Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

daha öncede yazmıştım burda burakla anlaşabilecek biri yok gibi
hep burağın istekleri olucak kız hep susacak anca öyle
halime ve annesi iş bozulunca çirkefleştiler
kendilerini düşürdüler,nasıl devam etmek istiyor anlayamadım

ayrıca esra da işini biliyor sessiz adayların buluşması olunca hemen paravanı açıyor gümbürtüye getiriyor
olaylı kişiler olunca uzattıkça uzatıyor

ebrunun talibi yakışıklı çocuk ancak ebru baya büyük duruyor yanında ...

ebru ve adayı anlaşamamış yakışmamışlardı zaten
hafize ve emin yarın nişanlanıyormuş ne güzel

İçerik güzel fakat sunucunun aşağılık kompleksi gelenlere laf sokmaları yüzünden her defasında kanalı değiştirmişliğim vardır.

İçerik güzel fakat sunucunun aşağılık kompleksi gelenlere laf sokmaları yüzünden her defasında kanalı değiştirmişliğim vardır.

Aynı şeyi düşünüyorum. Bencede o kadında aşağılık kompleksi var. Reting için yaptığı şeylerde cabası ayrıca
Bir de yayının yarısını boş boş şeylere ayırıyor nasıl adaylar itiraz etmiyor anlamıyorum.Herhalde yayınlayacak bir şey bulamıyorlar ki formatla alakası olmayan olaylardan bahsediyorlar.

İnanamıyorum sizlere, birde adayların isimlerini,taliplerini nasıl ezberlemişsiniz yazık...

Bu işin hiçbir eğitimini almamış,Çini Seramik mezunu kadın sizleri her gün televizyona bağlayıp ayda 150bin lira kazanıyor.Böyle yoğun ilgi gösterdiğiniz için bizleri seviyeli,kaliteli programlardan mahrum bırakıyorsunuz,anca böyle programlar yapılıyor.

Evlilik özeldir öyle kamera önünde birini eleyip, diğerini beğenip, sonra onunla anlaşamayıp,kırk kişiyi süzgecten gecirip başka birini kabul etmekle yapılmaz!!

Bu ülkede evlilik programlarından çok daha önemli şeyler var.Bir öğretmen olarak gördüm ki tek derdi, televizyondaki saçma sapan karakterlerin evliliği olan insanlar varmış, çok yazık gerçekten..

ben de bir öğretmen olarak gördüm ki daha kendini eğitememişken milletin evladını eğitmek üzere kazara görevlendirilmiş meslektaşlarım varmış :) bir programı izlemek onu tek dert edinmek değildir ki. bütün günümüzü esra, burak diye inleyerek geçirmiyoruz herhalde :) bunu bile anlayamamak için... neyse...

bu kadından nefret eder oldum ..programın konusundan sapıyo ..kitabının reklamını yapar..arkadaslarının sesi güzel reklamını yapar ne kadar sacma sapan şeyler ..bide sürekli vır vır konuşuyo herkese laf soktugunu sanıyo heralde ..kndisini bişey sanıyo ..

furuk diye bir kız var kaşları cok ilginç yapay görünüyor
uçak modeli herhalde

vay melahate özel şarkı he cok tatlı bir kadın ya
onun gibi bir teyzem yada halam olsun isterdim

hafize ve emin çok tatlı olmuşlar maşallah
Allah mesut etsin
hilka hoşgeldin canım

furuk diye bir kız var kaşları cok ilginç yapay görünüyor
uçak modeli herhalde
evet çok komik ben furukta seda sayan tarzı görüyorum kaşlar dudaklar filan
hafize ve emin çok tatlı olmuşlar maşallah
Allah mesut etsin
hilka hoşgeldin canım

selam cnm.hafize çok tatlııı sevimli kız çokta yakışmışlar sanki gülüşleri bile benziyor Allah mutlu etsin inş.:123:

furuk güzel kız aslında ama tarzını düzeltse güzelliği ortaya çıkıcak

evet ya eminle hafize çok uyumlu bir çift
hafize doğukana gelmişti iyi ki olmamış onunla harcardı kendini

furuk güzel kız aslında ama tarzını düzeltse güzelliği ortaya çıkıcak

evet ya eminle hafize çok uyumlu bir çift
hafize doğukana gelmişti iyi ki olmamış onunla harcardı kendini
evet iyiki olmamış doğukanla
evet aynen ya sanki 15 lik çıtır adamla amma alay ettiler yazık yani
dürüstçe kendini anlattı diye suçlu oldu

hülya avşara benziyormuş muş oynamasındada hülyanın hareketleri yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…