Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

7 ziyaretçi
buraya girip yazmaya cesaretleri yok galiba anca dışardan okusunlar!

ben bayadır izleyemıyorum burakla naz genemı bırleştıler

demedikleri kalmadı bırıbrılerıne artık kurgu olarakmı ılerlıyor acaba program yada arada yapıyolar galiba

bazende yakışıklı erkek olunca hemen bi kız vardıya yemek yapıyorum falan dıyen bıkaç kişiyle sözlendı ayrıldı onu getırıyolar hemen heh halimee

adınıda unutmuşum

Hayal kirikligina ugrasim nisan yapiceklermis teee ayin 20sinde ben yarin nikah kiyacaz diyecekler diye dusundum,
naza bak nasil kikirdiyor,herseyde bir hayir var naz aklindaymis buragin digerlerini yakicakti evlenseydi...

aklında olduğunu düşünmüyorum istediğini bulamayınca
eski talip burağı seçti
tam olarak ne istediğini bilmiyor bence
bugüne kadar görüştüğü kişilere bakılırsa benzerlik yok aralarında:44:

Son düzenleme:

burakla bahattin benzesiyorlar sanki
naz degil burak dedi sanki aklimdaydi diye :26:
nasil hem o kadar nefret kinle boyle oldular sasirdim,
ilk asklar nefretle baslar demekki

burakla bahattin benzesiyorlar sanki
naz degil burak dedi sanki aklimdaydi diye :26:
nasil hem o kadar nefret kinle boyle oldular sasirdim,
ilk asklar nefretle baslar demekki

bunlarınki aşksa aşkın suyu çıkmış demektır ama karakter olarak çok benzıyorlar
neyse ben ımzaya kadar ınanmam bi halıme burak kombinasyonuda olabılır

sonra belki naz hatta araya bahattın bile sokabılırler

tamamen katılıyorum bütün duyguları basitleştiriyorlar...

zira ben kendi kendime dedim bu kızın siması bana hiç yabancı gelmedi diye. ama tuğrul dürüstmüş öyle düşündüm çünkü kız cidden güzeldi. ama kolsuz gömleği, konuşma tarzı falan hiç mahcup mazbut değildi. tuğrul başka konuşup başka hareket etmedi yani. tuğrul'a gelecek adayın gerçek manada derli toplu olması lazım tip olarak bence...

6 ziyaretçi ve ben
kimseler uğramıyor topiğe artık neyse yorumumu yapayım
tuğrul kimseyi beğenmiyor evlenecek mi çok merak ediyorum
doğukan yine hayır der o da aynı
merve hanım ve eşi mutlu görünüyorlar Allah bir yastıkta kocatsın
dün çıkan kişinin hayatını deşicekler yine
evlenme programı mı ne belli değil...
tırcı ahmet büyük sürprizle geliyormuş dün locada oturuyordu maşallah bu ne hız

programa katılan erkekler hep görüğü güzellik karşısında büyülenmek istiyo ama yok öyle bişey:)
tugrulda düşünceleri güzel ama yaptıklarıyla bağdaşmıyor
bi de bi kaç ay önce programı canlı izleme şansım oldu:)
esra hanım tv de göründüğü kadar sıcak değildi gelen seyircinin yüzüne bile bakmaya tenezzül etmedi:)
ama orda cok eğlendim gelen seyirci sürekli komik yorumlar yapıyodu :)

sen gözlerinle görmüşsün inanırım
seyircilere karşı davranışları samimi değil zaten
bu ekrana da yansıyor
program başladığında selam göndermek isteyen seyircileri
zorla dinliyor hemen laflarını kesiyor
ünlenip üstüne bir de kitap çıkarınca iyice şımardı
nerde flash tvde ki hali pehh.........

