Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Ben mi yanlış anladım acaba:26: buldun mu videosunu falan:26:

tv arsivinden soyle bi baktimda heralde cikmamis :26:

bide yildirim beyin talibinin elini optu anlina koydu hic hos olmadi kadin bayagi bozuldu belli etmedi :KK1:

Son düzenleme:

bide yildirim beyin talibinin elini optu anlina koydu hic hos olmadi kadin bayagi bozuldu belli etmedi :KK1:

Esra mı yaptı onu :26:hep küçültür o yaşını öyle:KK1:

program son iki günde çekildi.Normal Canlı yayından sonra band yayın geç saate kadar.Bir akrabamız orada o yüzden biliyorum :nazar::nazar:

Ama o kadında buruş buruştu yani:KK1:Heralde ondan öptü elini:KK53:Ama yinede kadın bozuldu tabi hoş olmadı.

Ama o kadında buruş buruştu yani:KK1:Heralde ondan öptü elini:KK53:Ama yinede kadın bozuldu tabi hoş olmadı.

evet kirisikliklari biraz fazlaydi ben o kadini sanki daha oncede gordum yani sanki bu ani daha once yasamisim gibi hissetim niyeyse ama ayip etti kadin bozuntuya vermedi ama giderken birseyler soyledi guveniyordu kendine beklemedi heralde boyle birsey yildirim agbide kendini fazla genc saniyor yas 61 ama sanki 20li yaslarda:KK9:

Bu programı son 3 günden beri izliyorum. kesinlikle hem çok eğlenceli hem de sinir bozucu. ama millette de ne özgüven varmış valla 60 yaşında dedem kendine genç bakımlı kadın arar ve kimseyi de layık görmez kendine . 20 yaşındaki kızlar da evlenmek için böyle bir programa ihtiyaç duyar.

X