Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

cnm kilo dan olabilir ne kadar oldu ameliyat olalı yavaş yavaş iner benim kilo 61 fazla deri de yoktu sanırım ondan kaynaklanan bir durum oldu yanlara lipo oldumu çok mu var

belde lipo var 3 kg yağ aldığını söyledi Ercan Bey.aml olalı tam 1 ay olacak ayın 4'nde..

taksıden baska bıyere bınemezsın dusunme bıle.tüm kontrollere taksıyle gıttım 10 gün her gittiğimde hastaneye 200 tl taksı parası verdim :) artık normal yollarla ulasabılıyorum cok sukur.kurtulustan 50-55 tl yazar cnm havalimanı merak etme.
200 tl mi ayy her gitmende bu kadar masraf oldu desene kac kere gitmem lazim acaba :KK34:otelde kal daha iyi o fiyata :KK70: bana da uzak dusuyor hastane ya
Iyimis hava alanina fazla tutmuyormus allahtan

200 tl mi ayy her gitmende bu kadar masraf oldu desene kac kere gitmem lazim acaba :KK34:otelde kal daha iyi o fiyata :KK70: bana da uzak dusuyor hastane ya
Iyimis hava alanina fazla tutmuyormus allahtan

o civarda otelde kalabilirdina slında yanında biri olsaydı cok daha ucuza mal olurdu sana canım :) ben taksi 3 4 kez kullandım..drenleri çıkarmadı cunku.biri çıktı diğeri için tekrar gitmiştim ertesi gün..c tesi de dikişler bakalım.

Kızlar tam olarak nasıl ifade edeceğim bilmiyorum ama özellikle belimde yani sağımda ve solumda bazen çekilme gibi birşey hissediyorum hiç sizde de oldu mu?

kizlar valla sizin yazilarinizi okudum cok fena gaza geldim bende karin gerdirme ve ic bacak lazerlipo olcam ikiz bebek dunyaya getirdim suan 1.5 yasindalar malesef karin ici kasım ayrilmis durumda yarin alper tuncel e gorusmem var bakalim ins anlasabiliriz.. en kisa zamanda aml. olmayi planliyorum.. bu karin gerdirme olayinda cocuklu olan anneler nasil bas ettiniz kucaga almakmi yasak yoksa kald8rmakmi ? birde ben oglumla cok bogusurum oturdugum yerde kucagimla gelir acaba bi sıkinti olurmu benim icin ?

kizlar valla sizin yazilarinizi okudum cok fena gaza geldim bende karin gerdirme ve ic bacak lazerlipo olcam ikiz bebek dunyaya getirdim suan 1.5 yasindalar malesef karin ici kasım ayrilmis durumda yarin alper tuncel e gorusmem var bakalim ins anlasabiliriz.. en kisa zamanda aml. olmayi planliyorum.. bu karin gerdirme olayinda cocuklu olan anneler nasil bas ettiniz kucaga almakmi yasak yoksa kald8rmakmi ? birde ben oglumla cok bogusurum oturdugum yerde kucagimla gelir acaba bi sıkinti olurmu benim icin ?
Slm benim çocuğum yok ama ilk hafta ağrın olur özellikle karın kaslarını korse gibi diktikleri için gülmek, yataktan kalkmak zor oluyor en azından sana 1 hafta yardımcı olacak birisini bulursan aml sonrası dönemi daha rahat atlatırsın

Kizlar bir sorum olacak ameliyattan ilk uyandiginizda cok agriylami uyaniyorsunuz ?
Mesela benim ilk meme ameliyatimda cok kotu bir aciyla uyanmistim ve hemen agri kesici yapmislardi ve ikinci ameliyatimda cok usudum sanirim bir saat isinamadim
Bu karin germede nasil bir uyanma oluyor merak ettim
Not: herseyi dobra dobra soyleyin korkmam :KK70:

Kizlar bir sorum olacak ameliyattan ilk uyandiginizda cok agriylami uyaniyorsunuz ?
Mesela benim ilk meme ameliyatimda cok kotu bir aciyla uyanmistim ve hemen agri kesici yapmislardi ve ikinci ameliyatimda cok usudum sanirim bir saat isinamadim
ben biraz guluyodum uyandigimda cnm anestezici uyuturken guldurmustu beni sanirim kaldigim yerden devam ettim :KK70: sadece karnımda taş var gibiydi agrı acı hissetmedim zaten baya uyusuk oluyo ilkbasta hissetmiyosun

Hayır kuzum kesinlikle ağrıyla uyanmıyorsun. Sadece ciddi bir ağırlık ve baskı hissiyle uyandım ben. Hatta ameliyatı yapıp yapmadıklarını ordan anlamıştım :) benim göğüste vardı biliyorsun. İki bölgede o şekildeydi. Yani bana deselerdi ameliyat etmedik seni diye o anda inanırdım.

Son düzenleme:
Kızlar tam olarak nasıl ifade edeceğim bilmiyorum ama özellikle belimde yani sağımda ve solumda bazen çekilme gibi birşey hissediyorum hiç sizde de oldu mu?
Bende iğne batması gibi bir his oluyor. Bir iki saniye sürüp geçiyor. Bazende hani hamileliğin 4. 5. Ayında bebek hareketlerini hissedersin ya minik minik, göz seğirmesi ya da atma gibi işte öyle oluyor. Bence hepimizinki normaldir

C ChAneL81 ağrıyla uyanmadım fakat ciddi bir titremeyle gözlerimi açtım aml giderken çok üşümüştüm aşağıda al yanak'a söyledim elimi tuttu sobaya sarılmış gibi iyi hissettim kendimi :KK70: ve bu Üşüme saatlerce sürdü odanın klimasını kapattırdım hava çok sıcak olmasına rağmen :))

X