Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Anaaaaa ensari öyle mi dedi moda deseydi biri o baykuş birgül şimdi su gibi de dimi:26:

evet çok kaba biri o güzelim kız nasıl ensariye geldi anlayamıyorum adam 5 kişiyi öldürmüş gibi duruyor tövbe yarabbim:18:
baykuş birgül uzun zamandır foxta önceden flasha çıkmış canım

evet naz süt dökmüş kedi gibi duruyor ne kadar dayanıcak bilinmez yeni adaylara asılır belki

Evet ya yaptığı kabalık :26: aslında yakışıklı ama dediğin gibi ürkütüyo:18:

Evet ya yaptığı kabalık :26: aslında yakışıklı ama dediğin gibi ürkütüyo:18:

karizmatik bir duruşu var ama çekici değil ürkütücü bir tip,Allah sahibine bağışlasın ne diyelim
pınar demek ki asılıyordu ensari de beğenmeyince talibini nasıl kaçırayım derken kendini rezil etti

Ben o olayları hiç bilmiyorum uzun bi süredir pek izleyemedim

Ben o olayları hiç bilmiyorum uzun bi süredir pek izleyemedim

aslında cok saçma bir olay
ensariye almanyadan cok güzel bir kız talip olarak geldi pınarla otelde aynı odada kalmışlar
pınar biz ensariyle nişanlanıcaz seviyoruz birbirimizi falan demiş kıza
caydırmaya çalışmış,kızda paravan açılınca söyledi ensari kızı istemedi zaten
ne bekliyorsakızda pınarla mutluluklar diliyorum dedi,herkes şok oldu
ensari o benim ablam yok öyle bişiy dedi ama
ortalık karıştı bir kere

Heeee o zaman kız ensariye aşık ensari yüz vermiyo:26::26:

ensariye gelen tubaninda egosu tavan yapiyor tamam guzel hos kiz ama bana burnu fazla havada geldi,
bide bugunlerde cicek filanda aldi havasindan gecilmiyor

hafize cok tatli ALLAH GONLUNE GORE VERSIN sevdim ben o kizi dogukan kacirdi bosuna..

mirgün hanim daha oncede katilmismiydi acaba bu programa bana cok tanidik geldi daha oncede cikmisti sanki..

Kizlar fark ettiniz mi Ensari Tubaya sordu hayir dersem devam edermisin diye Tuba hayir demisti !! 5 dakika gecmeden bende devam etmek istiyorum dedi..
Simdi de tutturmus kimseyi Almanyaya göturmem ben de Turkiyede yasacagim

yıltay bey (avukat) çok komik yaa her aday konuşurken ama diyor.ettiği lafta hoştu.akıl doğruy söyler.kalp cesaret verir.
ensariye gelen tuğbayı çok beğeniyorum.havalı ama olmasın mı.naz bile havalı havalı dururken(ok o da hoş ama tuğbanın kadar değil bence.)ayrıca oturuşu bile hoş.dik oturuyor.

sanmıyorum.tip olarak çok yakışıyorlar; ama olsa şimdiye çıkardı.esra hnm çok sordu.hem halime eski erkek arkadaşı gülçin diye bir kıza geldiğinde bunu söylemişti dayanamayıp şimdide belli etmesi gerekirdi.birde bir kız daha vardı esmer onlada sevgilimi elimden aldı gibi tartışmışlardı.olsa dayanamazdı.

sevgiden de bişi olmaz valla ben çok beğeniyodum aslında hoş kız filan sevimli ama ne bekliyo bunlar anacım şaştım kaldım valla tubada bugün maşallah kaç kişiyi tepti

Studyo sefi eda megerse seda sayanin yegeniymis ya aaa yeni ogrendim ben sasirdim

Kizlar yildirim bey vardi noldu. Hani ocak ayina kadar soz nisan yapmazsam ayriklicam progdan diyodu.

Bilen varsa soyleyebilirmi

Kizlar yildirim bey vardi noldu. Hani ocak ayina kadar soz nisan yapmazsam ayriklicam progdan diyodu.

Bilen varsa soyleyebilirmi

yıldırım bey almanyada kendinden yaşca küçük bir bayanla tanışmış onunlada çıkmaya başladılar ara ara programa geliyor ama sonuç ne oldu bende bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…