Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

amin inşallah mayısın 7 sine daha çok var ama heyecanlanmamak elde deil
Oooo hemde ne heyecan cnm nasıl olcak güzelmi olcak bu karın gidecekmi dümdüz olcakmı ne hayaller ne kabuslar ne kuruntular offf off artık öyle bir raddey geliyorki insan aman nolursa olsun biran önce olsun bitsin diyor o An geldimi etrafına bakıyorsun hastanedesin amly hazırlıyor seni burdaki bazı arkadaşlarlar ve ben yaşadık sıra sizde canm sonu hayırlı olsun mutlu Son olsun inşallah

patiska patiska canm senin bu karnın üstünden yağ alıyorlar mı aldılarmı soruna ben cevap yazmıştım ama okumadan heralde sana yapılacak olan işlemi bende yaptı dr m bnm tam karın germe yan bel ve simit bölgesine bana lipo yapıldı karnımà yapılmadı kaldırılan karın duvarından deriden yağlar sıyrılıp yeni göbek deliği ile germe yapıldı Hee memnun musun dersen bnm öncesi karnım dehşetti şimdi mükemmel güzel burdaki arkadaşlar da çoğu gördü ama biraz Kilo aldığımda şişlik miydi kilomuydu diye panikledim hafif bombeli olmuştu evet kiloymuş biraz Kilo verdim şimdi çok şükür ama dr m da ban ddki eğer 6 ayın sonunda seni rahatsız eden bombelik olursa karnında oraya küçük bir lipo yaparım dedi bendede aml sırasında karnıma üstüne lipo yapmayı sakıncalı görmüş cnm sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım

cok saol canım, bu ara fecii dalgınım, yatıyorum ameliyat, kalkıyorum ameliyat :) ondan olsa gerek.

@elmaliiisekerr doktora kontrole gittiğimde karın üstündeki yağ alımına ameliyat esnasında karar verelim dedi eğer ameliyatta almassa çok çirkin olmazmı al dümdüz üst şiş bidahamı görüşsek bu konuyu doktorla bilemedim

ben de aynı şeyden dolayı tereddütte kaldım, gerçi bana alttan büyük bir parça deri keseceğimiz için ordaki damarları yalnızca üst kısım besleyecek, deforme edip zarar vermeyelim dedi. düşününce o da mantıklı :)

bende olmuştu canm şöyle ilk banyodan sonra çok dikkat ettim iyice kurulanıp kulak çubuğuna hafif silip fönlede uzak tutup kuruttuğum halde bikaç gün sonra göbek deliği önce kızar dı içi sonra ıslaklık olmaya başlamıştı hatta bende burada sormuştum sonra dr ma gittim bana kahve rengi dernekte suyu ile sabah akşam pansuman yapmamı sonrasında bepanten plas sürmemi söyledi çok şükür iyi gelmişti ağrıya gelince 2 ay oldu hala göbek deliği etrafında zaman zaman ağrı oluyo ama zorladığım zamanlar birde elle bastırınca göbek hala acıyor içi normaldir heralde senin daha yeni yanma bendede olmuştu o sıvı geldiği dönemde kurudukça geçti canm geçmiş olsun canm acil şifalar diliyorum
24 saat takmadım korseyi. Antibiotik alıyorum ağızdan. Bir de beyaz bir solüsyon sürüyorum göbek deliğine. İnanılmaz işe yaradı. 24 saatte ne ağrı kaldı, ne ıslaklık. Kabuklar bile kurudu, dökülüyor. Korsemi de taktım tekrar. Mutluyum. :))

24 saat takmadım korseyi. Antibiotik alıyorum ağızdan. Bir de beyaz bir solüsyon sürüyorum göbek deliğine. İnanılmaz işe yaradı. 24 saatte ne ağrı kaldı, ne ıslaklık. Kabuklar bile kurudu, dökülüyor. Korsemi de taktım tekrar. Mutluyum. :))
çok sevindim canm maşallah daha çok mutlu olmanız dileğiyle

ben birde tip 2 diyabet hastasıyım bu iyileşme süreci bende dahada uzun sürecek sağlıklı insanlar da bu sıkıntılar varsa ben nasıl olurum die çok korkuyorum[/QUOTE
ben birde tip 2 diyabet hastasıyım bu iyileşme süreci bende dahada uzun sürecek sağlıklı insanlar da bu sıkıntılar varsa ben nasıl olurum die çok korkuyorum[/QUO

Kizlar benim Gobek deligimde etrafi pembelesti,iltihap mi olmustur?
Ayy herkesi göbek deliği krizine soktum galiba :p
Sadece pembelik normaldir cnm
Sulanmayla birlikte içinde beyaz ya da sarı bişeyler ve rahtız edici geçmeyen ağrı sızlama olursa doktoruna danış cnm

