Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

nalan güzel kadın da uykusu gelmiş gibi bakıyordu gözlerini zor açıyor gibi geldi bana ama hoş kadın

yahu bu boraya çok saşırdım ya samimi gelmişti bana ama tipinden hafifden belli edio zaten bugün bi kızı redetti mantıksız konuştu baya tepki verdiler hemen sinirlendi ya aysele de çok şaşırdım ama bekliyodum ondan bi bomba + necatiyi anlamştım bakışalrından belli soruya soruyla cevaplar werio ee kızda sewiorum fln dedi orasını anlamdım yahu

bende birkac gündür evdeyim denk geliyor bakmamaya calisiyorum ama birazda olsa bakiyorum hos ne zaman acsam bir olaya denk geliyorum..dün actigmda adamin biri kiza kötü davraniyordu,ben orda oturan kizi anlamadim birsey demiyordu arkadasi demeden ya adam psikopat birsey neden susuyor ya da ne bileyim adam otur dedi masaya kiz oturdu,ne mecburiyeti var ki..
birde benim düsüncem esra bence bircok kisiye iylik yapmiyor bazen oluyor ki kimisini zorla yakistirmaya calisiyor ya millet 5-6 yil cikiyor evlenince anca gercek yüzünü görüyor,insanlar adam gibi oturuyor basta göstrmiyor yüzünü ne bilim cok saglam evlilik gibi görünmüyor bunlar bana,birde görücü usuluyle evlendik bosandik gibi bi mantik var ya buradada aynn görücü usulu oluyor tek fark tv de,sanki görücu usulunde de begenmedigin birine hayir diyebiliyorsun..sahsen bana göre bu evlilikler saglam degildir olanlarda vardir ama ben korkarim

Son düzenleme:
tv de ekşın izlicekseniz 17.30 sıralarında atv yi açmanız yeterli çünkü ben ne zaman o saatlerde açsam hergün bir olay var..

bora gıcık biri bence
bedriyeye de sinir oluyorum;
ben mıy mıy insanları hiç sevmem

bora gıcık biri bence
bedriyeye de sinir oluyorum;
ben mıy mıy insanları hiç sevmem

bedriye'nin hal ve hareketlerine dikkat edin, ben böyle kizen insan görmedim
miy miy evet, ama bu kendini çoktan asmis...
durusu, bakisi gel saçimi basimi yol diyor :)))))))

arzu çirkef bi kadin...
sen programa evlilik için çiktiysan sus otur kismetini bekle
onun bunun davasini görüp avukatlik edeceksen o zaman orda oturma... olmayan taliplerinin avukatliginida yapma... sonrada çikip yok taliplerim geliyorda, prodüktörler falan bana uygun görmedikleri için gönderiyorlar... yok böyle birsey yaaaa...
oynuyor bu kadin, konya'dan gelen hülya'da en az onun kadar oyuncu...
ne saniyor bunlar, agiz dalasi yapacaklar, birde üstüne kocami bulacaklar???

esra erol tüm seviyesiz konuşmaları dinlio dinlio sonra da ayy tanıtım girin dio.gelen seyircilerde sanki hukuk fakültesi mezunu acaba ne büyük olay olacakta bu programları kaldıracaklar merak ediorum.insanlar şaşırmış

boranın geçmişi hakkında iyi yorumlar duymadım hiç,,,,,bencede iyi bir oyuncu
birde bedriyeye gıcık oluyorum

melda da çok gıcık bir kız bugün baya bi bozdular kızı.Hacer çok hanımefendi bi kız onu beğeniyorum birde duygu hoş kız.

bende beğeniyorum haceri.....çoğu zaten niyetini belli ediyor...birde benmi yanlış düşünüyorum ama mesela 30 yaşını geçmiş yada evlenmiş ayrılmış kişilerin çıkması bana normal geliyorda 20 yaşındaki gencecik bir insanın böyle programlara çıkıpta koca araması bana garip geliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…