bi etobura göre valla .ellerine sağlık canım ,başarılar diliyorum.. ayran beni benden aldı köpüklüsünden isterizzzz

Teşekkür ederim canım..Beğenmene sevindim desene damak tadına hitap ediyor..)

Aslında ben sevmem et ama değişiklik olması açısından etli yaptım..

Ayran konusuna hiç girmeyelim valla ben de bayılıyorum ayrana heleki köpüklüyse...Gel canım iki ayran sever beraberce içeriz..

seve seve canım gerçekten.. ellerine sağlık etler çok hoş duruyordu pilava da çok yakışır . güzel seçimdi

hımmmtam da bu saatte karnımda zil çalmışken
süper bi pilav olmuş hele bide yanında ayranda varsa harika
ellerine sağlık canım yine göstermişsin hünerini

bende diyorum BUSE'M çok çabuk büyüyor eee büyür tabi annesi hergün bu kadar lezzetli yemekler yaparsa
ama küstüm ben ,sana insan bi tabakta bana yollar

Canım benim çok doğru söylüyosn en önemlisi sağlıklı , hayırlı bi evlat olması..

Dua etmezmiyim hiç , hep aklımdasın canım....

öncelikle pilavınız sonra masanız harika gözüküyor... rabbim ağzınızın tadını bir ömür bozmasın inş... başarılar

Sevgili elti ablacigim kac gundur mapistaydim yazamadim nasilsin

Çok teşekkürler ARZUm..Beğenmene sevindim..

Bu arada mesajı yazalı çok olmuş ama bikaç gündür işlerim olduğu için cevap yazamadım kusura bakma..

Tekrar TEŞEKKÜR..

öncelikle pilavınız sonra masanız harika gözüküyor... rabbim ağzınızın tadını bir ömür bozmasın inş... başarılar

Çok teşekkür ederim canım..Ne güzel dilekler bunlar böyle , inşllh hepimiz daima mutlu oluruz , çok sağol..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…