Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

vııyyyyyyyyyy miiischhh inanılmazsıınnnn..yok yokk sende anacıımmmmm....diyom ben kadın kaliteli diye...kızzımmm yalan olanı var da biiz gerçeğini yaparız..ayol kendimize yetse gene kar ederiz..fena mı sebze meyve süt yumurta masrafımız olmaz gene kazandık demektir.

hadin kızlar ben yatıyomm ,bana gün sabah 6 da başliyoooo ...öpptümmm hepinizi...rüyanızda benii görüüünnnnnn....byyy

estetiklere parayı nerden bulacağız printim..

hadi iyi geceler..rüyamda seniçocuklara yemek yedirirken görürüm heralde:KK45:

canım sevgi kelebeğihmam benim..daha gidip endoda yazılanları okuyamadım..mail atttıysanız okuyamadım..gözüme masaj yapamadım..var mı gelişme endoda:KK69:
Sevgi arsiziydim dmi ben he he kim demisti kiss onu bu arada beni Ihmal ediyosunuz kislar okadar zar zor giriyorum ilgilenin benimle naz gitti zaten:mad::mad:

:KK53::KK53::KK53: Az bile sana sen ingilizce kursuna git spor yap saglikli beslen, ohhhhh masallah ,ugras simdi bildirimlerle:KK53:

kızım siz de yapın..spor niye yapmıyosun hem anksiyetene de iyi elir..sağlıklı besinleri elinden mi alıyoz(nutella yedim bugun pek de sağlıklı beslenmiyorum rahat olun)

kızım siz de yapın..spor niye yapmıyosun hem anksiyetene de iyi elir..sağlıklı besinleri elinden mi alıyoz(nutella yedim bugun pek de sağlıklı beslenmiyorum rahat olun)
Valla yapacagim ama cok tembelim su aralar ama yapacagim soz, nutella ye tabii, o cok sgaliklidir gunde 4 kavanoz yemen lazim:KK53:

Sevgi arsiziydim dmi ben he he kim demisti kiss onu bu arada beni Ihmal ediyosunuz kislar okadar zar zor giriyorum ilgilenin benimle naz gitti zaten:mad::mad:

ilgileniyorum canım hep..yaın ne yapacaksın anlat..haftaya bu mr işi bitmiş olmalı..yarın yokum.bir vizyon görünteleme merkezini arasana istem kağıdı olmadan cekiyorlar mı?olmazsa bir de echomarı ara..

ilgileniyorum canım hep..yaın ne yapacaksın anlat..haftaya bu mr işi bitmiş olmaiyi ı..yarın yokum.bir vizyon görünteleme merkezini arasana istem kağıdı olmadan cekiyorlar mı?olmazsa bir de echomarı ara..
Ararim bitanecimmm :)) tesekur ederim zaten mehmet bey mayista olucak bodrumda cok da acele etmiyim peganumla konustum oda cok Iyi seyler duymus hakunda karin germeyi ilk bulan doktormus:KK45:

Ararim bitanecimmm :)) tesekur ederim zaten mehmet bey mayista olucak bodrumda cok da acele etmiyim peganumla konustum oda cok Iyi seyler duymus hakunda karin germeyi ilk bulan doktormus:KK45:

hadi canım..cok genc degil mi mutaf..bu sitede hep aynı isimleri duyuyoruz..adamın adı hiç geçmiş mi topiklerde?*sanmam..

X