Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bende izliyorum ya ben şu sedefle neydi adı zuhal'in oğlunu çok yakıştırıyoruum

Kizlar ben Esra Erolun herseyi ben bilirim, ben ne diyorsam dogrudur tavirlarini hic begenmiyorum. . Insanlara ogut vermesi falan . . Kendini aileden sorumlu devlet bakani saniyor heralde .d eheh

Son düzenleme:
bugun yasemini aglattilar sonunda..
ay o evlilik danismani ugur beyin kizi ne tatliydi MASALLAH..
esra bugun yine duygusala bagladi agladi..
hasan cok komik ya

bugun yasemini aglattilar sonunda..
ay o evlilik danismani ugur beyin kizi ne tatliydi MASALLAH..
esra bugun yine duygusala bagladi agladi..
hasan cok komik ya

Evet uğur beyin kızına bende bayıldımmmm
Esra hergün duygusala bağlıyor zaten

Naz a hiç kötü biri gelmedi bence adaylarına bir şans verip çay içmeli ön yargılı davranıyor

Nasılsın canım bugün geçen günkü olayın sırrı çözüldü güya yumruklaşma olmamış ama ben inanmadım

he ya bak onu unuttum,adnan karistirmis ortaligi hic oyle hesap etmemistim sonerin gunahini bosuna aldik adnan kizin numarasini istemis,
bide esra erol o kadar ugrastiydi adnan icin ayip etti durustce talip olsaydi numara filan istemek neyin nesi,
sonerinde bile bile talip olmasi yanlis yinede efendi gibi geldi ozur diledi asabi bi durusu varya demekki disardan oyle..

Evet talip olmak yerine işlerini arkadan yürütmeye çalışıyorlar galiba hani ön bir görüşme yapıp sonra talip olmak istiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…