Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

dün yildirima veda etmediler mi ?
E bugun hala burda...
reyting icin iste kandiriyolar heralda insanlari...:KK37:
ben de tam bunu düşünüyordum
yıldırım şimdilik tatile gidicem sezonbaşında gene burdayım diyor
esra ısrarla aa sen burda mısın evet yıldırım abi gidecek bidaha gelmeyecek diye polimlere giriyor :KK1:
anlamadım ben bu işi vesselam
dünkü tatava boşunaydı

E o zaman ne alaka gidiyo diye veda konusmalari yapmalar bilmem neler,
aday degilim seyirciyim artik desin olsun bitsin iyice sacmaladilar..:KK37:

seyirciyim dese ve talibi gelse bi anda bu seferde çeşitli kutlamalarla locaya alacaklar ne değişecek ki :KK9:

ben de tam bunu düşünüyordum
yıldırım şimdilik tatile gidicem sezonbaşında gene burdayım diyor
esra ısrarla aa sen burda mısın evet yıldırım abi gidecek bidaha gelmeyecek diye polimlere giriyor :KK1:
anlamadım ben bu işi vesselam
dünkü tatava boşunaydı

cok takip etmedim artik eskisi gibi izlemiyorum,
ama cok reklam yaptilar iste yildirim beye veda bilmem ne
kac gun onceden reklamlar..
adam hala burda neyin kafasini yasiyorlarsa :KK53:

Ayla denen kizin bu kadar alık birsey oldugunu bilmiyordum. Gecen gunku bolumde pek de akilli birsey olmadigini anlamistim, ama bu kadarini beklemiyordum. Pes diyorum. :)

Dogukan dürüst ve efendi bi cocuk bence mutlulugu hak ediyor...
Yazik fatosada uzuldum karsiliksiz ask ama olmayinca olmuyor dogukanin dedigi gibi..

doğukana sinir olurdum ama yere bakıyo kaldıramıyo bile başını gözünden yaşlar süzülüyo üzüldüm

Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutluevliliklere aracı olan, sıcaklığı,nesesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol'un yeni kanalı belli oldu.
Kendi adıyla sunduğu programıyla milyonlarınbeğenisini kazanan Esra Erol, istikrarlı ve önemli bir yükseliş ivmesi çizen FOX’la uzun bir dönem için elsıkıştı.
Yeni sezonu FOX ekranında karşılayacak olan Esra Erol, farklı ve yepyeni projelerle izleyicisiyle buluşacak; yine çok sevilen, çok izlenen programlara imza atacak.

esra erol foxta mı :KK53::KK53: ee o zaman su gibi nolacak..bence esra erol foxa geçerse düşüş yaşar gerçi atvde de aynı durumu yaşıyodu ama :KK31:

esra erol foxta mı :KK53::KK53: ee o zaman su gibi nolacak..bence esra erol foxa geçerse düşüş yaşar gerçi atvde de aynı durumu yaşıyodu ama :KK31:

​Evet fox geçmiş bende az önce okudum.Su gibiyi yayından kaldırırlar o zaman bir kanalda 2 evlilik programı olmaz.

ATV'de sunduğu İzdivaç programıyla reyting rekorları kıran Esra Erol, ekibiyle birlikte Fox Tv'ye geçti. Erol, istikrarlı ve önemli bir yükseliş ivmesi çizen Fox'la uzun bir dönem için el sıkıştı Yeni sezonu Fox ekranında karşılayacak olan Esra Erol, farklı ve yepyeni projelerle izleyicisiyle buluşacak. Esra Erol'un Atv'den Fox'a geçmesinin ardından, Songül Karlı ile Uğur Arslan'ın sunduğu 'Su Gibi' programının akıbeti de belli oldu. Yeni izdivaç programı için Esra Erol'la anlaşan Fox Tv, Su Gibi programına son verdi. Gelecek sezonda kanalın tek izdivaç programı 'Esra Erol'la Evlen Benimle' olacak. Program, sezonu erken açacak ve ağustos ayının 15'inden itibaren izleyici ile buluşacak

belliydi zaten su gibi ekibi son programı epey bi kutlamalı yapmışlardı ama biz daha senelerce buradayız demeleri gerçekten komik ve bi o kadarda inandırıcıydı bu da milletçe ne kadar tvye ve tvdekilere bağlanıp inandığımızı ortaya koyuyor.. misal ben :KK1: daha bi yüzyıl gider sanıyordum su gibi :KK9: esranın tutacağını pek sanmıyorum foxda

belliydi zaten su gibi ekibi son programı epey bi kutlamalı yapmışlardı ama biz daha senelerce buradayız demeleri gerçekten komik ve bi o kadarda inandırıcıydı bu da milletçe ne kadar tvye ve tvdekilere bağlanıp inandığımızı ortaya koyuyor.. misal ben :KK1: daha bi yüzyıl gider sanıyordum su gibi :KK9: esranın tutacağını pek sanmıyorum foxda

Kanalın değişmesi fark etmez ki.
Kadın ilk 10a giriyor reytinglerde çoğunlukla, izletiyor kendini hep.
Flash tvdeyken de böyleydi, star tvdeyken de ...
Atvye geçti yine aynı şekilde ünü devam etti katlana katlana...
Şimdi de değişen bir şey olmayacaktır. :KK31:

Son düzenleme:
Kanalın değişmesi fark etmez ki.
Kadın ilk 10a giriyor reytinglerde çoğunlukla, izletiyor kendini hep.
Flash tvdeyken de böyleydi, star tvdeyken de ...
Atvye geçti yine aynı şekilde ünü devam etti katlana katlana...
Şimdi de değişen bir şey olmayacaktır. :KK31:

ben de ondan bahsetmiştim bi dönem iyiydi ama artık stabil sıktı yani neyse ne diyelim hayırlısı :KK31:

bugün rastgeldim yine aynı kişiler
aynı klişeler:KK37:
su gibi daha eğlenceliydi

program bana soğuk geldi bu sezon yani..
hele o arkadaki görüntü kendimi sabah haberlerini izliyorum sandım..
ilk program olmasına veriyorum bu sogukluğu..

atv ye dünyanın cezası kesildi atv de elden çıkamayıp ne edecekti..
inşallah atv deki gibi acıtasyona bağlamaz işi

X