Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

aaaaaaaaaaaa inanmıyorummm teyzesinin programınıda yönetiyordu kanal d deyken.esra eroldaki piyanistlede evlendi.

ben ilk esra erolda gordum demekki kanal d de calismis dun oyle bakinirken ogrendim sasirdim
evet emrahla evliler cok sirinler MASALLAH :)
daha once alisanin akrabasiylami sevgiliymis neymis :26:

ben ilk esra erolda gordum demekki kanal d de calismis dun oyle bakinirken ogrendim sasirdim
evet emrahla evliler cok sirinler MASALLAH :)
daha once alisanin akrabasiylami sevgiliymis neymis :26:

teyzesinede benziyor gözler filan renkli.evet yakışıyorlar eşiyle

Rukiyeyi cok takdir ettim hayata kusmemis mucadeleci İNSALLAH gonlune gore biri olur..
En ufak birseyde mutsuz olan bizlere buyuk bir ornek aslinda..

tuğbayada ne çok talp geliyor kimseyide beğenmiyor ensariye nasıl geldi anlamadım:26:

İlk gün çok beğenmiştim ama gün geçtikte kişi kendini ele veriyor..
Allahım o tuğbada ki ego nedir öyle ya ..

Bir üstten üstten süzmeler,kameraya bakmalar alttan alttan ..
Hayır kızım çok ahım şahım bir güzelliğin de yok ..
İlk gun hanım hanımcık falan dedik senin için ama bildiğin burnu buyuk ego manyagı bır ınsan cıktın..

Aslında Ensari ile aranızda hıc fark yok,
tencere kapak ..

tubanin amaci ensariye beni kaybettin demeye getiriyor butun havasi ona bence egosuda tavan yapiyor zaten konusurken bakarken hatta yururken havasindan gecilmiyor..

selam kızlar,melahat aniden kayboldu onu bilmiyorum da emine biriyle anlaşmıştı galiba

pınar hanım o tartışmadan bir iki gün sonra tv8 de aşka gel programında görüntülendi..ve ondan sonra esra erol un programında yok oldu.....

tuba ya cok gicik oluyorum. bi oturusu var bide konusmaz etmez. ne yapmaya gelmis oraya ben anlam veremiyorum. Sonucta ne ariyo top model mi.
Gelenlere hic soru bile sormuyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…