Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

program foxa gectigi icin bayagi bir izleyici kaybedecek bence,
ben yurt disindayim ve fox tv yok mesela burda...

telefonumdan bi bakayim dedim yine yildirim,burak,
adaylarla beraber tasinmis anlasilan esra erol...

Program bana soguk geldi,stüdyonun dekorasyonu filan bilmiyorum...
zaten surekli izleyemem artik maglum kanal yok hep telefondanda olmaz..

selamlar
atv'ye ne cezası kesmişler haberim yok benim tivi sen bilirsin?
fox yurtdışında yoksa gerçekten baya izleyici kaybeder

selamlar
atv'ye ne cezası kesmişler haberim yok benim tivi sen bilirsin?
fox yurtdışında yoksa gerçekten baya izleyici kaybeder

Bilmiyorum ki bende ne cezasi kesmisler tüh nasil kacirdim ben bunu

simdi baktimda özel hayatin ihlali genclerin ve cocuklarin ahlaki gelisiminde zarar verebilecek nitelikte yayin yapildigindan filan 460 bin mi ne ceza vermis rtuk..

Burda yok diger ulkelerde varmi bilmiyorum..

hatırlarsanız bir adayını istemediği halde babasıyla görüştürmüştü esra hanım (iyilik meleği yaa)

çok kötüydü o yayın ben izlemiştim.kızı ne hale düşürmüştü.

RTÜK, özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiği, gençlerin ve çocukların ahlaki gelişimine zarar verebilecek nitelikte yayın yapıldığı gerekçesiyle kanala 460 bin 164 lira ceza verdi.

bununla birlikte;

'İnsan onuru ve özel hayatın gizliliği ilkesini zedelemek, kişileri eleştiri sınırları dışında aşağılamak ve küçük düşürmek, toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı davranmak'' gerekçesiyle para cezası verilmesi benimsendi.

ATV'ye 917 bin 204 lira (toplamdaa)

vuu feci bir ceza yemişler
evet kızı zorla görüştürmüştü iyilik meleği sanki
beni aydınlattığınız için teşekkür ederim kızlar

Ben dekorasyonuda sevmedim.. ne öyle güneri civaogluyla seffaf oda gibi

Zaten yildirim burak mirgün ugur hep eski adaylar.. Bu senede evlenmez bunlar,
yeni yuzler lazim ne böyle sanki kurgulanmis gibi..

evet ya burağı hiç sevmezdim zaten
yıllardır çıkan kişiler ya para alıyor yada ünlü olduklarını sanıp çıkıyorlar baska açıklaması olamaz nazda geldi mi azıcık izleyebildim?

evet ya burağı hiç sevmezdim zaten
yıllardır çıkan kişiler ya para alıyor yada ünlü olduklarını sanıp çıkıyorlar baska açıklaması olamaz nazda geldi mi azıcık izleyebildim?

Bende tam izlemedim.. burak yeni sezondami dedi ne dedi sanki dizi cekimi

Zaten yildirim burak mirgün ugur hep eski adaylar.. Bu senede evlenmez bunlar,
yeni yuzler lazim ne böyle sanki kurgulanmis gibi..

ayy o mirgün neydi o öylee..o saç başş.
kadının ayarı yok
bakti marjinallikle koca yok klasikılll olmuşş

ayy o mirgün neydi o öylee..o saç başş.
kadının ayarı yok
bakti marjinallikle koca yok klasikılll olmuşş
AYnen ama seviyorum ben o kadini
onlar için bir nevi dizi canım
giyinip süslenip oraya çıkıyorlar
2 yorum yap,taliplerine hayır de eve git yine gel...

Aynen.. ise gider gibi sabah gel aksam git..

belli ki esra cezayı ödeyebilmek için foxa geçmiş
malum foxla 500bine anlaşmışlardı

Yine telefonumdan merak edip bakayim dedim..
Yine soguk bir program,manzara ic acici olabilir ama gitmemis bence bu programa..
almanyadan biri arayinca esra sasirdi bayagi nasil izliyorsun filan diye sevindirik oldu herhalde,
internet ustunden izleyebilecekmisiz..
tv olmadiktan sonra neye yarar...

Kanal ve dahasi studyo degistiginden beri izleyesim yok benim de. Avrupa'da degilim, ama yurtdisindayim, zaten netten izliyordum. Simdi hevesim kalmadi. Gecen gun ilk gununde birkac dakika baktim dekor nasilmis diye. i-ih, ben de begenmedim kizlar. Cok donuk olmus. ATV'deki capcanli, hareketli bir studyodan sonra olmamis bu. Tamam, bogaz manzarasinin sahaneligine diyecek lafim yok ama o programin canliligina gitmemis iste.
Ben gectigimiz ocak ayinda bu programa studyoyaya gittiydim seyirci olarak, daha programi bile izlemiyordum, arkadasim goturmustu. Birkac ay sonra Istanbul'a geldigimde yine gidecektim, hevesliydim, o is de yatti. Valla Esra Erol tarih oldu benim icin, hic mi hic izleyesim yok. Ordakilere de hayirli kismetler dilerim. Bu arada o adaylar da programla birlikte sezon tatili yapip, sezon acilmasiyla mesaiye basliyorlar. Is guc yok galiba, hayat onlara guzel ha. Cakildilar kaldilar oraya valla.
Bir de Tugrul ve Meryem yok mu ki, laflari gecmemis? 1 milyon adayi begenmeyip sonunda vaz mi gectiler kine?

Bide simdi aday evleri cikmis bedavadan tatil degilde ne 1 hafta kalsalar yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…