Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kararınız hayırlı olsun..kendi yaşadıklarıma göre cevap verecek olursam..on günde karın artı kombin ameliyatlı olarak uzun bir araç yolculuğu,üstelik yanınızda çocuklarda var çok zor olur..zorluğu birtarafa,insan uzun süre oturamıyor kaburga kemikleri batıyor..yani ben oturamadım..hemde sizin gelşceniz tarihlerde havalar çok sıcak olucak..bu durumda ameliyat çok sıkıntılı olur..
Benim tavsiyem,siz en iyisi kurban sonrası yalnız gelip(çocuksuz) annenlerinde yardımıyla ameliyatını ol derim

Tsk ederim cevapiniz icin. Siz ameliyati gecirdiniz heralde? Nasil cok agriniz varmiydi?

Merhaba herkese 1 saat önce çıktım ameliyattan belden uyusturulup anestezık ilaçla uyutuldum yanı genel anestezı olmadı.belden aşşagısını yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum . Ağrım abartılacak kadarcık degıl. Zaten katater taktıanestezi uzmanı çok agrınokıraa gerekirse sedayınla uyuturuz senı ded

Gecmis olsun. Darisi bizr :)

Merhaba herkese 1 saat önce çıktım ameliyattan belden uyusturulup anestezık ilaçla uyutuldum yanı genel anestezı olmadı.belden aşşagısını yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum . Ağrım abartılacak kadarcık degıl. Zaten katater taktıanestezi uzmanı çok agrınokıraa gerekirse sedayınla uyuturuz senı ded

Çok geçmiş olsun herşey gönlünüzce olsun

Merhaba sabah 9:45 te alındım saat 16:00 gibi biraz kendime geldim. Hala ( karın kasım) göğsümün hemen altı zorluyor çok kolay geçmedi benim için

Merhaba sabah 9:45 te alındım saat 16:00 gibi biraz kendime geldim. Hala ( karın kasım) göğsümün hemen altı zorluyor çok kolay geçmedi benim için
Canım çok geçmiş olsun ilk gün öyle oluyor yarın daha iyi olursun emin ol sonraki gün daha da iyi:KK66:

Merhaba bayadir karin germe arastiriyordm burayida takip ettim ve en sonunda dun karin germe ameliyati oldum kizlar bugun taburcu oldum

selam hatunlar bende 5 mayısta karın germe oldum.ama durumdan hiç memnun değilim.o kadar kişi olmuş kimse çatlaklardan bahsetmemiş.sadece deri sarkması mı vardı sizde.karın son derece gergin evet ama çatlaklarım tamamen gitmemiş.buda moralimi fazlasıyla bozdu.resilerinizi görmek istiyorum nasıl mümkün olur.
Bende dun oldum ve catlaklarim olukca yogundu henuz karnimi gormedm ama korseyi duzeltmeye calistiklarinda ustteki catlaklarmin durdugunu gordum . Tabi ben karnim cok berbat bi durumdaydi burus burus sarkik bi karin o yuzden bu hali de gozume iyi gelir bence

Arkadaslar ankarada karin germe ameliyat olan varmı devlette 4.4 bucuk özelde 10 binden başlıyor artık kafam döndü yardimmmm istiyorum yada bi an once olsun diye gidip karanbol yaptircam
Arkadasim ben medipol mega da oldum 8 bin dediler ama konusarak 6200 e indirdim

Sağol canım destek verdin bana hep inşallah bu geceyi atlatırsam başka biri istemem
Canım inan bana atlatırsın bi-iznillah ilk gün tabii olacak o kadar yarın çok çok iyi olacaksın dümdüz göbüşünü düşün :KK68: oldu geçti gitti maşallah...

Dikişlerdegil ama yağ çektiği için sanırım ağrım var hala yine de şükürler olsun gerçekten daha korkunç olacağını düşünmüştüm
Cnm buna şükür. Evet duyduğuma göre yağ alınan yerlerin ağrısı daha çokmuş. Bi kaö güne kdr oda geçecek inş herşey güzel olacak. Kendine dikkat et beslenmene özen göster bir an toparlanmaya çalış güzel hbrlerini bekliyoruz

Kontrole gittim bugün tam bir hafta geçti.dikişlerim gayet iyi durumda.sağ taraf dikiş sonu biraz çıkık duruyor.ilerde geçmezse oradan yağ alırız düzelir dedi.sol taraf daha inik.ama genel olarak taş gibi sert ve hissiz.

Kontrole gittim bugün tam bir hafta geçti.dikişlerim gayet iyi durumda.sağ taraf dikiş sonu biraz çıkık duruyor.ilerde geçmezse oradan yağ alırız düzelir dedi.sol taraf daha inik.ama genel olarak taş gibi sert ve hissiz.

Çok çok geçmiş olsun umarım gerek kalmaz ve kendi iner

X