Esra Erol beni eversene.....

Şu kısmı da gördünüz mü merak ettim.
Günlerdir gereksiz bir meselenin peşinden bu kadar koşmanıza tepki göstermiş @witch hunt
Mesele şu bak, bu programları bende doğru bulmuyorum fakat isteyen izler isteyen izlemez. İzleyenede izlmeyenede saygı duyulmak zorunda. Bencede kalkmalı bu tür programlar ama halk seviyo demekki..

Benim demek istediğim tamamen şu, birincisi programlara tepki bu kadar çirkin bi uslüp ve çirkin bi anketle yapılmamalı (bu forumu aşağı çeken ve yakışmayan bi durum) ki olay kesinlikle programlar değil kazenin olayı başka. Bunu geçiyorum benim taktığım, bu konuyu herhangi bi üye açsa yemediği laf kalmazdı ve anında konusu kapatılırdı. Üyelerin cevapları sanane, bu dertmi, bunun yeri burası mı vs şeklinde olucaktı. Burda madem kurallar katı, keskin herkes bu kurallara uymak zorunda böyle bi adaletsizlik olamaz yani.. kişisel bi meselesi için buraya bu uslüpla konu açıyor herkese bildirim geliyor, üstüne bide milleti azarlar gibi konuşuyor. Sen yap bunu ban yersin ama o yaparsa o site sahibi. Ben bunu yediremiyorum...

K Kazen gelince işlemlerime bakar, uygunsuz gördüğünü İptal eder ama ben bu topikteki yorumlara el atıyorum artık.
Bu konu bu bölümün konusu değilse yeri burası değil dersiniz, konu sahibi olarak Kazen uygun görürse taşır kapatır vs ama sırf konuyu uygun bulmadınız diye konu dışı saydığınız, bölüme uygun görmediğiniz bir topikte birbirinize laf sokup duramazsınız.

Eleştirdiniz mi? Adabınla eleştirilere eyvallah ama eleştiriyi kişilere saldırıya çevirenlere buyur devam et diyemeyeceğim.

valla yorum yaptığıma pişman oldum bende.
konu çok başka başka yerlere gitti.
bende hoşlanmıyorum izlemiyorum dedim.
sonra kazen e de çok yüklenmemek lazım dedim.
ama üyelik iptal isteklerini görünce üzüldüm.
yok yere yani arkadaşlar.

Amacını anladım konunun insanların banlamak sivrilen insanları temizlemek:KK53::KK53:bir konu yüzünden birbirinizi üzüyorsunuz... ben izliyorum nedenini yazmıştım solmaz in oyunu hoşuma gidiyor diye acip ben de roman havasi oynuyorum :süslü:ama kitabımi da okuyorum belgeselimi de izliyorum... benim programı izlemem beni cahil ,seviyesiz, boş zamanı olan biri yapmaz ... öyle yorum yapanlar olmuş ki yazmayı bile becerememis (derim ki önce yazı yazmayı öğren sonra cahil de:KK53::KK53:) kimseyi de ilgilendirmez benim ne yaptığım ..izleyene de saygı duyarım (ama kendini kaptırip oradaki yasananlara inananlari degil) izlemeyen kisiyede...

geçmiş olsun
sonu belliydi bu filmin
kimse tam anlamıyla haklı veya haksız değil buradanda anlaşılacağı gibi
umarım insanlar ellerini çenelerinin altına koyup düşünürler pek yaptığımız bir eylem değil ama

Son düzenleme:
Amacını anladım konunun insanların banlamak sivrilen insanları temizlemek:KK53::KK53:bir konu yüzünden birbirinizi üzüyorsunuz... ben izliyorum nedenini yazmıştım solmaz in oyunu hoşuma gidiyor diye acip ben de roman havasi oynuyorum :süslü:ama kitabımi da okuyorum belgeselimi de izliyorum... benim programı izlemem beni cahil ,seviyesiz, boş zamanı olan biri yapmaz ... öyle yorum yapanlar olmuş ki yazmayı bile becerememis (derim ki önce yazı yazmayı öğren sonra cahil de:KK53::KK53:) kimseyi de ilgilendirmez benim ne yaptığım ..izleyene de saygı duyarım (ama kendini kaptırip oradaki yasananlara inananlari degil) izlemeyen kisiyede...

Bir itiraf da benden.

Solmaz in oynamasi beni de neselendiriyor.

Iste benim stilim de Deniz i sevmezler mesela ama ben oynadigini bile bile izlemek hosuma gidiyor. Ayrica degisik kiyafetler de gormek hos. Arada birbirlerine girseler de beni ilgilendirmez.

Kismetse Olur u uzun zamandir izlemedim. Ilk ciktiginda bakmistim. Simdi sadece fragmanlardan ve boluk porcuk. Gecen gun Tugcenin katildigini gordum ama kendini izlettirecek duzeyde degil.

