Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

evet yaşıyorlar valla neden evlenmedikleri bellizuhal hanım hemen yıldırıma gönderme yaptı o da haketti ama
kadın estetik yaptırır yaptırmaz

şerife hanımın yaptığı ayıp oldu direk ben 38 üstü istemiyorum diyor kaba bir davranış

nurdan talibine ayıp etti ama esra da çok yüklendi kıza
sözünü kesiyor sürekli,hüseyini isteyip reddettiği için hala kızgın nurdana
belkide diğer adayları kıskanıyorsun demesi de son noktaydı yani
yarın foxa çıkarsa şaşırmam

ben kaçırdım o kısmı sadece nurdan biraz ara vermek istiyorum diyordu orayı duydum

ben kaçırdım o kısmı sadece nurdan biraz ara vermek istiyorum diyordu orayı duydum

paravan açılır açılmaz ara vermek istiyorum dedi
esra sürekli kesti konuşmayı araya girdi,hem adayları beğenmiyorsunuz hemde ara vermek istiyosunuz dedi
nurdan da burda bazı adaylar çok ön planda gibi bişiy söyledi
esra belkide kıskanıyorsun o adayları dedi
kız çok bozuldu baya ayıp etti yani
hakedene canım cicim(örneğin;naz), sesi çıkmayan kendi halindekilere sözlü saldırı

Ne kadar basit bır program olmuş boyle aynı sekılde ınsanlarda basit..
Ismını bılmıyorum şal ortulu kız kendısıne cıcek getıren talıbıyle konusma nezaketını bıle gostermedı,
bu ne saygısızlıktır ya .. Aynı sey kendılerıne yapılsa ahlaktan gırıp gorgu kurallarından cıkarlar..

Izlerken sınırlerım zıpladı resmen, herkes gereksız bır havalarda gelen ınsanları oyuncak edıyorlar resmen..
Bir muhabbet bir çay ıcmek ınsanlıktan dır bunlarda da oda kalmamıs sınır oldum aksam aksam

sevgi demesem gelmeyecekti heralde pehh melahat baya bozuldu ama ya :) yayın kesilip maç konmuş ben pek izlemiyorum reklamlarda bakıyordum ama

kızlar sizlerde yazın yorumm şu anda 56 kişi var sadece ben yazıyorum 55 ziyaretcii

Toplam 56 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 55 ziyaretçi)
hilka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…