Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

simdi konuyla ne alaka onu anlamadim ben..
burda esra erolun hayatini paylasmiyoruzki yaptigi programdan bahsediyoruz..

bir alaka olmayabilir hayatım , başlığı gördüm içimden bu geçti ben de yazıvereyim dedim
programı bilmiyorum, izlemedim.

ailem izliyo ailem izliyo diyo madem ailen izliyoda bu entrikalari niye ceviriyon hayret..

ha bire gokhan konus gokhan konus

Programı hergün sonuna kadar takip edemiyorum o gün kanalı açtıgımda onların tartışması vardı pınar hanım ben espirisine dedim diyor :) esra hanım da bunun espirisi yapılmaz diyordu bencede bunun espirisi bile yapılmaz belkide ensari bey o gün gelen kızı kabul edecekti :) esra erol un söyledigi gibi olacak bir iş varsa olmuyor diyor melahat hanım ne oldu görmüyorum pek.

kaç gündür topiğe giremiyordum
ne olaylar oldu ya bence pınar çıkartılmalı programdan seviye cok düştü bir tarafta naz diğer tarafta böyle tipler
ensaride ne ensariymiş kamera zoomlayınca insan irkiliyor korkunc bir ifadesi var:18::18:

Pınar çok gereksız bırı bence Necla hn gıbı
Ensari de yakışıklı ama ağzını açana kadar:)

bu bahar nasıl başı kapalı geçen gün daracık pantolon giymiş üstüne birşey indirmeden, oturuşu filan bi acayip kaşlarınıda boyamış tuhafıma gitti

muhtar hüseyine bayıldım yaa her eve lazım bitane..o amca sayesinde bugün program ağlamalı geçmedi

pınarı gönderdiler herhalde olması gereken oydu
gökhanın olayla ilgisini anlayamadım
ensari cok kaba biri kırmızı pantolon giyen kişi de bir eksiklik vardır deyince yuh artık dedim
düşünceye bak ya saçmalık resmen
hafize şeker gibi biri çokta güzel Allah gönlüne göre birini çıkarır inşallah karşısına
naza gelen çocuk su gibi de baykuş birgüle talip olmuştu
her gördüğü kıza talip geliyor demek ki belirli bir tarzı yok naz ve birgül?:44:

programlar arası transfer olması gene neyse (evlilik programları) ayrı ayrı tv programlarında bi başkasında gerçekliğine inandığımız programın birinden bi kişiyi görünce hayata küsüyorum resmen dalga geçiliyo izleyiciyle zaten artık nasılki izleyiciler cast ajanslarından geliyosa programdakilerinde ajanstan olduğunu düşünüyorum..oyun ettiler herşeyi

nazın bu halleri çok sürmez şimdide hanım hanımcık bi tavır sergilemeye çalışıyor aklı sıra..giyim tarzını filan değişmiş..
şu mirgün hanıma bayılıyorum ne kadar sıcakkanlı bi kadın ya görmüş geçirmiş olduğu belliydi zaten dolu başak misali..
yıldırım da şu saçı sakalı bi boyamasaydı eydi

Anaaaaa ensari öyle mi dedi moda deseydi biri o baykuş birgül şimdi su gibi de dimi:26:

cnm gökhanın olayla ilgisi pınarın avukatlığını yapmasıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…