Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

esra erolun yaptığı iş hiç kolay değil.. sürekli enerjik ve güleryüzlü olmak zorundasın.. o yüzden kamera kayıttan alınınca yüzünün düşmesi normal. bende kayınvaldemlere gidince hep gülüyorum.. çıkınca suratım anında asılıyor hehehehehe

Esra Erol'un engellileri surekli gundeme getirip, onlar icin birseyler yapmasini, istemesini cok destekliyor ve kendisini kutluyorum. Cunku bu sekilde insanlarin onyargilarini azaltabilip, engellilere olan duyarliligi artiriyor. Ayrica insanlarin engellileri de yargilamayip kabul etmesine yardimci oluyor. Engelli ve onlarin ailelerine de utanmamalarini, kendilerini toplumdan uzak tutmamalari gerektigini hissettiriyor. Engellilere dizi olsun, tv programlari olsun cok daha fazla yer vermemiz lazim ki insanlar onlar da bizden diyebilsin, otekilestirmesin. Insallah bu tur eylemler cogalir.

canım bende çok canlı yayına seyirci olrak gittim ama esra erola gitmedim aslında gitmek istyorum ama olmadı :44: diğerleride aynı reklam girdimi suratları düşüyor seyirciye hiç bakmıyorlar kamera önünde rol yapıyorlar aslında kimse gitmese programa görürler o zaman kendi kendilerine oynasınlar

Bu insanlar asik olmaya bu kadar merakliysa neden disarda, kendi cevrelerinde aramiyorlar da boyle mantik evliligi yaptiran programlara geliyorlar ben de bunu anlamiyorum. Heyecanlanmiyormus, kalbi carpmiyormus. Kardesim orada ask evliligi yaptirmiyorlar, mantik evliligi yaptiriyorlar. Onlar saniyor ki karsilarina ilk goruste vurulacaklari boyle kainat guzeli bir kiz ya da Brad Pitt gibi adamlar, egitimiyle, meziyetleriyle super tipler cikacak. Yahu o kadar guzel ve ozellikli insanlarin o programda isi ne? Sana, senin gibi oyle veya boyle evlenememis insanlar gelecek iste, kimisinin meziyeti yok, kimisinin yasi gecmis, kimi ask degil mantik evliligine inanan, kiminin guzelligi kalmamis, kimi huyundan suyundan kimseyle evlenememis insanlar olacak. Ne bekliyorsun ki?

Son düzenleme:
doğukan,ayaz,tuğrul ve diğerleri kimseyi beğenemiyorlar
dışarda o kadar talip bulabilecekler sanki
ebru ve murat ayıp etmişler orda tanış düğünü dışarda yap saygısızlık resmen...

Onlar disarda sadece secen degil "secilen" oluyorlar tabii, kim secer evlenirse.
Programda iyi ego tatmini yapiyorlar, "secen" olunca, taliplerin biri gelsin, digeri gitsin, egolar patlasin. :)

fatoşa üzüldüm kızcağız zaten yeterince üzülmüş birde ona uygun şarkı söylüyorlar

aa disardami yapmislar dugunu bakiyim hemen :26:

belcikadan gelen derya ile ilgili olan mevzu nedir ?

Sadik flash tvde taliplerini aramaya cikmis,istemiyorsan istemiyorum de boyle kacmak niye,
hatta esrada bir yasemin vardiya boyle nazik konusan o sadiga talip olmus olumsuz olmus galiba gorusme,
sonra sadik geri cagirmis yasemini bakalim ne olacak izliyorum suan
sadiga yakistiramadim ne kadar efendi cocuk diyordum..

Son düzenleme:

Yuh ya ne erkekmiş ama kız için iyi oldu yol yakınken ne olduğunu öğrenmiş oldu oh beyefendinin evi de yenilendi

Yuh ya ne erkekmiş ama kız için iyi oldu yol yakınken ne olduğunu öğrenmiş oldu oh beyefendinin evi de yenilendi

Ev yapilmis mi ?

Biraz baktim tv arsivinden..bi efendi diyorlar sadigi cok begeniyorlar nanelerinden haberleri yok galiba
ama sadigin skntili oldugu belli surekli durgun felan heralde basinin agriyacagini anladi..

bakalim yasemini geri cagirdi gelecekmi yasemin evlenecem onunla servetimi onune serecem dedi

Bide bence birileri sadigin aklina girmis olabilir,
daha guzelleri gelir daha iyileri gelir git talibini ara filan diye,
cunku saf temiz bir cocuga benziyordu yakistiramadim..

esrada reyting yapicam diye yarina erteledi,
ne varsa bugun soyle iste..

yarinda diyecekki baska programda taliplerini ariyor vs.
ben coktan ogrendim faceden

Ya hanımlar okuldan dolayı uzuun zamandır izleyemiyorum bugün baktımda bi. Gizem vardı maviş maviş berkanta gelmişti sanırım ilk öyle kalmıştı buraklada anılmıştı. Bugün onu göremedim ne oldu o kıza bir olay mı kaçırdım?

Servetimi varmış

Ben yapıldığını düşünüyorum mimar gelmişti bu zamana kadar yapılmıştır:44: çünkü o program kasımda olmuş yanlış hatırlamıyosam sadık bi aydır falan kayıp sanırım:44:

Bakalim cikacak birazdan esnafa filanda sormuslar heralde sadigi :26:
dun izledim biraz flash tvde aklina takilan seyler oldugu belliydi
bugunde baktim yoktu sanki..
yasemini geri cagirmisti ama belki gondermislerdir programdan durumu ogrendilerse :26:

Bakalım izleyelim:26:

O kanalın aslında göndermesi lazım sadığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…