Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

ya çok iyi tanımış yada yaşadığı bazı şeyleri tüm insanlara mal ediyor:26:

hafize ve emin çok yakışmışlardı haftaya nişanları varmış çok güzel maşallah Allah mesut etsin:nazar::KK16:

ya çok iyi tanımış yada yaşadığı bazı şeyleri tüm insanlara mal ediyor:26:

hafize ve emin çok yakışmışlardı haftaya nişanları varmış çok güzel maşallah Allah mesut etsin:nazar::KK16:

evet afize ile emin çok yakışıyor şeker kız ama saçları filan değiştirmiş sanki sarı saç daha şirin yapıyordu onu.

10 ziyaretçi ohh ne güzel ya dışardan okuyun:KK51:
kızlar nerdesiniz
berkant nasıl bir adam ya hastaneye para ödedi diye kızı terketmiş
:KK53:
her günde yığınla talibi geliyor durumu iyi diye huyuna suyuna bakmadan geliyorlar
bir ömür nasıl geçicek onu düşünen yok
:KK37:

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 7 ziyaretçi)
hilka - ( evet cnm sana katılıyorum bak 8 kullanıcı var ama sadece ben yazıyorum)

Naz için gelen bir çocuk vardı çok aşık olarak filan gelmişti ne oldu onunladamı anlaşamadılar?

Naz muhtemelen şöyle hem yakışıklı hemde cebi dolu birisini bekliyor ona gelen bı talip vardı adını hatırlamıyorum ama halime nasıl kaptı gitti oğlanı saf görünümlü sinsi cadı naz

Bu program akıllara zarar cidden. :KK70: :KK53:
Öyle tuhaf ki ekrandan alamıyorum gözümü denk geldiğimde.
Ne insanlar var ya ... Neyse ...

Naz denen kişi göz makyajını değiştirmeli.
Ne kadar çirkin görünüyor öyle.
İnanılmaz itici geliyor bana.

Halime kişisi de aşırı saf bir kızcağız ama Burak da aynı şekilde son derece saf fakat kendini akıllı sanan biri. :KK70:
Birbirlerini bulmuşlar tam da.
Zeki, akıllı bir kız Burak gibi kendini bilmez birini çekemezdi zaten. :KK53::KK53:
Tabi sonunda evlilik olacak mı bilinmez.

evet afize ile emin çok yakışıyor şeker kız ama saçları filan değiştirmiş sanki sarı saç daha şirin yapıyordu

onu.

hafize kıvırcık sarı saçlarıyla cok güzeldi böyle eski havası kalmamış
cocuk kıskandı herhalde:KK1:

halime ve burak ayrılmışlar 3.kişi varmış galiba
olacağına inanmamıştım zaten burak yanar döner biri:KK53:

face yüzünden kavga ediyorlarmış ayrılık sebepleri bu
ne saçmalık kapatın olsun bitsin:KK33:
halime ve ailesinin yaptığı da ayıp o kadar hazırlık yapılmış
gelmemişler burak o konuda haklı
heyecan yaratmaya çalışıyorlar 3.kişi falan diye
herşeyi reytinge dönüştürecekler ya:KK53:

Son düzenleme:
ne halimeymiş ne burakmış yeter ya
hala neyi konuşuyorlar
konu olsunda ne olursa olsun...

Burak da kadın gibi yaa. Zor yani böyle vırvır bir adamla. Kendisi sürekli sosyal medyada bana şunu demişler bunu demişler cevap vereyim deyip duruyordu her gün, şimdi çıkmış Halime'ye diyor çok zaman geçiriyor internette diye... Tencere dibin kara seninki benden kara. Dün Halime programdan sonra görüşelim dedi, kendisi kabul etmedi. Hep naz niyaz...

offf hala halime ve burak meselesi :KK31:
halimeninde bu olaylı halleri bezdirdi daha önce burak ı fazla izlemediğim için halimeyi diyorum :26:
kısacası ikiside fazlasıyla saygısız..bütün kirli çamaşırları döktüler resmen nasıl nefret etmişler demek birbirlerinden
lafın özü bi arkadaşlık da bööle son buldu zorla aşk aşk aşk dediler aşk yarattılar al işte sonuç bu :KK31:

ikinize de katılıyorum zorla sevgili oldular sonu belliydi
halimenin önceden nişanlandığını biliyorum bugün netten baktım da ohooo
neler varmış burakta sorunlu biraz
halimenin annesi de abarttı mahalle kavgasına dönüştürdü

esrada hala bunlar birbirine aşık diyo e yuh artık onca rezillikten sonra sarılıp öpüşseler esra kalkıp göbek atacak herzamanki gibi
kesin 3 5gün sonra hadi biz bidaha deneyelim pişman olduk derler haftaya da ayrılırlar gene

esrada hala bunlar birbirine aşık diyo e yuh artık onca rezillikten sonra sarılıp öpüşseler esra kalkıp göbek atacak herzamanki gibi
kesin 3 5gün sonra hadi biz bidaha deneyelim pişman olduk derler haftaya da ayrılırlar gene

ellerinde malzeme kalmadı da ondan:KK31:
bunlar yüzünden izlemiyorum programı ben olsam ikisini aynı anda yayına çıkartmam
seviyeyi iyice düşürdüler...

Ben de Halime'nin eskilerini bilmiordum bak ilk defa gördüm kızı :) onlar da az değiller canım ana-kız o zaten belli. Ama Burak olgun olsaydı onlara bu kadar alevlenme fırsatını vermezdi. Evet teyzem he teyzem der çekilirdi, ve çok da asil olurdu. Kadın gibi ağız dalaşına giren adamları sevmem. kadınlara yakışmıyor da adamlara hiç yakışmıyor. Burak'a kız verilmez :p

burak halimeyi hiç sevmemiş o bellide halime sanki seviyor hala:26: yada bana öle geldi halimenin anneside hiç susmadı:KK53:

bence burak haklı yoksa o annesine he dese de kadın daha da abartıyo daha da iğrenç seyler söylüyor neden hakılıyken ezdirsin ki kendini he ayrıca halime onun çok kıskanç olduğunu bile bile basladı sonradann da yan cizdi

bence burak haklı yoksa o annesine he dese de kadın daha da abartıyo daha da iğrenç seyler söylüyor neden hakılıyken ezdirsin ki kendini he ayrıca halime onun çok kıskanç olduğunu bile bile basladı sonradann da yan cizdi

burak he demeyince halimenin annesi sustu mu şimdi :))

X