Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Burda tabiki dr ismi verebilirsin yerden yere vurdamadan tabi :-) yoksa dava acabiliyorlar malesef ama memmun olmadigini da yazmakta ozgursun..! Ameliyat arasinda kac ay gececegini sen kendine gore degerlendirirsin ve tabiki drun da sana onerirlerde bulunur elbet..
Ben gunde 10 tane sigara iciyorum en fazla
Izler oyle tumsekli felan durmuyor yani bende olmadi ama basta dikisler eriyene kadar tuaf bir goruntu olabilir ama oyle kalmiyor drun el becerisi cok onemli canim muhakkak yaptigi ameliyatlara bak once .. Oncesi sonrasi olarak..
Ben su an 62 kiloyum ve en az 5/6 kilo vermem gerek belki komik gelecek ama bu son kilolari ne yapsam veremedim
Ekmegi kestim sekerli icecekleri coktan kestim sadece sabahlari kahveme bir seker atarim
Yemeden duramadigim ve kendimi zor tuttugum patates kizartmasi ama onuda kastim cok canim cekerse 3/4 tane atiyorum agzima oda cok nadir ayda bir iki kere
Ekmek yemegide cok ozledim mesela dun kuru gasulye yedim ekmek bandiramadim hic bir zevk alamadi ve oyle olunca saat 23 e dogru cok acikiyorum bir eksiklik oluyor su uctim yattim bende uykularim duzensiz ac olunca yatamiyorum da :KK43:

İşte bence ekmek yemelisin günde 2 dilim ye bari.onu da tam buğday unundan ya da kepekli ekmekle ye.çünkü dieti bıraktığın an ekmek isteyeceksin mesela gün içinde yeme hakkını kuru fasulyeyle 2 dilim ye bandıra bandıra.patate kızartmasını da şöyle yapıorum ben.patatesi çok ince ince doğruyorum haşlıorum.haşladıktan sonra üzerine baharat atıp fırına veriyorum.çıtır çıtır oluo kızartma gbi.ve yanına da yoğurtlu soslar yapıp biraz sarımsak katarak sosa nerdyse mayonez ya da ranch sos kıvamına getirip yiyorum onu deneyebilirsin.tabi tip1 veya tip2 diyabetin yoksa.eğer varsa tavsiye etmem patates iyi gelmez.eğer aç uyuyamıosan da meyve yerine meyve suyu iç taze meyve suyu tabiki.benim damak zevkim elma ya da portakal oluo onları sıkıodum.ya da light süt iç o da tok tutuo baya

karin germede benim iyilesme kalkip isi gorme surem 1 hafta ... kol germe islemini kuzenim yaptirdi doktorunu cok ii secmelisin.. benim doktorum dr. yasin ünal kuzeniminkini senin icin ogrenirim.. oda kollarini 2 hafta kadar kaldiramadi cok agir gecti. hepsini bir arada olman cok zor olur bu arada tavsiyem yaza asla kalma.. birde ben sezeryan yerime dovmeyi 6 ay sonra yaptirdim sorun olmadi.. gecmis olsun.
Ben fotografını görüntüleyemedim.nasıl bakıcam acaba?tıklıorum fotoğraf bölümüne henüz fotoğraf yüklenmemiştir yazıo

Yavru kuslarim kizcelerim nasilsiniz ben geldiiiim....istanbuldayim bugun ve yarin son muayenem var ve patartesi sabahi ameliyat oluyorum ne olur dualarinizi eksik etmeyin cok korkuyorum...central hospitaldeymis ameliyat bilgisi olan varmi aranizda kozyataginda...optum hepinizi

Yavru kuslarim kizcelerim nasilsiniz ben geldiiiim....istanbuldayim bugun ve yarin son muayenem var ve patartesi sabahi ameliyat oluyorum ne olur dualarinizi eksik etmeyin cok korkuyorum...central hospitaldeymis ameliyat bilgisi olan varmi aranizda kozyataginda...optum hepinizi
Hadi bakalim Hayirli sonuclar diliyorum Canim sana

Şimdiden geçmiş olsun, hayırlı sonuçlar ile inşallah, korkma herşey güzel oluyor sonuçda, ben 10. Günümdeyim hiçbir sorun yok.

X