Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

hadi canım..cok genc degil mi mutaf..bu sitede hep aynı isimleri duyuyoruz..adamın adı hiç geçmiş mi topiklerde?*sanmam..
Mutaf karin germeyi nasil bulur ki? Katin germe ameliyati uzun yillalrdir yapiliyor, adam bayagi bri seyler bulmustur ona inanirim, saygi da suyuyorum zaten ama karin germe tuhaf geldi ?

hadi canım..cok genc degil mi mutaf..bu sitede hep aynı isimleri duyuyoruz..adamın adı hiç geçmiş mi topiklerde?*sanmam..
Mutaf karin germeyi nasil bulur ki? Katin germe ameliyati uzun yillalrdir yapiliyor, adam bayagi bri seyler bulmustur ona inanirim, saygi da suyuyorum zaten ama karin germe tuhaf geldi ?
hahahaha yemezler sekerim..
genc gibi yasıyorum genc kalıyorum..işin sırrı bu belki de..

Evet haklisin maalesef

Mutafinanirimkarin germeyi nasil bulur ki? Katin germe ameliyati uzun yillalrdir yapiliyor, adam bayagi bri seyler bulmustur ona inanirim, saygi da suyuyorum zaten ama karin germe tuhaf geldi ?

Evet haklisin maalesef
Bwlki degisik bir yintem teknik bulmustur minoslar ben Inanirum onun buldugu bir teknik var biraz ozel bir ameliyat erkeklerke ilgili yabancilar atlamis biz bulduk demis mutaf cok ine cikmayi sevmiyo herseyi yapar o inanirim

Yapmistir kisss cok yetenekli o peganumun arkdsi demis mish canimcim prof o genc evet yakisikli yetenekli

tamam şimdi en gec haftaya mr işi halloluyo..akabinde hemen mutafı arayıp randevu alıyosun..adam gitmeden bir gorus durumu netleştir gününü al .yazı rahat geçir..tatil planın var mı..neler yapıyosun yazları..

Var tatliskomm Ingilizce :) gecen yaz yuzum davul gibiydi gunese cikmam yasakti implant gitti derdi kaldi yuzumde gunese cikinca reaksiyon oluyo kucuk kirmizi lekeler ve sisiyodu acayip bide findoten surunce bu yazda cikamam canimcim onceden gdyodum antalya civaruna iatanbulda havuza simdi yasak

Black direk rafyolojiye gitsen, ben yapmistim, bana bir beyin mr i cekin demistim, dr istegi olmadan ustelik ve cektirmistim, olmaz mi ki? Oyle radyoloji ozel yok mu .

Ta
Canimcim mutaf istnbulda degil antepdeydi normalde istanbulda pukacigimin sayesinde gorustym desigi gibi nasipmis cok sukur mayista bidruma gidiyo acibademde cakisucak artik

Evetttt. Ben geldim. Şöyle bir baktımmm. Yokluğum belli olmuş mu diye. Nafile.
Bi tek blavkim ay yüzlüm, küçük minnoşum naz nerde naz gitti vs. Demiş. Başkada beni anan yok

Evetttt. Ben geldim. Şöyle bir baktımmm. Yokluğum belli olmuş mu diye. Nafile.
Bi tek blavkim ay yüzlüm, küçük minnoşum naz nerde naz gitti vs. Demiş. Başkada beni anan yok
Tabi bitanecim kalbimdesin minik kusum yalniz kisslar bizi okuyan supelenebikir askmi yasiyolar diye ne var yasiyoz tabi hosgeldin bidigim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…