Esra Erolu ilk ciktiginda izliyordum . Son yillarda hic bakmiyorum. Sebebi sunucunun beni cekmemesi.

Zuhal Topal da sadece naz baha ikilisini biliyorum. O kadar hakim degilim.

Bu ucunden en cok izledigim Seda Sayandir onu da 4 saat boyunca izlemem. Kaan nurullah ve Solmaz uclusune bakiyorum arada.

Sanirim kisilik olarak uzucu programlari sevmem/izlemem. Buna dram filmleri / dizileri de dahil.

Izledigim belgesellerde daha cok konulu belgesellerdir. Ornegin, evren ve uzay bilimle ilgili ya da medical arastirmalarla ilgili.

Okudugum kitaplar da daha cok akademiktir.

burası daha çok okunuyo diye yeri olmamasına rağman halıma çay döküldü, napabilirim türünde soruları doğal olarak kapatıyosunuz. kapatırken de 'yeri burası mı' diye belirtiyosunuz.

e biz de doğal olarak soruyoruz. bu konunun yeri burası mı?

aha burası bence;
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?forums/tv-salonu.231/

insanları kuralları bi okuyun yaaa diye haşlarken siz yazdığınız kurallara neden uymuyosunuz?

konunun yeri burası değil diye kibleyin demişsiniz de kuralı yazan siz, uymayanı banlayan siz. sizi size mi şikayet edicez bu durumda?

ortada bi mantıksızlık var. bunu kabul etmek byüklük olur. ama yanaşmıyosunuz.

Bir itiraf da benden.

Solmaz in oynamasi beni de neselendiriyor.

Iste benim stilim de Deniz i sevmezler mesela ama ben oynadigini bile bile izlemek hosuma gidiyor. Ayrica degisik kiyafetler de gormek hos. Arada birbirlerine girseler de beni ilgilendirmez.

Kismetse Olur u uzun zamandir izlemedim. Ilk ciktiginda bakmistim. Simdi sadece fragmanlardan ve boluk porcuk. Gecen gun Tugcenin katildigini gordum ama kendini izlettirecek duzeyde degil.

Esra Erolu ilk ciktiginda izliyordum . Son yillarda hic bakmiyorum. Sebebi sunucunun beni cekmemesi.

Zuhal Topal da sadece naz baha ikilisini biliyorum. O kadar hakim degilim.

Bu ucunden en cok izledigim Seda Sayandir onu da 4 saat boyunca izlemem. Kaan nurullah ve Solmaz uclusune bakiyorum arada.

Sanirim kisilik olarak uzucu programlari sevmem/izlemem. Buna dram filmleri / dizileri de dahil.

Izledigim belgesellerde daha cok konulu belgesellerdir. Ornegin, evren ve uzay bilimle ilgili ya da medical arastirmalarla ilgili.

Okudugum kitaplar da daha cok akademiktir.

Akli olanin izlemesi önemli degil. Sorun onlari ciddiye alanlar da. Yani kesinlikle üzülmemin sebebidirler. Resmen kaniyorlar. Kizlar cirkinim falan deyip oraya basvuruyor. Onlara cok üzülüyorum. Sunucular paralari götürürken. Evde oturan teyze. Cok dürüst vs. diye sevgi besliyor. Onlar da orda tiyatro yapiyor. Etik gelmiyor. Yoksa ben de bir ara izliyordum. Gülüyordum. Sonra samimiyetsizlikleri ve onlari ciddiye alanlari görünce resmen üzüldüm.

Akli olanin izlemesi önemli degil. Sorun onlari ciddiye alanlar da. Yani kesinlikle üzülmemin sebebidirler. Resmen kaniyorlar. Kizlar cirkinim falan deyip oraya basvuruyor. Onlara cok üzülüyorum. Sunucular paralari götürürken. Evde oturan teyze. Cok dürüst vs. diye sevgi besliyor. Onlar da orda tiyatro yapiyor. Etik gelmiyor. Yoksa ben de bir ara izliyordum. Gülüyordum. Sonra samimiyetsizlikleri ve onlari ciddiye alanlari görünce resmen üzüldüm.

Madem uzuluyorsun o teyzeye daha iyi bir alternatif yarat o zaman. Daha iyi bir alternatif koymadigin surece izlemeye devam edecektir.

Medya sektoru boyledir. Inanilmaz paralar donuyor ama bu boyle diye izleyenleri asagilama hakkini vermez bize.

Genc kizlarin sorunlari baska o programlardan once vardi. O ayri bir konu. Evde kaldim mevzusu cok daha derinlere dayaniyor.

Benim kizdigim butun sorunlari bu tur programlara yukluyorsunuz. Halbuki oyle degil. Oyuncularini begenmeme ragmen konusu beni irrite ettiginden dolayi Ask-i Memnu yu izlemedim mesela ben. Vahide Percin katildiginda bir kac bolum disinda Muhtesem yuzyili da izlemedim. Bu furya bu tur dizilerle basladi simdi de devam ediyor. Dizi tadinda izleyin. Uzulmenize gerek yok.