Son düzenleme:

çok şaşırdım:) bi de ekip arasında uyumsuzluk cok fazla kameraman bile gelen adayın arkasında sallıyodu seyirciden sorumlu olan kadın paso bağrıyo bi ara baktım herke birbirine bağrıyo ama:) en çok esra erolun yayın başldığında surat ifadesine güldük o asık olan surat başla diyince gülüyo bitti diyince asılıyo :) ekranda biz esra hanım her olaya hakim gibi görüyoduk ama yok öyle bişey daha çok ekrandaki duruşunu ayarlıyodu

sıkı takipçisiydim esra erolun ama yaklaşık 1 senedir seyretmiyorum.bozdu san ki yaa.birde facebook sayfasında şehit haberi yapmışlardı(tabi bunun esra erolla alakası yok)baktım herkes beğeniyor neden beğeniyorsunuz şehit haberini diyince beni sayfa dan attılar.ilginç bende seyretmedim bir daha.

ben sırf boş vakitler geçsin diye izliyorum programda zorla milletin özel hayatına girip reyting uğruna hayatlarını deşiyolar kıza sormadan gidip babasını bulmuş geçen sen sordun mu ki babanla görüşmek istiyomusun diye bazen çok kızıyorum

nişana günler kala burak ile naz neden ayrılmış
burda 40 kere yazdık sonu yok diye
bi ümit evlenir giderler diye sevinmiştik ama nerde
dejenere ilişkiler 2 gün sonra çıkar yeni talip ararlar...

cigabitli arkadaşım yeni gördüm yazdıklarını
inanırım yani
ama ekranda çok profosyonelmiş havalarındalar
oraya gidipte konuşmak isteyenleri de anlamıyorum
o kadar saat bekliycem bir de azar işiticem yok ya
bizim sayemizde reyting alıyorlar
esra erolu bugünlere seyirci getirdi neyin havası bu?

aynen canım emindim ben burakla nazın olmayacağına

biraz fazla profesyoneldi beni gördüğüm esra erol :)
zaten söz vermesine gerek yok bazı teyzeler o kadar coştu ki naza etmedikleri laf hakaret kalmadı sen buraya başka biseye gelmişssin falan :) sürekli izlemeye giden seyircide cok fena
en son arada esra hanımla resim çektirmek isteyen sıraya girsin dediklerinde yerimden bile kalkmadım emir verir gibi töbe ya :)
o günden beri programa karşı soğudum

demek ki sürekli giden seyirci de onlara benziyor
dün yayının başında çıkan kızı zorla ağlattı
heyecanı vardı üstüne gide gide ağlattı
bu sezon bende iyice soğudum...

Son düzenleme:

flasdayken bende seviyordum omzunu sallayarak oynardı,sempatikti gerçekten çok şımardı.

naz ile burağın ayrılığını da didikledi durdu tartışsınlarda o da reyting yapsın onlarda tartışmadılar ohh iyi oldu

benim tanıdıklarımda esra erola gittikten sonra televizyonda göründüğü gibi değil dediler... birde bir olay var bildiğim.. yıldırım bey bir tanıdığımla internette tanışmış... cafeye gitmişler adam zor ödemiş hesabı eli çok sıkıymış.. daha sonra yıldırım bey tanıdığım bayanı otele götürmek istemiş.. kadında kabul etmeyince arabadan atmış.. yani diyeceğim oki yıldırım beyin evliliği niyeti ne kadar var belli .. yıldırım beyin orada olması benim program hakkındaki güvenimi azalttı bu olayı yakınımdan duyunca.

Ben de birkac ay once Esra Erol'un studyosuna gitmistim, canli yayina seyirci olarak.
Abartmamak lazim, Esra iyi, hos biri, ben memnun kaldim.
O canli yayinda calisan herkes isini yapiyor, bu isten ekmek yiyorlar, sizin gordugunuz o iste calisan insan profili, kavga gurultu degil. Canli yayin zordur.
Daha once baska canli yayinlara da gitmistim ben, ustelik birkac diziye de ciktim, oyunculuga merakim vardi. Hepsi boyle cekiliyor. Bu isin dogasi bu, normal birsey gordugunuz.

naz biz birbirimize aşık değildik sadece hoşlanıyoduk dedi aşık olmadığın bi insanla nasıl oluyoda nişan gibi ciddi bi kararı alabiliyosun o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…