Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cilt yapına ve durumuna göre değişiyor sanırım bende çatlak çokdu göbek deliğimin üstünde vardı şimdi altından itibaren hala varlar gidememiş hepsi :KK43: allah kolaylık versin sana hepsini birden yaptırmak da süper ceserat.acil şifalar diliyorum size herşey çok güzel olur inşallah.

Çok teşekkür ederim cvp verdiğiniz için.. Pek cesaretli sayılmam ama kalkıştım bir işe işte deli cesareti hepsi bir anda oldu bittiyse gelsin istedim..iğne olurken bin dereden su getiririm.. Ama artık kendimle barışmak istiyorum..Sanırım benim çatlaklarım seninkinden biraz farklı yani göbek deliğimin alt kısmında umarım gider hepsi.. Sizde canınızı sıkmayın, belki kremler falan etkili olur. Bir de lazer duydum ama etkisini bilmiyorum hiç yaptırmadım. iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim..

Merhaba herkese hastanedeyim su an saat 10 da ameliyatim çok heyecanlıyım Allah'ın ıznı ile çok güzel olacak her şey sözde dualarınızı eksik etmeyin lütfen Semi lütfen tedirgin olma dümdüz olacak göbüşlerimiz

Merhaba herkese hastanedeyim su an saat 10 da ameliyatim çok heyecanlıyım Allah'ın ıznı ile çok güzel olacak her şey sözde dualarınızı eksik etmeyin lütfen Semi lütfen tedirgin olma dümdüz olacak göbüşlerimiz
Sagol inşallah iyi geçer ikimizinki de

Size de şimdiden geçmiş olsun herşey gönlünüzce olsun.

Selam hanimlar. Yeni konu acdimda kimse cevap vermiyo, ondan burdan bi yaziyim. Belki cevap verenler olur.

Ben liposuction (basen,ic bacak,diz ici, bel ve karin) ve mini karin germe ve meme büyütme ameliyati olmak istiyorum. Hepsi ayni anda olcam, kombin yani.
Ben fransada oturuyorum. 7.ayda türkiyeye gelcez Allah nasip ederse. Arbayla gemiye bincez. Esim diyo tatilin sonunda yani 8.ayin sonunda yaptirirsin ameliyati ve 10 gün istanbulda kaliriz sonrada geri döneriz arabayla. Ama benim korkum 10 gün sonra ben nasil araba yolculugu yapicam. Bide 3 tane cocugum var, 2x4 yasinda ve biride 6 yasinda. Simdi ben dusuniyorum kurban bayramindan sonra ucakla tek basima gidiyim, kendi annemgilde orda olmus olcak bana yardim ederler. Ama simdi tuaf olcak, 8.ayin sonunda gelip 05.09 geri türkiye ye gitmek. Nasil yapsam diye düsunuyorum. Biri bana akil fikir versin lütfen. Kafam iyicene karisidi.

Doktorumda buyuk bi ihtimal dr altan yücetas olucak. Izvec klinik.

Selam hanimlar. Yeni konu acdimda kimse cevap vermiyo, ondan burdan bi yaziyim. Belki cevap verenler olur.

Ben liposuction (basen,ic bacak,diz ici, bel ve karin) ve mini karin germe ve meme büyütme ameliyati olmak istiyorum. Hepsi ayni anda olcam, kombin yani.
Ben fransada oturuyorum. 7.ayda türkiyeye gelcez Allah nasip ederse. Arbayla gemiye bincez. Esim diyo tatilin sonunda yani 8.ayin sonunda yaptirirsin ameliyati ve 10 gün istanbulda kaliriz sonrada geri döneriz arabayla. Ama benim korkum 10 gün sonra ben nasil araba yolculugu yapicam. Bide 3 tane cocugum var, 2x4 yasinda ve biride 6 yasinda. Simdi ben dusuniyorum kurban bayramindan sonra ucakla tek basima gidiyim, kendi annemgilde orda olmus olcak bana yardim ederler. Ama simdi tuaf olcak, 8.ayin sonunda gelip 05.09 geri türkiye ye gitmek. Nasil yapsam diye düsunuyorum. Biri bana akil fikir versin lütfen. Kafam iyicene karisidi.

Sanıyorum ki okuduğum bir forumda vardı araba yolculuğu yapmıştı bayan zor olmamıştı mola vererek belki sizinde araba yolculuğu yapmanız sakıncalı olmaz bunun en iyi cevabını bence doktorunuz verir umarım herşey dilediğiniz gibi olur. Ama eşinizin dediği daha mantıklı zaten ağrılar 5. Günden sonra yok dneecek kadar az ve ağızdan alınan ağrı kesicilerle geçecek kadar küçükmüş

Doktorum bana bi hafta sonra araba yolculugu yapabilcemi söyledi. Ama agrilari ben yasicam icin genede cok kararsiz kaldim :)
Daha cok ödemler ve karnim korkutuyor beni

Doktorum bana bi hafta sonra araba yolculugu yapabilcemi söyledi. Ama agrilari ben yasicam icin genede cok kararsiz kaldim :)
Daha cok ödemler ve karnim korkutuyor beni

Aynı korku bende de mevcut malum pazartesi olacağım. Canımda çok tatlıdır.. ama konuştuğum herkes ağrıların ağızdan alınan ağrı kesiciler ile geçtiğini söylediler umarım ki öyledir ☺️☺️☺️

Merhaba herkese 1 saat önce çıktım ameliyattan belden uyusturulup anestezık ilaçla uyutuldum yanı genel anestezı olmadı.belden aşşagısını yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum . Ağrım abartılacak kadarcık degıl. Zaten katater taktıanestezi uzmanı çok agrınokıraa gerekirse sedayınla uyuturuz senı ded

Merhaba herkese 1 saat önce çıktım ameliyattan belden uyusturulup anestezık ilaçla uyutuldum yanı genel anestezı olmadı.belden aşşagısını yavaş yavaş hissetmeye başlıyorum . Ağrım abartılacak kadarcık degıl. Zaten katater taktıanestezi uzmanı çok agrınokıraa gerekirse sedayınla uyuturuz senı ded
cnm sen mi istedin belden uyuşmayı bi de lipo yapıldı mı?

Geçmiş olsun..her şey istediğiniz gibi olur inşallah..ayy kesilip biçilirken uyanıkmıydınız

Kararınız hayırlı olsun..kendi yaşadıklarıma göre cevap verecek olursam..on günde karın artı kombin ameliyatlı olarak uzun bir araç yolculuğu,üstelik yanınızda çocuklarda var çok zor olur..zorluğu birtarafa,insan uzun süre oturamıyor kaburga kemikleri batıyor..yani ben oturamadım..hemde sizin gelşceniz tarihlerde havalar çok sıcak olucak..bu durumda ameliyat çok sıkıntılı olur..
Benim tavsiyem,siz en iyisi kurban sonrası yalnız gelip(çocuksuz) annenlerinde yardımıyla ameliyatını ol derim

X