Eskilerden Bizimkiler vardi. Baya da populer bir diziydi zamaninda. Simdi ayni senaryo baska oyuncularla yayinlansa kac kisi izler merak ediyorum.

Demek istedigim bu noktaya bi gunde gelmedik getirildik.

Yani şurada konu dışı bulduğunuz bir konuyu kibleyip geçmek yerine birbirinize girdiniz ya bravo.
Kazen'e konu konu kapatılmalı sebebiyle kib yapan kişi sayısı 2.
Kozlenmis patates Kozlenmis patates izleyenlerle alakalı haddi aşan yorumlar varsa kibleyin lütfen, 117 sayfa topikte kim ne yazmış tam bilemiyoruz çünkü.
Tamam Mune Mune abla hakaret edenleri büyük zevkle kiblerim.

burası daha çok okunuyo diye yeri olmamasına rağman halıma çay döküldü, napabilirim türünde soruları doğal olarak kapatıyosunuz. kapatırken de 'yeri burası mı' diye belirtiyosunuz.

e biz de doğal olarak soruyoruz. bu konunun yeri burası mı?

aha burası bence;
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?forums/tv-salonu.231/

insanları kuralları bi okuyun yaaa diye haşlarken siz yazdığınız kurallara neden uymuyosunuz?

konunun yeri burası değil diye kibleyin demişsiniz de kuralı yazan siz, uymayanı banlayan siz. sizi size mi şikayet edicez bu durumda?

ortada bi mantıksızlık var. bunu kabul etmek byüklük olur. ama yanaşmıyosunuz.
Daha önce sohbetim, şakalaşmalarımız olmayan hiçbir üyenin konusuna hiç yaaaa diye uzatarak yazmam sebep yazarken.
Konu sahibi kısmında benim adım olsa eleştirinizi üzerime alırdım.

Site içinde bu bölüm dahil kuralları uygulama devam ederim, itirazlarınızı Kazen'e yaparsınız dedim bu topikte, sanırım söylediğim şey gayet net.

Harbiden kazen abinin :)bu tip konular açtığı pek bilibir değildir ama :)şaşırdım bende ,birde bu programlar fi tarihinden beri var ,kapatacak olan RTÜK ee biz ne yapalım ,evimde tv yok ondan bilmiyorum ama herhalde gündüz paso bunlar var ve malesef izleniyor dostlar

Daha önce sohbetim, şakalaşmalarımız olmayan hiçbir üyenin konusuna hiç yaaaa diye uzatarak yazmam sebep yazarken.
Konu sahibi kısmında benim adım olsa eleştirinizi üzerime alırdım.

Site içinde bu bölüm dahil kuralları uygulama devam ederim, itirazlarınızı Kazen'e yaparsınız dedim bu topikte, sanırım söylediğim şey gayet net.

sizi etiketlediğimi hatırlamıyorum.

son kısım sizin bazı eleştirilere cevabınıza istinaden yazıldı evet ama açıklama getrmek yerine ben açmadım ki konuyu diye kenera çekilmek komik olmuyor mu? siz de burada moderatörsünüz sonuçta. hayır madem ben açmadım eleştiri kabule etmiyorum diyosunuz o zaman hiç açıklama getirmeyin.

Herkes bu programlar rezil demek icin mi yazdi simdi. :confused:

Sunucularin aldigi ucuk rakamlar icin rating ugruna show yapmalari/yaptirmalari gayet normal.

Bana ilginc gelen samimiyetsiz cevaplar.

Izlemiyorum ben wooohoo ne rezil programlar.

Simdi KK yi ele alalim. Bir suru topik var iken neden en populer bolum BDV.

En basitinden film ve kitap bolumleri de var. In cin top oynuyor neredeyse. Katilim olsa da BDV ye gore kiyaslarsan cok cok az. "elit" takilanlar ve bu tur programlari izlemeyenler neden o bolumlere bir el atmiyor. Neden cogumuz BDV de takiliyoruz.

Hangi kismin daha cok talibi varsa egilim genelde o yone olur.

Once kizim evden kacti programlari sonra diziler simdi de bu tur reality showlar.

Simdi suclu kim ?
Ya ben mesela elit olduğum için değil,hic ilgimi çekmiyor tahammül edebileceğim birşey değil ondan izlemiyorum.bu programları izlememek icin illa elit ve kültürlü olunması gerekmiyor bana gore.mesela dizi izliyorum genelde her sene takip ettiğim bir veya iki dizi olur.ama bu evlilik programlarından ben birşey anlamadım yani hiçbirşeyi çekmedi beni,nasil istekli izleyebiliyor insanlar bir türlü çözemedim yani

X