Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

dün esraya kısa bi süre baktım da ismini unuttum kilolu bi kız vardı yabancı
nişandan dönmüşlerdi galiba bugün nişanlısıyla ilgili bişiler açıklayacaklardı
noldu o iş :26:

dün esraya kısa bi süre baktım da ismini unuttum kilolu bi kız vardı yabancı
nişandan dönmüşlerdi galiba bugün nişanlısıyla ilgili bişiler açıklayacaklardı
noldu o iş :26:

canım aynı kişiden bahsediyosak adam kaçmış :KK1: başkasıyla görüntülenmiş baya bildiğin ortadan yok olmuş evini falan boşaltmış işyerine gitmiyomuş firar yani
isimlerini bende unuttum kız özbekistandan sanırım

Birkac gundur izleyemedim. Matematik ogretmeni bey Nuray hanimla tekrar gorusmek istiyormus diye okudum bugun facebook sayfalarindan. Nuray hanim baskasiyla gitmemis miydi zaten? Olmamis mi o adamla? Nuray programdan mi ayrilmis sonra? Anlamadim ya. Allah rizasina biri sunu bana anlatsin nolur. Meraktan catlicam, neler kacirdim yahu.

Not: ben o adamin pisman olacagini tahmin etmistim. Nuray hanim super bir aday, onu kapip goturmesi lazimdi, reddetti sudan bir sebepten.

Sadik flash tvde taliplerini aramaya cikmis,istemiyorsan istemiyorum de boyle kacmak niye,
hatta esrada bir yasemin vardiya boyle nazik konusan o sadiga talip olmus olumsuz olmus galiba gorusme,
sonra sadik geri cagirmis yasemini bakalim ne olacak izliyorum suan :KK70:
sadiga yakistiramadim ne kadar efendi cocuk diyordum..:KK14:

yok artık şok oldum resmen temiz çocuğa benziyordu kandırmış herkesi ayıp ya
flash tam komedi zaten:KK1:

kızlar bugün altyazı geçiyordu aylardır programda olmayan adnan ın şok evlilik kararı diye.adnan şu kel olup çok konuşandı değilmi.izleyeniniz varmı?kimle evleniyormuş yoksa eski eşiylemi bir ara öyle birşeyler olmuştu:KK31:

kızlar bugün altyazı geçiyordu aylardır programda olmayan adnan ın şok evlilik kararı diye.adnan şu kel olup çok konuşandı değilmi.izleyeniniz varmı?kimle evleniyormuş yoksa eski eşiylemi bir ara öyle birşeyler olmuştu:KK31:

Yok canim eski esiyle degil adini unuttum simdi baska bir bayandi..haftaya persembe nikah kiyacaklar esrada :KK31:

esra erolun yaptığı çok yanlıştı!..
adam edebiyle açıklama yapıyor yalancılıkla suçluyor adamı çok bilmiş tavırları yerle bir oldu bir anda:KK1:

esra erolun yaptığı çok yanlıştı!..
adam edebiyle açıklama yapıyor yalancılıkla suçluyor adamı çok bilmiş tavırları yerle bir oldu bir anda:KK1:

konuyu bilmiyorum ama artık izlemek gelmiyor içimden
dediğiniz gibi esra erolun bilmiş konuşmaları beni sıkıyor,
kimseye fırsat vermiyor hep kendisi konuşuyor

konuyu bilmiyorum ama artık izlemek gelmiyor içimden
dediğiniz gibi esra erolun bilmiş konuşmaları beni sıkıyor,
kimseye fırsat vermiyor hep kendisi konuşuyor

Programa bağlanan ve isminin Caner olduğunu söyleyen kişi evlenmek istediğini söyledikten sonra Gezi Parkını gündeme getirdi.
Caner bey, "Öncelikle doğayı ve insanları çok seviyorum. Bu yüzden de yedi günden beri Taksim Gezi Parkındayım. Gece gündüz orda yatıyorum. Birkaç gayrimenkulum var bunlardan biri gezi parkındaki çadırım.En çok onu seviyorum. Her insanın sevgiye ve şefkate ihtiyacı vardır. Gezi Parkındaki İnsanlarında Devletin şeffkatine ve sevgisine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum."Ben Her eylemde her bayramda 19 Mayıslarda 29 Ekimlerde 23 Nisanlarda Meydanlardayım. En Ufak bir hak arayışında sokaklardayım." dedi.

bunu duyan erol ne yapacağını şaşırdı saçmalamaya başladı kısaca böyle canım :))

Son düzenleme:
Programa bağlanan ve isminin Caner olduğunu söyleyen kişi evlenmek istediğini söyledikten sonra Gezi Parkını gündeme getirdi.
Caner bey, "Öncelikle doğayı ve insanları çok seviyorum. Bu yüzden de yedi günden beri Taksim Gezi Parkındayım. Gece gündüz orda yatıyorum. Birkaç gayrimenkulum var bunlardan biri gezi parkındaki çadırım.En çok onu seviyorum. Her insanın sevgiye ve şefkate ihtiyacı vardır. Gezi Parkındaki İnsanlarında Devletin şeffkatine ve sevgisine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum."Ben Her eylemde her bayramda 19 Mayıslarda 29 Ekimlerde 23 Nisanlarda Meydanlardayım. En Ufak bir hak arayışında sokaklardayım." dedi.

bunu duyan erol ne yapacağını şaşırdı saçmalamaya başladı kısaca böyle canım :))

hahhahaha :KK9: :KK9:
tühhh kaçırmışım görmek isterdim :KK1:

dün yildirima veda etmediler mi ?
E bugun hala burda...
reyting icin iste kandiriyolar heralda insanlari...:KK37:

sesini duyunca şAŞırdım bi an aday olarak gitti ama seyirci olarak geri döndü kurtuluş yok sanırım

X