Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ooo sende görüştün demek? Güzel geçmesine sevindim. Ee eşinden dolayı sıkıntı yaşadınmı nasıl oldu :) tekmi girdin?
Valla canım nasıl oldu bende anlamadım ama benim için en iyisi oldu..istanbula tam geldik eşimin çok acil bi işi çıktı.o an çok üzüldüm oraya kadar git işin olmasın...sonra bana sen tek gidermisin dedi..tabi ben şok oldum.nasıl yani dedim sen benim dr.a yanlız muayene olmama izinmi veriyon dedim.hemen zuzu53 zuzu53 aradım bana eşlik edermisin dedim çünkü oda hastanedeydi.canım benim sağolsun beni bekledi.dr.un yanındaki hasta çıkmak bilmedi.saatte artık 6oldu ayrıldık@zuzu53 le kısmet olmadı dr girmek.neyse hastası çıktı ben girdim.gerçekten dediğiniz gibi enerjisi çok yüksek bi insan.çok insancıl.ben çok sevdim.bana nasıl ulaştınız dedi :)) bende dedimki hocm yaptığım araştırmalar beni size çıkardı..hele kadınlar kulubu yıkılıyo dedim bi çok kişi sizden bahsediyo Hocam dedim:KK70:Elini hafifçe kaldırıp ha kadınlar kulubu dedi:))Yani adamda farkında buranın gülüştük..Yüzümdeki sıkıntılarla alakalı öncesi sonrası gösterdi ayyy bayıldım hemen kolumu uzatıp hocam beni bayıltın hemen smeliyata alın diyesim geldi:)))Sonra karnımı muayene etti işte o zaman anladım her işte bi hayır vardırın ne olduğunu benim eşim karın muayenesinden sonra başımın etini yerdi.neyse atlattım böylelikle.zaten ameliyatta olursam dr.a söylerim eşimin yanında çizim yapma çıkartın derim olurr.ama sonra benim ağzını aradı karnınıda gösterdinmi memenide gösterdinmi diye:)))mememi senden izin almadığım için göstermedim ama karnımı biraz gösterdim dedim.çok ileri gitmedim.yani canım kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus eşimle serüvenim böyle geçti.ama dr.la tanışmak için ameliyat öncesi tekrar gidicekmiş

O halde sana şimdiden Kolaylıklar diliyorum :KK70:
Canım benim çok teşşekkür ederim.hem dün senide biraz beklettim.hakkını helal et canım.dr sordu yaptığım ameliyatları gördünüzmü dedi bende seni söyledim.daha çok deyişicek onun şekli dedi.dün seni arayıp bilgilendiremedim C ChAneL81 i görünce zaten şok oldum.muhabbete dalınca seni arayamadım.dahasonrada aramam için uygun bi saat deyildi.bugün bilgi veririm canım.zaten burda Ercan Beyin sonuçlarını gördüm onun için içim rahattı.İnşallah herkesin sonuçları çok çok iyi olur.

Al yanak'ım göbeğimi çok beğendi resimlerimi çekti iğnelik bir durumum yokmuş panik ettiğim kadar Şiş değilmişim normal bir ödemmiş 6 aya kadar böyle olur hatta 1 sene bile Sürer sabah başka akşam başka görebilirsin dedi, 1 sene boyunca değişecekmiş göbeğimin şekli sporcuların yaptığı bir kas varmış o kasım bile çıkmaya başlamış ayyy ben seni yerim diyecektim valla zor tuttum kendimi :KK70:
Canım göbüşünü canlı kanlı gördüm valla taş olmuşsun.ben çok beyendim.izlerinede bayıldım.resimle gerçek çok farklı ben şimdi seni gördüm izleri hiç dert etmiyorum artık.çok güüüzzzeel olmuşsun.karın kasında çok bi seksülük katmış hani:KK66:Hakkaten kıskananlar çatlasın:nazar::nazar::nazar:

Canım göbüşünü canlı kanlı gördüm valla taş olmuşsun.ben çok beyendim.izlerinede bayıldım.resimle gerçek çok farklı ben şimdi seni gördüm izleri hiç dert etmiyorum artık.çok güüüzzzeel olmuşsun.karın kasında çok bi seksülük katmış hani:KK66:Hakkaten kıskananlar çatlasın:nazar::nazar::nazar:
Çok teşekkür ederim güzel Sözlerin için canım benim, daha güzeli senin olsun al yanak dün beni çok övdü valla havalardayım :KK70: sana neler söyledi fıstıkım

Aaa ben seni neden izlemeye almamisim bunca zaman :KK48: aldim hemen kuzumm

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 785
Kizlar eve dondum drenin birini cekti digeri kaldi sali gunu alacakmis ercan bey ilaclarimi yazdi gobegimi gordum simdi resim ekliyorum :KK49:

Canım beni de izlemeye alır mısın bende Ercan beyde ameliyat düşünüyorum, senin sonucunu çok merak ediyorum :) Hatta Ercan beyde yaptıran diğer arkadaşları da görebilirsem süper olacak özellikle son zamanlarda yaptıran zuzu ve merops :KK56:

X