Kizlar benim Gobek deligimde etrafi pembelesti,iltihap mi olmustur?
Sadece pembelik varsa sorun yoktur canım ya
Ayy herkesi göbek deliği krizine soktum galiba :p
Sadece pembelik normaldir cnm
Sulanmayla birlikte içinde beyaz ya da sarı bişeyler ve rahtız edici geçmeyen ağrı sızlama olursa doktoruna danış cnm
Aynen uyuyan devleri uyandırdın:KK70:

patiska patiska Fatih kim demişsin☺Fatih Uygur cnm Ekol hastanesinden fiyat paylaşmak yasak değil ama özelden de yazabilirsin neden kararsızlık yaşıyorsun Ufuk Bilkay da sanırım birşeyler içine sinmedi

Ameliyat olacak olanlara allah yardımcı olsun ve bol şans diliyorum. Narkozdan vs hiç korkmayın. Sonuçta tam teşekküllü hastanelerde, drların kontrolünde oluyoruz ameliyatları. Rahat olun ve dümdüz nir karınla kendinizi, bundan sonraki önünüzde sarkan o gereksiz yastıklar olmadan geçireceğiniz zamanları hayal edin. Ben hep öyle yaptım. Gülerek girdim, gülerek çıktım. İnşallah sizin de öyle olur.
Öncesinde dr unuzla tüm ayrıntıları konuşun. Nebileyim göbek deliğiniz nasıl olsun, beliniz ince olsun, oturunca hiç katlanmasın, iyi gerilsin, asimetri olmasın, kesi izi düzgün olsun vs vs. Bir ilaca hassasiyetiniz, alerjiniz fln varsa, önceden yaşadığınız bir sağlık sorunu fln mutlaka bilgi verin. Sonra mışıl mışıl uyuyun ve düz bir karınla uyanın :KK66:
Bence de sonuçta çekilen tüm sıkıntılara değer @mercimekceku. İnsan hafifliyor ve her istediğini giyebiliyor. Bu özgüven insana mutluluk veriyor. İyi ki yapmışız :)
Dr la konuşulacak Ayrıntıları ne güzel anlatmışsın c.tesi görüşmem var iyi geldi insan heyecandan en doğal soruları bile unutabiliyor yeni karnını Güle güle kullan ne mutlu sana

Dr la konuşulacak Ayrıntıları ne güzel anlatmışsın c.tesi görüşmem var iyi geldi insan heyecandan en doğal soruları bile unutabiliyor yeni karnını Güle güle kullan ne mutlu sana
Cnm bunlar hep tecrübe. İnanır mısın ben heyecandan hiç detay konuşmadım dr umla. Sadece göbek deliğim güzel olsun. Kesi izim düzgün olsun. Önümde bir top olmasın dedim ama detaylara girmeyi unuttum. Siz unutmayın!

arkasaşlar bir yakınım dr Ergin er den görüşmüş anlaşmış dr ergin er .é amly olan varmı acaba bilgisi olan varmı En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

patiska patiska canm senin bu karnın üstünden yağ alıyorlar mı aldılarmı soruna ben cevap yazmıştım ama okumadan heralde sana yapılacak olan işlemi bende yaptı dr m bnm tam karın germe yan bel ve simit bölgesine bana lipo yapıldı karnımà yapılmadı kaldırılan karın duvarından deriden yağlar sıyrılıp yeni göbek deliği ile germe yapıldı Hee memnun musun dersen bnm öncesi karnım dehşetti şimdi mükemmel güzel burdaki arkadaşlar da çoğu gördü ama biraz Kilo aldığımda şişlik miydi kilomuydu diye panikledim hafif bombeli olmuştu evet kiloymuş biraz Kilo verdim şimdi çok şükür ama dr m da ban ddki eğer 6 ayın sonunda seni rahatsız eden bombelik olursa karnında oraya küçük bir lipo yaparım dedi bendede aml sırasında karnıma üstüne lipo yapmayı sakıncalı görmüş cnm sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım
Elmalışekerim nasil gidiyor yeni karninla hayat. Ben hala nefesimi tutarak yürümek oturmaktayim. Galiba karın kaslarım kuvvetsiz olduğu için midenin iç organlarin basinci daha fazla geliyormuş. Nefesimi biraktigimda orda bir top var gibi. Ama artik gergin Bir top . bide spora başlayip şu kaslarimi güçlendireceğim ağirlik çalişmayi düşünüyorum,bakalim nasil olacak. Doktora karnimin orasini hala ayrik gibi boş hissediyorum dedim,sizin kaslarinizda incelmiş dedi. Çok canim sıkılıyor. Sporlada düzleşmezse.

X