Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

feiliz feiliz hayatım bnm amlyt çıktıktan sonra 2 gün ağrım sızı olmadı inan zaten ben hast 2 gün kaldım arada hast damardan iğne yapıyodu hemşire sadece tuvalete kalkıp yatarken zorlandım oda içteki mide nin orada içerden bişeyler sıkıyo du hareket ettiğimde de acıyor du onun dışında ağrım olmadı eve geldiimdede 3 üncü gün acayip şişti karnım içerden basınç yaptı ödem çayı yla fln indirmeye çalıştık 5 inci gün bnm drenlerim alındı hala çok şiştim ama daha rahat geziyorum birde fazla ayakta durunca gezince karnım tahta gibi bir sert his bunu amly sonra daha iyi anlayacan o yüzden 10 gün biraz bu sıkıntılar oldu bnde ama inan anlamıyo sun nasıl 1 ay olmuş anlamadım valla sanki ben olmadım o amly çol şükür Allah'a kafana takılı bişeyler olursa sor aşkım öp..:-)

feiliz feiliz hayatım bnm amlyt çıktıktan sonra 2 gün ağrım sızı olmadı inan zaten ben hast 2 gün kaldım arada hast damardan iğne yapıyodu hemşire sadece tuvalete kalkıp yatarken zorlandım oda içteki mide nin orada içerden bişeyler sıkıyo du hareket ettiğimde de acıyor du onun dışında ağrım olmadı eve geldiimdede 3 üncü gün acayip şişti karnım içerden basınç yaptı ödem çayı yla fln indirmeye çalıştık 5 inci gün bnm drenlerim alındı hala çok şiştim ama daha rahat geziyorum birde fazla ayakta durunca gezince karnım tahta gibi bir sert his bunu amly sonra daha iyi anlayacan o yüzden 10 gün biraz bu sıkıntılar oldu bnde ama inan anlamıyo sun nasıl 1 ay olmuş anlamadım valla sanki ben olmadım o amly çol şükür Allah'a kafana takılı bişeyler olursa sor aşkım öp..:-)
Sag ol tatlim:KK5:'

:KK70:ne yapsak suç ölek biz valla:KK70:

sen mercimek yemeğinden başka yemeğe geç ölmen mesela jelesec ablana dolma yap:KK48::KK19:

saçımızı süpürge ettik olmuyor olmuyor olmuyor :KK70: ne ettiysem sevdiremedim kendimi :KK43: Jelesec Jelesec bi bağrına basmadın beni
yahu seviyorum seni sadece görüşemedik sıkıntı o iyileşin toplaşırız :KK25: bastım herkesi bağrım geniş benim:KK70:

:KK70: ne yapsak acep çıkışta saldıralımmı:KK53:

hain palanlar var ha bana düşündüğünüz ikinizi de döverim:KK48::KK48:

Siper al komut bekle :KK70: ablan sayılırım :))
:63::63::63::63:

Ne geyik döndürdünüz yahu valla maphuslarda çürümeyelim :KK70:

fiti sen yemen ban sen karışmıyorsun ekşınlara :KK48::KK48:

ayyy süpersiniz kızlar başlık böyle süreç muhabbet gitsin çok eskiden olduğu gibi :nazar::nazar: nazara gelmesin bu şekli iyi :KK48:

Simdi bana 1. 2. 3. 10. gune kadar Birer ikiser kelime ile ( vaktinizi almamak Icin) ifade ederseniz cok sevinirim:)
Az kalmış seninde hayırlısı ile atlatırsın inşll ağrı sızı dr ların verdiği güçlü ağrı kesiciler sayesinde olmuyor en azından çekilmeyecek kadar değil.beni en çok yoran eğik durmak ve şişlik oldu.ama 14.gün gece bir eğlenceye katıldım hem ayakta hem oturarak hiç sıkıntı yaşamadım hatta epey oynadım da..7.günden itibaren işime döndüm(ofiste oturmak kaydıyla) arabamı çok rahat kullandım,avm gezdim,yani ilk hafta dinleneceksin evde sonra yavaş yavaş sosyal yaşantına dönebilirsin.korkulacak birşey yok..şimdiden geçmşş olsun..:KK25::KK25:

Küçük, yaramaz, ısrarcı bir çocuk gibi hissettim kendi:KK4::confused:. Son Günler'de en sık Yazdığım ver sorduğum şey " benide izlemeye alırmısın" :oops::KK5:

X