Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bende izliyorum kızlar,

yaseminin normal standartta bi zekaya sahip olduğunu düşünmüyorum hani hafif safça derler ya öyle bir kız, bi diyor ben mantık evliliği istiyorum 2 dk geçmeden aşk evliliği istiyorum ben diyor, ne dediğininde ne istediğininde farkında değil

neydi o sonermiydi neydi, hiç hoşlanmıyorum, onun o delikanlı tavırları bakışları çok itici geliyor bana

sedef şu sarışın mavi gözlü olan kızmı,oysa şayet çok güzel kız ama tam izleyememişim nedir necidir hiç bilmiyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:
Evet normal değil yasemin bencede ama küçümsemek için söylemiyorum gerçekten normal değil inşlalah mutlu olur Allah iyi bir insanla karşılaştırır

Soneri bende sevmiyorum o maço tavırları çok itici

Sedef o güzel kız evet:nazar:
bende hergün izliyorum.müptelasıyım.
naz a gerçekten süper çocuklar geldi ama beğenmiyor.bence olgun değil evlenmemesi daha iyi.yaşı çok küçük.öğüte gelincede esra erol kötü birşey demiyor ki bence çok güzel sunuyor.
:KK9::KK16:
Bencede olgun değil ve yanlış karar verecek gibi hissediyorum 3 ayda evlilik kararımı alınır söz nişan düğün 3 ayda bitecekmiş:KK53:
Bilmiyodum ya o zaman haklısın :KK61:

Yasemin hakediyo bence o ne kendini beğenmiş birisi öyle dünya güzeli falan sanıyor kendisini ben öyle yatlar katlar istemiyorum diyo yok bi de isteyecektin ay nasıl gıcık oluyorum kıza anlatamam bi de diyo bana bakacak anneme babama bakacak birisi olsun demişti öyle birini bulursa bizde evlenelim valla :KK37:
Uğur Bey'in kızı hakikaten çok sevimliydi şaşkın halleri neydi öyle :KK1:
Hasan tam bir facia resmen ölüyorum gülmekten ona :KK1:
Evet çocuklu ve çocukları ile görüşmüyormuşi o yüzden ben ilk çıktığı gün tutmadım onu.Birde onun annesi zuhal hanım 49 yaşında oğlu 34 yaşında birde zuhalin büyük oğlu varmış bu zuhal ne zaman velenmiş kaç yaşında doğurmuş kafam almıyor:KK53:
tv arsivinden bakiyim bi :KK1:

Bak mutlaka ama korkarsın :KK1:

zuhalin oğlu çocuklarımla aram iyi sık görüşüyorum çok düşkünüm vs.dememişmiydi:26: sonradan bi olayı falanmı çıktı ki??

Bilmiyodum ya o zaman haklısın :KK61:

Yasemin hakediyo bence o ne kendini beğenmiş birisi öyle dünya güzeli falan sanıyor kendisini ben öyle yatlar katlar istemiyorum diyo yok bi de isteyecektin ay nasıl gıcık oluyorum kıza anlatamam bi de diyo bana bakacak anneme babama bakacak birisi olsun demişti öyle birini bulursa bizde evlenelim valla :KK37:
Uğur Bey'in kızı hakikaten çok sevimliydi şaşkın halleri neydi öyle :KK1:
Hasan tam bir facia resmen ölüyorum gülmekten ona :KK1:

Yasemin biraz safçana onu birisi tembihliyor yaşının olgunluğunda biri değil zaten onu öyle görüp ona göre biri gelmeli ve kendinin farkındada değil.

zuhalin oğlu çocuklarımla aram iyi sık görüşüyorum çok düşkünüm vs.dememişmiydi:26: sonradan bi olayı falanmı çıktı ki??

Yok ilk çıktığı gün dediki çocuklarımla görüşmüyorum hatta peşindednde annemlede görüşmüyorum dedi ama o kısım şakaydı ben şaka olduğunu söyleyene kadar dedim bence buna kimse gelmez çocukları ile görüşmüyor annesi ile görüşmüyor hiç gözüm tutmadı demiştim.

Ya bende sanki şöyle hatırlıyorum Zuhal oğlum çok iyi bir baba demişti ama emin değilim bilemedim şimdi :26:

Yok ilk çıktığı gün dediki çocuklarımla görüşmüyorum hatta peşindednde annemlede görüşmüyorum dedi ama o kısım şakaydı ben şaka olduğunu söyleyene kadar dedim bence buna kimse gelmez çocukları ile görüşmüyor annesi ile görüşmüyor hiç gözüm tutmadı demiştim.

Ya bende sanki şöyle hatırlıyorum Zuhal oğlum çok iyi bir baba demişti ama emin değilim bilemedim şimdi :26:

Ayyy dur dur hatırladım şimdi başka özellikle öyle dedirtmişlerdi ona kötü imajı vermek için sonra bunların şaka olduğu ortaya çıktıı çocuklarıylada görüşüyor bu adam hatırladım ya :KK1:

Ayyy dur dur hatırladım şimdi başka özellikle öyle dedirtmişlerdi ona kötü imajı vermek için sonra bunların şaka olduğu ortaya çıktıı çocuklarıylada görüşüyor bu adam hatırladım ya :KK1:

Tamam o zaman ben orayı kaçırmışım bende anne kısmı şakaydı ama çocuklarıyla görüşmüyor sandım dedim nasıl bir adam o zaman oldu şimdi izin verdim evlenebilir:KK1:

Tamam o zaman ben orayı kaçırmışım bende anne kısmı şakaydı ama çocuklarıyla görüşmüyor sandım dedim nasıl bir adam o zaman oldu şimdi izin verdim evlenebilir:KK1:

Bizden izin aldımı tamam zaten :KK1: yalnız o kız çok güzel bir kız çizilmiş gibi sanki :-)

X