Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaşlar allaha şükür ameliyattan çıktım..şu an çok ağrım yok tabi hareketim yok..birazdan yürüyeceğim o zaman ağrım olabilir...şimdilik korktuğum gibi olmadı..ameliyatta giderken odada sedyede dormicum yapıldı ben sonrasını hatırlamıyorum,ameliyat sonrasınıda hatırlamıyorum..sadece odaya gelmişim kendime geldiğimde..
çok geçmiş olsun canım güzel iyileşme sürecin olsun inşallah :nazar:

Arkadaşlar allaha şükür ameliyattan çıktım..şu an çok ağrım yok tabi hareketim yok..birazdan yürüyeceğim o zaman ağrım olabilir...şimdilik korktuğum gibi olmadı..ameliyatta giderken odada sedyede dormicum yapıldı ben sonrasını hatırlamıyorum,ameliyat sonrasınıda hatırlamıyorum..sadece odaya gelmişim kendime geldiğimde..
Geçmiş olsun çok sevindim hadi hayırlı uğurlu olsun

Oh sukur gecmis olsun canim insallah mutlu olursun agrin olmaz merak etme sadece egik yuruyosun bel agrisi cekersin o kadar :KK66:

gecmis olsun

zuzu53 zuzu53 naz70 reelde arkadaşım iyi kızdır güvenebilirsin yani erkek değil ha şişmanda değil ama takıntı yaptı lipo diye:)))
Zuzu merhaba
beni izlermisin. Resimlerini görebilirmiyim. Bende lipo olmak istiyorum. Birde göz üstü aml.
Resimlerini görmeme izin verirsen çok sevinicem:KK68:

başka ne kaldı saç ektir sana boy uzatma ameliyatı lazım canımcım:KK48:

zuzu53 zuzu53 naz70 reelde arkadaşım iyi kızdır güvenebilirsin yani erkek değil ha şişmanda değil ama takıntı yaptı lipo diye:)))

başka ne kaldı saç ektir sana boy uzatma ameliyatı lazım canımcım:KK48:
Okey canım izlemeye aldım yorumlarını okuyordum şimdi :KK70: şişmanlıkta elime kimse su dökemez sollarım herkesi N naz70 al yanak beni baştan yarattı hani şu öncesi sonrası fotolar varya evrim geçirenler hep bakıp yok canım derdim şükürler olsun artık bende kaportayı düzeltiyorum :)

Neden fotoğraflara birden fazla kişi etiketliyemiyoruz :KK43: ikinci Kişiyi eklemek istediğimde diğerini kaldırıyor

Cok gecmis olsun canim,darisi biz bekleyenlere seni izlemek isterim kabul edersen benim ameliyatim ocakta kismetse:KK66:

Slm zuzu bende hep takipteyim karin germeyi düşünüyorum, okuyorum hep noktası virgülüne kadar fotonu bende çok görmek isterim kabul edersen :)

Benimki yeniden yapildi yani tam germe olunca gobek deligi yeniden yapiliyor ama yok deriniz hafif sarkiksa gobek altindaysa sadece mini germe olur ondada gobek yapilmaz tekrar kaslarda onarilmaz yani ben tam germe oneririm her zaman daha guzel sonuc oluyor tabii deriniz cok azsa mini derim
Saol canim benim senin samimi düsüncelerine ne kadar önem verdigimi daha önce dile getirmistim, karninin resimlerinide görmüstüm zaten.. gözlerinde kararsizdin, göz kapagi ameliyatida olmussun? Gercekten kusursuz gözüküyor buda, herseyin yolunda gitmesine senin adina cok seviniyorum:nazar::KK15:

Evet tam karın germede göbek deliği yeniden yapılıyor kol germe en son olduğum ameliyat ama benim tam kol germe değildi mini iz koltuk altında kalacak şekilde kolları kullanamadığın için ilk haftalar benim için zordu açıkcası

Sizinlede daha önce yazismistim, burda gercek anlamda yardimci olmaya calisan, samimi ve icten nadir insanlardan birisiniz. Karin germede bazilarinda catlaklarin tamami giderilmemis oluyor, o yüzden sordum.. ama göbek deligi yeniden yapiliyorsa mantiga göre hepsinin gitmis olmasi lazim? Yoksa bu (mevcut olan) cilt yapisiyla alakali bi durum mu?
Sizin resimlerinizi görmedim ama, görmem mümkün mü? Birde tam kol germe olan birini taniyormusunuz? Ne kadar ödemistiniz ameliyatlariniza? Indirim yapildimi/yapiliyor mu? Kollarinizi ne zamana kadar kullanamadiniz?
Sizede yardimlariniz icin tekrar cok tesekkür ediyorum:KK200::KK15:

Ağrılarım var ama hiç ona odaklanmıyorum,ameliyatı çok istediğim için çok hissetmiyorum..yarın taburcu olcam inşallah..koridorda 4-5 kez turladım..ağrı kesici,mide koruyucu ve antibiyotik yapıyorlar..bende durumlar böyle

Saol canim benim senin samimi düsüncelerine ne kadar önem verdigimi daha önce dile getirmistim, karninin resimlerinide görmüstüm zaten.. gözlerinde kararsizdin, göz kapagi ameliyatida olmussun? Gercekten kusursuz gözüküyor buda, herseyin yolunda gitmesine senin adina cok seviniyorum:nazar::KK15:

Sizinlede daha önce yazismistim, burda gercek anlamda yardimci olmaya calisan, samimi ve icten nadir insanlardan birisiniz. Karin germede bazilarinda catlaklarin tamami giderilmemis oluyor, o yüzden sordum.. ama göbek deligi yeniden yapiliyorsa mantiga göre hepsinin gitmis olmasi lazim? Yoksa bu (mevcut olan) cilt yapisiyla alakali bi durum mu?
Sizin resimlerinizi görmedim ama, görmem mümkün mü? Birde tam kol germe olan birini taniyormusunuz? Ne kadar ödemistiniz ameliyatlariniza? Indirim yapildimi/yapiliyor mu? Kollarinizi ne zamana kadar kullanamadiniz?
Sizede yardimlariniz icin tekrar cok tesekkür ediyorum:KK200::KK15:
Cok tesekkur ederim canim guzel ve samimi yorumlarin icin
Evet gozleride en son anda yaptirdim ve iyikide yaptirmisim ..
Insallah sende mutlu olursun surekli arastirma icindesin umarim bu arastirmalarinla en iyi dr u secer mutlu olursun arkadasim :KK19:

Cok tesekkur ederim canim guzel ve samimi yorumlarin icin
Evet gozleride en son anda yaptirdim ve iyikide yaptirmisim ..
Insallah sende mutlu olursun surekli arastirma icindesin umarim bu arastirmalarinla en iyi dr u secer mutlu olursun arkadasim :KK19:

Saol canim benim, biliyorum kararsizdin.. ben göz konusunda bu kadar hizli karar veremezdim,ama gercekten abartisiz, dogalligini kaybetmemis cok güzel duruyor,gercekten senin adina kendim olmus kadar sevindim umarim hakkinda hersey böyle güzel ilerler. Burun ameliyatida düsünüyormussun? Diger konularda degil,ama bu konuda cok yakinlarim oldugu icin, emre beyi öneren olmus.. emre bey isinde basarili evet ama sen kendini sadece kesip bicilen bir kumas parcasi gibi hissetmek istemiyorsan,daha insani bir yaklasim bekliyorsan,bence diger doktorlara yönel,benim fikrimi sorarsan,sen bana cok yardimci oldun,benimde sana (yakinen sahit olduklarima dayanarak),insallah bir yardimim dokunur.
Bana sorarsan ihtiyacin yok,ama aklina koyduysan iyi arastir cünki yüzde birden fazla ameliyat olundugunda,vücut gibi degil sonucta hislerimizi vs. yüzümüzle ifade ediyoruz,dogalligi kaybedilebiliyor..
Benimkisi biraz zor,ben belirttigim gibi sadece kendim icin arastirmiyorum,birde kendime gösterdigim özeni baskalarinada gösteriyorum,dahada zor oluyor..Cevremdeki insanlar benim nasil oldugumu bildigi icinde zaten sonsuz güveniyorlar,ama iste gördügün gibi bende kolay kolay icinden cikamiyorum.. birde genelde herkes Ercan beye ameliyat olmus oluyor,digerleri Erhan Eryilmaz,Yakup Avsar,Ilker Manavbasi,Naci Celik, Teoman Dogan vs gibi. olanlar yazmiyor.

Saol canim benim, biliyorum kararsizdin.. ben göz konusunda bu kadar hizli karar veremezdim,ama gercekten abartisiz, dogalligini kaybetmemis cok güzel duruyor,gercekten senin adina kendim olmus kadar sevindim umarim hakkinda hersey böyle güzel ilerler. Burun ameliyatida düsünüyormussun? Diger konularda degil,ama bu konuda cok yakinlarim oldugu icin, emre beyi öneren olmus.. emre bey isinde basarili evet ama sen kendini sadece kesip bicilen bir kumas parcasi gibi hissetmek istemiyorsan,daha insani bir yaklasim bekliyorsan,bence diger doktorlara yönel,benim fikrimi sorarsan,sen bana cok yardimci oldun,benimde sana (yakinen sahit olduklarima dayanarak),insallah bir yardimim dokunur.
Bana sorarsan ihtiyacin yok,ama aklina koyduysan iyi arastir cünki yüzde birden fazla ameliyat olundugunda,vücut gibi degil sonucta hislerimizi vs. yüzümüzle ifade ediyoruz,dogalligi kaybedilebiliyor..
Benimkisi biraz zor,ben belirttigim gibi sadece kendim icin arastirmiyorum,birde kendime gösterdigim özeni baskalarinada gösteriyorum,dahada zor oluyor..Cevremdeki insanlar benim nasil oldugumu bildigi icinde zaten sonsuz güveniyorlar,ama iste gördügün gibi bende kolay kolay icinden cikamiyorum.. birde genelde herkes Ercan beye ameliyat olmus oluyor,digerleri Erhan Eryilmaz,Yakup Avsar,Ilker Manavbasi,Naci Celik, Teoman Dogan vs gibi. olanlar yazmiyor.
Cok haklisin canim yuzle fazla oynarsak ilerdede sorun cikabiliyor ama benim burnum sorunlu nefes sorunumda var kucukken dustum burnumun uzerine o gunden beri sorunlu korkumdan ameliyat olmadim :-) aklimdaki muhammed dilber
Sen ne guzel bir insansin kendin ameliyat olacakmis gibi arastiriyosun keske senin gibi bir arkadasim olsa sirtim yere gelmezdi kesin ❤️
Diger soyledigin dr'larin da adi duyulmus aslinda ama herkes de gelip yazmiyor iste erhan beyin endoskopik yuz germe operasyonlari duydum hep mesela ama binlerce insan ameliyat oluyor hepside gelip buraya yazmiyor malesef insallah dogru dr'u bulursun canim allah kalbine gore versin cok zor heleki baskasi icin arastiriyosan allah kimseyi pisman ettirmesin.. Destegin ve yardimlarin icin sagol canim:KK19:

X