Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Endişelerimin sebebi işta bu bombelik gitmezse diye. Zaten onun için aml.olmuştum. ilk çocukta yirtiklar oluşmuştu karnim düzdü.2.çocukta(6sene )
Önce) bombeik oluştu. O zamandan beri alişamadim o halime. Çatlaklar bile 2.planda kaldi. İnşallah şişlik inince istediğim gibi olur
Insallah tatlim bende catlaga takmadim benim bombeli karnim duz olsun istedim sadece bak benim fotolarim senin fotolarindan cok farkli..
Dun uzanirken elimi enine dogru izin uzerinde koydum genital ve karin bombe dikis yeri basik gibi tuaf esim dokunmak bile istemedi dusun :KK43:

Insallah tatlim bende catlaga takmadim benim bombeli karnim duz olsun istedim sadece bak benim fotolarim senin fotolarindan cok farkli..
Dun uzanirken elimi enine dogru izin uzerinde koydum genital ve karin bombe dikis yeri basik gibi tuaf esim dokunmak bile istemedi dusun :KK43:
Şimdi anladim. Senin revizyonun yeniden germe değil dikiş yeri revizyonu olacak galiba. Benim sezeryan dikiş yeri de çukurda kaliyordu. Umarim bu düz iyileşir.

Senin aml. Öncesi ile benimki nerdeyse ayni. Sarkma yok bombelik var. Zaten sendeki dikey izi görünce bende de olacağini anlamiş hazirlikli gitmiştim. Sendede karin içe çökük bi düz hal alamamiş sanirim bende de öyle olacak. Yani bombeyi %100 değilde %50 indirmiş olacağim.

Jelesec Jelesec sen karin germe yaptirmişmiydin. Fotolarini görmedim sanirim.hatirlamiyorum yada. İzlemeye alabilir misin beni

valla gördüm senin resiimlerini boşuna veryansın yapıyorsun canım, az sabır ödem var 2 hafta olmuş büyük ameliyat karın germe bi kaç aya süper görünürrsün, albümüm yok k.k da eskiden vardı kaldırdım özelden atarım

valla gördüm senin resiimlerini boşuna veryansın yapıyorsun canım, az sabır ödem var 2 hafta olmuş büyük ameliyat karın germe bi kaç aya süper görünürrsün, albümüm yok k.k da eskiden vardı kaldırdım özelden atarım
Ay canim valla çok rahatliyorum sizlerden bunu duyunca. Demek acele ediyorum. Korku işte napiyim. Psikolojim bozulmuştu artik kaç senedir. Rüyalarimda bazen bu aml.olduğumu görürdüm mesala karin kasimi dikmeyi unutmuş olduklarini falan görürdüm. Anlayin artik gerisini. Fotolarinizi görmek istememde ay ay değişecek olduğunu anlamak istediğimden

Ay canim valla çok rahatliyorum sizlerden bunu duyunca. Demek acele ediyorum. Korku işte napiyim. Psikolojim bozulmuştu artik kaç senedir. Rüyalarimda bazen bu aml.olduğumu görürdüm mesala karin kasimi dikmeyi unutmuş olduklarini falan görürdüm. Anlayin artik gerisini. Fotolarinizi görmek istememde ay ay değişecek olduğunu anlamak istediğimden

hayatım anlıyorum tabi olumsuz yorumlardan etkillenmen de normal dediğim gibi sürecin gayet yolunda resimlerini gördüm!!! ben yazılarından çok kötü bekliyordum inan ki:))) 2 hafta boşuna evhamın bak göbek deliğin bile dışarda ödemden bu içeri çökmemmiş forumu okursan bunları yaşayan çok üye var birde zaten karnın sarkık değilmiş bira göbeği gibi göbekmiş:) bu süreç sabır isteyen süreç yani bekleyeceksin

Kesinlikle katılıyorum ben kakuleden 3 gün önce oldum dikiş yeri acayip bombeli ve sanki sarkık kakuleninki güzel görünüyor benim canım sıkıldı kendi adıma kesinlikle bana tam karın germe yapılmalıydı önceki karnım kakuleninkinden daha büyük ve sarkıktı niye öyle yaptı acaba doktorum inşallah o haklıdır ve benim zamana ihtiyacım vardır.doktorum 15 senelik cerrah ve bana çok güven verdi allahım sonuç güzel olsun ne olur beklediğime değsin

Kesinlikle katılıyorum ben kakuleden 3 gün önce oldum dikiş yeri acayip bombeli ve sanki sarkık kakuleninki güzel görünüyor benim canım sıkıldı kendi adıma kesinlikle bana tam karın germe yapılmalıydı önceki karnım kakuleninkinden daha büyük ve sarkıktı niye öyle yaptı acaba doktorum inşallah o haklıdır ve benim zamana ihtiyacım vardır.doktorum 15 senelik cerrah ve bana çok güven verdi allahım sonuç güzel olsun ne olur beklediğime değsin

C Cerana forumun en bize pis dönen tarafı bu galiba bende arazi olmuştum ameliyat sonrası buradan milleetle kendimi kıyasladım hep onun dikişi iyi bunun göbeği:)) herkes kendi sürecini yaşıyor bak benim doktoruma olan buradan dünya üye gördüm arkadaşlarım var reelde aynı dr kesti biçti ama inan herkesin iyileşmesi farklı oldu!!! Kaın germede boydan boya iz var bunu biliyoruz ve bu ameliyata yatıyoruz görüştüğüm dr ler izi kabul edin bu geçmez dedi ama izin kalmayan arkadaşlarım da oldu bu tamamen yapıyla alakalı... senin tam germe değil mi? Resimlerin varmı öncesi sonrası beni mini zatn kurtarmazdı o yüzden tam germe oldum

Belki sarkman aşağidadir oda miniyle halledilebilecek düzeydedir. Sen lipoda olmuştun. Bi çok karin sadece lipoyla bile oluyormuş sanirim.

Belki sarkman aşağidadir oda miniyle halledilebilecek düzeydedir. Sen lipoda olmuştun. Bi çok karin sadece lipoyla bile oluyormuş sanirim.
Bende formda yorum yapanların ilk baştan beri yorumlarını okuyorum hepsi bizim gibi başta paniklemişler sonra mennun kalmışlar biz de öyle oluruz inşallah bir de sen zayıfmışsın zaten ben şimdi 62 yim o da etkilidir eminim

arkadaşlar birşey sorucam bnm dr bnm dikişleri pileli lastikli bulup gibi dikmiş anlar zaman la geçermi varmıdır öyle dikiş olan birde karnım hala Taş varmış gibi içinde aşağa çekiyo beni bu ne zaman geçer bnde ki bu şişlik ödem mi yoksa bu kadarmı kalacak böylemi kalacak karnım bnm :KK70::KK70::KK70:

Kızlar meraba ben yine geldim bursa estetik internationalda selçuk beyle gorustum karın germe ve meme büyütme olucam ikisi beraber yapabilirmiyim sizce bişey olmaz dedi doktor ideal kilom 65 ben 80 kilo daha kilo veriyim öyle olayim dedim ameliyattan sonra da vereceksin hic bekleme dedi ne kadar doğru ameliyattan sonra kilo verince gene bombelik olmazmi

X