Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Selam kızlar
az buçuk sonunu izledim bugün berkant cıktı kesin ayrılmıştır kızdan dedim
neymiş 5 gün sonra karısının yanına gidiyormuş yurtdışına falan filan
ne gerek var yani yayına çıkmasına onlarda kendilerini bişiy zannediyorlar

Gereksiz bir program hele fox tv de hiiiiç olmamış sunucu bir kere adaylarla sürekli dalga geçiyor küçük düşürmeye çalışıyor , gerçekten 500 bin alıyorsa ne yapıyor ki o parayı haketmek kazanmak için , hakettiği bir kazanç değil gördükçe sinirim bozuluyo yapmacıkk

Gerçekten foxta hiç olmamış. Emanet gibi duruyor , Esra kendini bulamamış gibi.. Stüdyo desen Fatih Portakalla Çalar Saat için daha uygun bence, soğuk olmuş. Hiç beğenmedim

şu programda en sinir olduğum laf;
şok şok şok büyük aşk başlamadan neden bitti?ne demek bu ya kendileriyle çelişiyorlar

Sunucu zaten kendini bişey zannediyo senelerdir Türkiye genelinden öyle iltifatlar alıyoki bu yüzden fazlasıyla şımarmış..Zaten stüdyo çok kötü olmuş,fox tvye olmadı..Ama yinede reytingleri sallamayı başarıyor,dediğin gibi çok yapmacık geliyo banada..

İşten çıkıp eve geldiğimde bazen dek geliyor ve izliyorum bende.. Sunucu bayan evlendikten sonra büyük bir değişim yaşadı hem kişilik olarak hem de görüntü olarak nedense baya şımardı... Evlenmeye gelen insanları baya aşşalıyo bazen küçümsüyor..

Evet ya bakışlarıyla falan talip geldiği an süzüyo kıyafetine bakıyo,istemediği,kabul etmediği zaman laf sokuyo,oraya gelenler için görsellik önemli bunu tüm Türkiye biliyo zatan yanıma yakışşın deyip duruyolarr:):)..stüdyodan kovuyo birilerini,yani şımarık ya bende sevmiyorum artık ailem çok izler ama ben hiç bakmıyorum bile zaman kaybından başka bişey değil onu izlemekk

Saç rengi hoşuma gidiyo benimde

adanalı doğukan şu yetenek sîzsinizde
ünlü olmaya çalışıyor anlaşılan
survivorada basvurmuş acun dedi

esra 2.ye hamileymiş maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

herşey iyi güzelde kendini dünya starı sanmasa iyi olucaközel vtr falan yapmışlar sanki madonna

Son düzenleme:
esra 2.ye hamileymiş maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

herşey iyi güzelde kendini dünya starı sanmasa iyi olucaközel vtr falan yapmışlar sanki madonna

ben de dünden beri merak ediyorum onu soracaktım
hamile olabileceği aklıma geldi ama vtr ye konduramadım açıkçası
çok daha farklı bi boyuttaydı o çünkü
ağladı mı gene açıklarken

ben de dünden beri merak ediyorum onu soracaktım
hamile olabileceği aklıma geldi ama vtr ye konduramadım açıkçası
çok daha farklı bi boyuttaydı o çünkü
ağladı mı gene açıklarken

ağlamaz mı ayıp ettin
herkes ünlü oluyor arkadaş öyle bir dünyada yaşıyoruz, nice sanatcılar tanınmadan ölüp gidiyor,bunlar bişiy yapmadan meşhur oluyorlar...

Son düzenleme:
ya bu esra erolun samimiyeti kalmadı artık izlemiyorum arada bakıveriyorum o kadar.
o hamilelik olayı ne öyle.planlı programlı yaz tatiline getirip dogumunu o müjde verirkenki ağlayıp zırlamak nedir yani.
iyice alıştı acıte etmeye.hoş görünmüyor ekranda.
Allah sağlıkla kucağına almasını nasib etsin ama etik gelmiyor işte.
birde bu programı herkes izliyor.önceki hamileliğinde oldugu gibi gözümüzün içine sokmaz inşallah.
cocuk hasretiyle tutuşan insanlarda izliyor cünkü.misal ben

aynen canım programlı tabi
hiç sanmıyorum onun doğum için yayını bırakacağını emekli olacak bu işten herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…