Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Evet talip olmak yerine işlerini arkadan yürütmeye çalışıyorlar galiba hani ön bir görüşme yapıp sonra talip olmak istiyor sanırım

kurallara aykiri adnan bunu iyi biliyordu demek o yuzden sormus numarasini kim icin istedin filan diye..

naz su zayif sarisin kiz mi? kimseyi begenmiyor zaten bugunde herhalde takim elbisesinemi takmisti oglanin o kizmi:26:

Evet ta kendisi ona hiç kötü biri gelmedi yani bir şans verebilirdi direk takım elbiseye göre karar verdi birde o kızın bacakları çok ince ve bembeyaz elbiseyi hiç yakıştırmıyorum ya çorap giysin yada hiç elbise giymesin oturmayıda beceremiyor bacaklarını ayırıyor otururken

kurallara aykiri adnan bunu iyi biliyordu demek o yuzden sormus numarasini kim icin istedin filan diye..

Adnanıda sevmiyordum zaten soneride gözüm tutmamıştı ikiside aynı bence güvenilir görünmüyorlar zaten talipte gelmez onlara

dun bi elbise giymisti beyaz carsaf gibi zaten zayif kendine uygun giyinmiyo emanet gibi elbiseler..

su kiz vardi ya adi neydi oglan begenmedi hani dusundum gece filan diyen cocuk o kiz ne guzel ya MASALLAH

dun bi elbise giymisti beyaz carsaf gibi zaten zayif kendine uygun giyinmiyo emanet gibi elbiseler..

su kiz vardi ya adi neydi oglan begenmedi hani dusundum gece filan diyen cocuk o kiz ne guzel ya MASALLAH

Evet bende çok beğendim en güzelleri o zaten sedef adı.Çok çok güzel mahşlalah ona iyi biri gelsin mutlu olsun inşallah.Bence o vazgeçen adam sonradan pişman olacak

Evet bende çok beğendim en güzelleri o zaten sedef adı.Çok çok güzel mahşlalah ona iyi biri gelsin mutlu olsun inşallah.Bence o vazgeçen adam sonradan pişman olacak

olmustur belkide..
yasemin agladi bayagi zuhalle nasil agiz yaristiriyo ama cok seker konusmasi filan

olmustur belkide..
yasemin agladi bayagi zuhalle nasil agiz yaristiriyo ama cok seker konusmasi filan

Ayy zuhal demişken dün bir kadın gelmişti Zuhal eleştiriyordu sen sigara içiyorsun osman bey ile olmaz falan diye kadın zuhal e sanane ben yıkanır paklanır öyle girerim kocamın koynuna vs dedi O nasıl bir kadındı öyle Aman Allah ım

yaseminde onun taklidini yapti iste bugun

Yasemin biraz fazla saf ve temiz kalpli inşallah mutlu olur
ama yanlış düşünüyor
adaylarına işten çıkarsa ben ortada kalırım diyor
o yüzden işi iyi olsun diyor
yani önce kendine güvenmesi lazım
kendi ayakları üzerinde duracak durumda değil
bence evliliğede hazır değil.

Nasılda gözümüzü kırpmadan izlemişiz ama kendimi umutsuz ev kadını gibi hissettim biran Ama tam benim uzanma saatim ve tv de başka hiç birşey yok biraz izleyincede sarıyor asla izlemem diyenler bile bir kere izlese yorum yapmaya başlarlar

hic birseyin garantisi olmadiginin farkinda degil...
EvetDün ağzını açamadın demeye getirdi ona ama orada ne denebilirdiki kadın gerçekten diğerinin seviyesine inmemek için sustu dün
dunu izlemedim bakiyim bi nasil bi kadindi
valla butun islerimi yapiyom onu bekliyorum

hic birseyin garantisi olmadiginin farkinda degil...

dunu izlemedim bakiyim bi nasil bi kadindi

valla butun islerimi yapiyom onu bekliyorum

Kadınmıydı o ben şüpheliyim ben öyle biriyle asla aynı evde yaşabilecek bir adam olduğuna inanmıyorum.

bende izliyorum kızlar,

yaseminin normal standartta bi zekaya sahip olduğunu düşünmüyorum hani hafif safça derler ya öyle bir kız, bi diyor ben mantık evliliği istiyorum 2 dk geçmeden aşk evliliği istiyorum ben diyor, ne dediğininde ne istediğininde farkında değil

neydi o sonermiydi neydi, hiç hoşlanmıyorum, onun o delikanlı tavırları bakışları çok itici geliyor bana

sedef şu sarışın mavi gözlü olan kızmı,oysa şayet çok güzel kız ama tam izleyememişim nedir necidir hiç bilmiyorum

bende hergün izliyorum.müptelasıyım.
naz a gerçekten süper çocuklar geldi ama beğenmiyor.bence olgun değil evlenmemesi daha iyi.yaşı çok küçük.öğüte gelincede esra erol kötü birşey demiyor ki bence çok güzel sunuyor.

Zuhalin oğlunun iki çocuğu var o kıza yazık olur hemde sorumsuz biri belliki çocuklarıyla görüşmüyormuş

Bilmiyodum ya o zaman haklısın

bugun yasemini aglattilar sonunda..
ay o evlilik danismani ugur beyin kizi ne tatliydi MASALLAH..
esra bugun yine duygusala bagladi agladi..
hasan cok komik ya

Yasemin hakediyo bence o ne kendini beğenmiş birisi öyle dünya güzeli falan sanıyor kendisini ben öyle yatlar katlar istemiyorum diyo yok bi de isteyecektin ay nasıl gıcık oluyorum kıza anlatamam bi de diyo bana bakacak anneme babama bakacak birisi olsun demişti öyle birini bulursa bizde evlenelim valla
Uğur Bey'in kızı hakikaten çok sevimliydi şaşkın halleri neydi öyle
Hasan tam bir facia resmen ölüyorum gülmekten ona

valla o yasemine bende ayar oluyorum nasıl kırıtmalar dunyanın en guzelı sanmalar kendilerini güldürüyorlar resmen hasanda oda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…