Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ben hastanede damar yolu açılırken bile desteğimi verdim.
Hakikatliyimdir ben. Sevdim mi tam severim, bırakmam 3 günde ( ay alışmış kudurmuştan beter, duramaıyorum misch kinaye yapmadan)
ha aferin sana valla bende ameliyatlarım daa can dostlarımı burada hastane odasında görünce uçmuştumm iyi yapmışsın canım brawooo

kizlar ,kizimin cenesi cok dar, yirmilik dis cikacak yer bulamiyor, onu ameliyatla aldirmam lazim ama korkuyrum, kizim a anestezi verecekler ya korkuyorum burada mi yoks atr d emi yaptirayim, bilemedim simdi...

kizlar ,kizimin cenesi cok dar, yirmilik dis cikacak yer bulamiyor, onu ameliyatla aldirmam lazim ama korkuyrum, kizim a anestezi verecekler ya korkuyorum burada mi yoks atr d emi yaptirayim, bilemedim simdi...
Orda diş dr ler nasıl. Yani gerekli müdahaleleri yaparlar dimi zamanında

burda yaptır canım korkmada onemlı bıset degıl kolay ca yaparlar ınsallah

Orda diş dr ler nasıl. Yani gerekli müdahaleleri yaparlar dimi zamanında
evet yaparlar, burada ameliyata girmeden kalp vs kontrolden gecer bu yuzden biraz zaman aliyor , tr d ekalp de kontrolden gecse de hemen oluyor islemler, ama kizimin ilk anestezisi olacak, anesteziye alerjisi var mi yok mu nasil anlayacagiz?

burda yaptır canım korkmada onemlı bıset degıl kolay ca yaparlar ınsallah
aklim cikiyor vallahi, kizima bir sey olacak diye cok korkuyorum, iste boyle endiseden hasta oluyor ben, bana bir sey olmasi cok da umurumda dgeil ama sevdiklerimi kaybetme korkusu yasiyorum hep

evet yaparlar, burada ameliyata girmeden kalp vs kontrolden gecer bu yuzden biraz zaman aliyor , tr d ekalp de kontrolden gecse de hemen oluyor islemler, ama kizimin ilk anestezisi olacak, anesteziye alerjisi var mi yok mu nasil anlayacagiz?
onu sormak lazım ama agır bır anestezı olucak kadar ılac vermezler heralde uyusucak kadar olur

aklim cikiyor vallahi, kizima bir sey olacak diye cok korkuyorum, iste boyle endiseden hasta oluyor ben, bana bir sey olmasi cok da umurumda dgeil ama sevdiklerimi kaybetme korkusu yasiyorum hep
Ay Allah korusun. Diş nedir canım. 10 dak. Lık narkoz verilir en fazla. Bişicik olmaz.

canım benım sen ınanclı bır bayansın Alahınıznıyle hıcbısey olmıycak dua et sen bak nasıl ıcın huzurla dolucak

Hatırladım. Okumuştum. Siz ercan beye amel. Olsnlar grubu toplanıp görüşüyordunuzda. Ne güzel
naz ciddimiii ya sen bizi çok iyi biliyorsunnn çok güzeldi çokkk asla unutmam bana buradan bir çok dr ye ameliyat olan hatta hiç ameliyat olmayan arkadaşlarımın hazırladıkları hastane partisinii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…