Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cannim cok gecmis olsun masallah hersey yolunda gitmis cok sevindim insallh bundan sonrasida cok kolay gecer guzel iyilesme surecin olsun cok optum

Can'ım çok geçmiş olsun herşeyin yolunda olmasına sevindim yüzünde mutlulukla evine çocuklarının yanına gitmen dileğiyle ağrısız Mutlu iyileşme süreci olsun
Sagol canim simdiden ozledim onlari zaten ama yapacak bisey yok cok tsk ederim
C ChAneL81 Günaydın canım
Çok çok geçmiş olsun. Her iki ameliyatın iyi geçmiş buna çok sevindim. İnşallah bir an önce iyileşir ve o çok istediğin dümdüz karnına kavuşursun..
insallah canim tsk ederim

valla resim cekecektim hemen kapatti korseyi goremedim fazla ha bide kaslarim iki parmak acikmis onun icin bombe duruyomus karnim eskiden onu dikmis ve uzerinden bisey yapmis anlamadim ne oldugunu tas gibi oldu dedi

cannim cok gecmis olsun masallah hersey yolunda gitmis cok sevindim insallh bundan sonrasida cok kolay gecer guzel iyilesme surecin olsun cok optum
Cok tsk ederim canim benim insallah cabucak iyilesirim senin gibi tahta olurum insallah

Tsk ederim cnm sana da az kalmis bakalim durumuma bagli iyi olursam bakarsin ben gelirim gormeye seni
Canim gecmis olsun. Tabiki beni ara turkiye numarami ve kaldigim hotelin adresini veririm gorusuruz seracim, canim ben istanbulda 29 ekime kadar kalacagim insallah sende iyi olursun allahtan bol sifa diliyorum.Xx

Kızlar benim amlyat tarihim ertelendi ben günsayarken dr.aradi sabah sehir degistiriyomus Allahtan fazla uzaklasmiyo kasım orasina kaldı aml

C ChAneL81 fıstıkım iyi olmana çok sevindim al yanak güzelliğine güzellik kattı elleri dert görmesin. Sancının olmaması güzel iyi bir iyileşme Süreci geçirmeni temenni ederim, sevgiler

Kızlar benim amlyat tarihim ertelendi ben günsayarken dr.aradi sabah sehir degistiriyomus Allahtan fazla uzaklasmiyo kasım orasina kaldı aml
Geç olsun güç olmasın
Bende halamın rahatsızlığından ertelemek zorunda kalmıştım yoksa 3 ekimde günüm
Şimdi 28 ekimi bekliyorum

C ChAneL81 canim cok iyi cok sevindim senin icin daha erken biliyorum ama dayanamicam soracam. Sence meme ameliyatimi karin germemi zor?
Canim saol iki agri cok farkli aslinda ilk meme ameliyatimda lipo da vardir belki ondan mi zorlandim bilmiyorum o ameliyatta baya agri bir agriyla uyanmistim ama bunda boyle olmadi hem daha cabuk yurudum hem oyle cok buyuk bir agri yok taaa ki oksurunceye kadar oksurmek cok fena icim parcalaniyo sanki

Canim gecmis olsun. Tabiki beni ara turkiye numarami ve kaldigim hotelin adresini veririm gorusuruz seracim, canim ben istanbulda 29 ekime kadar kalacagim insallah sende iyi olursun allahtan bol sifa diliyorum.Xx
saol canim eksik olma
Aminn ozelden yaz canim bende 27 si donuyorum insallah

C ChAneL81 canım çok geçmiş olsun
Bitti gitti
Bundan Sora hızla toparlanip meyvesini toplama tadını çıkarmak kaliyor
Aynen cok sukur buda bitti artik sabirla beklemek kaldi bakalim allah kimseye basarisiz bir ameliyat yasatmasin o kadar aci cekiyoruz allah korusun insallah memmun olurum

Her şerde bir hayır vardır derler.. Hayırlısı olsun Can'ım üzülme. Bak benimde iki gün önce bir ameliyatım vardı sma ayağı kırdık ertelendi.. Üzüldüm tabi ama olsun ne yapalım.

Her şerde bir hayır vardır derler.. Hayırlısı olsun Can'ım üzülme. Bak benimde iki gün önce bir ameliyatım vardı sma ayağı kırdık ertelendi.. Üzüldüm tabi ama olsun ne yapalım.
Evet canım sağlık olsun tabikide sadece beklemek zor oluyor işte hepimiz için hayırlısı olsun

Bende bugün erteleye bilirim kızım hasta ateşi var sürekli ağlıyor
herleyin hayırlısı olsun benimde yarın ama kızların ikiside hasta oldu dün ateşlendiler bugün arayıp doktorla konuşup erteleye bilirimkızları toparlamam lazım

cok gecmis olsun cnm cocuklar onemli tabiki gozunun arkada kalmamasi lazim hakkimizda hayirlisi olsun

Allah razi olsun canim gormemisim yazini dun zaten net yoktu bende yazamadim ama hersey guzel gecti ameliyat uzun surmedi canim cok optum seni

Goji beer iç yada sabahları ye çok iyi ödem için ben bir aydır düzenli sabah 15 tane yiyorum akşamda çayını içiyorum ödem için çok iyi kiloda verdiriyor 6kilom öyle gitti
Ay o ne bende içiyim cok kilo aldm ben sabah börek öğlen mc donalds yemekten bi süre önce göğsüme oturan öküz karnıma oturdu sanırım şuan

Ay o ne bende içiyim cok kilo aldm ben sabah börek öğlen mc donalds yemekten bi süre önce göğsüme oturan öküz karnıma oturdu sanırım şuan
Can'ım öyle yiyip içersen etkisi olmaz yeşillik balık tüket sonra iç Allah seniiii

saol canim eksik olma
Aminn ozelden yaz canim bende 27 si donuyorum insallah
tamam canim gitmeden ozelden atarim, bende yeni girdim eve, nasil oldun iyimisin biraz, seracim gozlerini fazla yorma narkozun etkisi halen var ve gozlerin halen uyusuk sonrasinda sismesin canim agrimasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…