Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

sen rahatsın panic olanlara atım dedim ya sabır işi bu iş öyle hop manken olmuyoruz ben ameliyat sonrası çok kilo verenlerdenim yani hepsini dr yapmadı kendim azmettim tamam atım sanada ama dediğim gibi seksi foto değil :)))))))))) pazenli halim sonki resimlerde de :KK48:
Bende gorebilirmiyim resimlerinizi

Insallah tatlim bende catlaga takmadim benim bombeli karnim duz olsun istedim sadece bak benim fotolarim senin fotolarindan cok farkli..
Dun uzanirken elimi enine dogru izin uzerinde koydum genital ve karin bombe dikis yeri basik gibi tuaf esim dokunmak bile istemedi dusun :KK43:
tatlım senin fotolar gayet güzel neden takıldın anlamadım

Benim 20 günü geçti ,dikiş yerlerim iyileşti gibi fakat karın görüntüm hiç beni mutlu etmedi.sanki günden güne ameliyattan önceki haline dönüyor gibi:KK43: boşuna mı çektim bu acıyı bilmiyorum.eskiden göbeğimden ayaklarımı göremezdim .şimdi ise farklı yerden göremiyorum.anladınız siz:KK43:

Benim 20 günü geçti ,dikiş yerlerim iyileşti gibi fakat karın görüntüm hiç beni mutlu etmedi.sanki günden güne ameliyattan önceki haline dönüyor gibi:KK43: boşuna mı çektim bu acıyı bilmiyorum.eskiden göbeğimden ayaklarımı göremezdim .şimdi ise farklı yerden göremiyorum.anladınız siz:KK43:
İzlemeye aldim seni senin foto varsa bakayim

haayatım bak aynı dr ye bile olmadığım arkadaşlar diyor süpersin taş gibisin birinciyim sen ikinci ol zuzu 3 hadi acıdım:KK48::KK48::KK48: ödemli olsun sorun değil be yaaa yatarak cek :KK53:
Valla ben kendi çapımdayım hiç yarışa girecek pozisyonda değilim ben sıramı savdım isteyenler buyursun. Taş değilim ben bıngılım :KK70: siz taş olun bana yeter ben paçoz kalayım :p

Biz yenileride görde sonra bizim gibi ameliyatin 2.haftasinda onlar gibi olacağini zannedip niye benimki böyle deme canim. Bak bu 2haftalik evre .
Gordum Canim,ne yapalim bende mecbur olacagim bu ameliyati,insallah hersey Yolunda gider,bu Tür durumlar uzucu tabiii,zaman herseyin Ilaci,umarim zamanla duzelir,allahtan sabir diliyorum Canim sana.gun gelir memnun kalirsin insallah...

Endişelerimin sebebi işta bu bombelik gitmezse diye. Zaten onun için aml.olmuştum. ilk çocukta yirtiklar oluşmuştu karnim düzdü.2.çocukta(6sene )
Önce) bombeik oluştu. O zamandan beri alişamadim o halime. Çatlaklar bile 2.planda kaldi. İnşallah şişlik inince istediğim gibi olur
benide izlemeye alırmısn

Valla aynı dertten şikayetciiyiizz.yeni amelliyat olacak arkadaşlar mini karın derse dokttoorunuz iyi düşünün derim yapmışken tam yaptırın gerçi. Doktora ggiiderken inşallah mini der diye gitmiş ve doktorda öyle. Deyince hemen attılmıştım ama sakın siz öyle yapmayın bide bir dünya para verip neden sadece 1 lt yağ aldırdım biraz daha alınamazmıydıki. Herşey ameliyat öncesiylee aynı göbek altı sanki sarkıkk. Ve şiş çatlarlar yine fazla uffffffff. sorulacak Herşeyi doktora gitmeden bir kağıda yazın ssonra benim giibi keşke dersiniz

Resim koyan arkadaşlar sizi nasıl göreceğiz izleme. Olayı falan anlammadım kakule elmalı şeker ve diiğerleri

Resim koyan arkadaşlar sizi nasıl göreceğiz izleme. Olayı falan anlammadım kakule elmalı şeker ve diiğerleri
hani cnm senn fotoları göremiyoruz koysam iyi olur burda bu konuyla alakalı bilgili arkadaşlar var ilerisi için sana yorum yapabilirler belki erken panikliyo olabilirsin bu işlerler biliyorsundur zaman ister bnmde pürüzlerim var ama beklemedeyim hakkımızda hayırlısı allahtan sevgilerrrr :-)

X