Esra Erol beni eversene.....

Tanımlayacak olursak: İşsiz güçsüz, IQ seviyesi 0'ın altında, kendini geliştirme çabası Cin Ali serisinden sonra son bulmuş kitlelere hitap eden,

Merak ettim sosyolog musunuz ?

IQ seviyesi 0 altına inebilen bir şey değil . Burada izleyen kişi veya kesimi bu şekilde aşağılamak bize ne kazandırıyor ?
Belli bir popülerliğe sahip olan bütün kanallarda bu programlar 3 aşağı 5 yıkarı aynı saatte yapılıyor . Çalışmayan ve bazı hobileri olmayan kesim ister istemez izliyor yani bunun IQ seviyesi ile alakası yok . Ek olarak elini çarptığının üniversite mezunu çıktığı bir ülkede vatandaşların %0.01 i kitap okuyor. Doğal olarak Ali Cin sersini geçemedik :-) . Böyle yorumlar yerine size yakışanın bu durumdan kurtulma yollarını açıklamak olduğunu düşünüyorum . İyi forumlar ...

Son düzenleme:
Şehit, Türkiye sorunu hiç onları etkilemiyor oyunlarına devam ülke şehit için aglarken solmaz erotik dansına devam kahkaha alkış cabası. Kınıyorum şahsen:KK43:
Evt bende ben sedayla zuhali izlemiyorum esraya bakıyorum oda ilk gün yalandan ağlıyor şehitlere ertesi gün oynayarak başlıyor programa. İyice saçmaladılar zaten

Hepsi oyun hepsi kurmaca... milleti ekrana saatlerce kitlemek icin kurulmus kusursuz düzen
Ne yazikki aci gercek bir cogumuz bakiyoruz.ama benim gördügüm rezaletten baska bir sey degil.

Geçen sezon ara ara izliyordum. Bunlar gerçek mi diye soruyordum. Gerçek olmadığını çok geçmeden öğrendim. İzlemiyorum artık. Bazen sadece gülmek için tercih ediyorum, komikler çünkü gerçekten komikler.
Kanaldan maaş alıyorlar, senaryo gereği ne denilirse onu yapıyorlar. Reyting uğruna şaklabanlık yapıyorlar ve biz gülüyoruz :KK70: yıllardır her türlü iğrençliklerine rağmen yayındalar , bu işten para yiyen ağalar, programların kapanmasına izin verir mi hiç. Herkes yiyiyor bu işin kaymağını :sus:

Genelde tv izleyen biri degilim... kayinvalidemlerde denk geliyorum cogu zaman kayinpederim kesinlikle kacirmaz ikiside izler seda sayan esra erol zuhal topal hepsini geziyor sirayla baba bu ne sacmalik bu programlar izleniyor mu dedigimde ise eglence oluyor bize diyorlar ikiside emekli anladigim kadariyla ileri yaslarda evde olan emekliler daha cok izliyor boyle programlari.. ben uc gun boyunca onlarda kaldim ve baska birsey ozlediklerini gormedim zuhal topal ve seda sayan dan nefret ettim bir kez daha bu programlar sayesinde ..esra erol onlara gore daha saygi cercevesi altinda bi program sundugunu oldugunu gordum ben..dogru bir program yaptiklarini dusunmuyorum ben ve kesinlikle kaldirilmasi taraftariyim rezillikten baska birsey degil kendimden utandim oradaki insanlari gorunce bu kadar dusmemeliydik ...

Esra Erol'a ayrıca gıcık oluyorum cunku en duyarlıymış ve ciddiymiş gibi davranan ama en çıkarcı kendisidir... evlenene kadar ömrümce bir dizi bakmamış ve de tv asla açmamış biri idim, şimdi sabahı Müge anlı ile açıp sonrası Esra Erol'u put dikkat olmasa da izleyip aksamı da günün dizisi yada filmi ile devam ettiriyorum. Artık eşime isyanı bıraktım çalışmama karşı olduğu icin cunku evde durup tembel tembel tv izlemeye alıştım:KK43: utanç verici.

Belli bir saatte kanallar arası geçiş yapmak istediğimde sırası ile seda sayan,esra erol,zuhal topal programlarını görmekten gına geldi...

Resmen tüm kanalları zapt ettiler biz mecburmuyuz onların çirkefliklerini sahte aşklarını izlemeye... Tamamı rol kesiyor, paralı oyuncu....

O saatlerde sadece discovery kanalları bir seçenek, haber saatine kadar resmen başka şansımız yok....

Oraya katilanlarin egitim seviyesi malum
Kariyerleri ve genel kulturleri ,hayat sekilleri de ..
Eee bunlari izleyenler de genel de ayni seviyede olur
Bunun icin akademik arastirmaya gerek yok zannimca ..
Lisansüstü eğitim alan da var, önlisans mezunu da. Turizmci olup konuşarak yabancı dil öğrenmiş olanlar da var ortaöğretim terk mesela, bir de onları eleştirmeye çalışırken çamura batan da
Aldığı eğitim ne olursa olsun, rollerini iyi oynuyorlar ki tartışıyoruz.
Sen izleme, izlettirme.
Durduk yere bulaşma da.
Eğitime hiç girme, yeri burası değil, burası da l
Onun mahkemesi değiL

IQ seviyesi 0 altına inebilen bir şey değil . Burada izleyen kişi veya kesimi bu şekilde aşağılamak bize ne kazandırıyor ?
Belli bir popülerliğe sahip olan bütün kanallarda bu programlar 3 aşağı 5 yıkarı aynı saatte yapılıyor . Çalışmayan ve bazı hobileri olmayan kesim ister istemez izliyor yani bunun IQ seviyesi ile alakası yok . Ek olarak elini çarptığının üniversite mezunu çıktığı bir ülkede vatandaşların %0.01 i kitap okuyor. Doğal olarak Ali Cin sersini geçemedik :-) . Böyle yorumlar yerine size yakışanın bu durumdan kurtulma yollarını açıklamak olduğunu düşünüyorum . İyi forumlar ...

874 kişi oy kullanmış.Bu kişilerin hepsi rtüğe şikayet etse ortada evlilik programı kalmaz zannımca.Kaldırmasalar bile ceza keserek kendilerine çeki düzen verdirirler belki.Ama kim edecek ben dışında.:KK14:

Sabah erken kalkabilirsem sabah haberlerini, öğlen nur virali (hergün değil), öğleden sonra seksenleri izliyorum. 14:00'da tv kapanır, radyo açılır. 19:00'a dek.

Bu konunun açilmasi iyi olmuş. Bir arkadas daha demis Rtük'e sikayet edelim diye. Bence de boyle yapalim. Burada bu programlardan rahatsizim diyen herkes Rtuk'e sikayette bulunsun. En azindan millet artik uyaniyor, rahatsiz oluyorlar bu programlardan dusuncesi verilmeli. Bir de ota boka eylem yapiliyor ulkemizde. Neden bunun icin de örgütlenip eylem yapmiyoruz? Sikayetciyiz ama oturdugmuz yerden homurdanmaktan baska bisey yapmiyoruz.

Artık görücü usulü evliliklerin rafa kalktığını ve insanların kolay kolay tanışıp evlenemediğini de göz önünde bulundurursak aslında böyle programlara bi tık ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz ama bu programların artık böyle bir derdi Yok varsa yoksa Reyting
Ve bu ugurda yapmadıklarını rezillik kalmadı toplumun ahlak yapısına dinamit koyuyorlar resmen
Ben izlemiyorum ama illa ki karşımıza çıkıyor ve bi kaç isim öyle ünlü ki
Sanki önemli bi is yapmışlar da popüler olmuşlar

Yahu kadın birsey demedi. Kadının buradan haberi bile yoktur. Kazen esraerolun face sayfasından engellenmiş. Evlenme programı konu başlığında kadını linç ettiriyor.
Üstelik en rezil kim başlığı ile kadını hedef gösterip anket yaptırıyor. Lanet olsun ki gaza gelip ben bile oy kullandım.
Site Kuralları diye olur olmaz konu kapanır birine haddini usulünce bildiren bile banlanırsın ama konuyu açan site sahibi olunca bu üç kadına her lafı sıralamak mubah oldu.
Esra erol unda çok umrunda zaten burasi. Bence bu konu hemen kapanmalı.
Yakında banlayacaklar zaten bu yorumlarım yüzünden.
Linç edilsin bence, izleyen de azıcık şunları okusun da bıraksın. Yeni evliyken eşim işten gelip direk tvyi açıyordu. Başka seçenek yok full bu saçmalıklarla dolu o saatler. Mal gibi karşısına geçip izliyordum açık olunca. Eşimle kaç kere tartıştım eve girer girmez bırak hemen tvye koşmayı saatlerimiz şu saçmalıkların karşısında geçiyor diye.

En son taşındık ve anten kurdurmadım sırf bu ve benzeri iğrenç programları ister istemez açık olunca izlediğim için. Yok bu tarz benim kızlar satılık ürün gibi çıkıp kendilerini gösteriyor , tamamen dış görünüşleriyle prim yapmaya çalışıyor, yok yemek programı millet nimete saymadığı laf kalmıyor, yok evlilik programı kim kime dum duma belli değil, yok gelin evi düğünün b.k gibi olmuş gelinliğin totoma benziyor yorumları...

Herşeye anlayışlı olmak zorunda değiliz. Hepsinden tiksiniyorum, ne kültüren ne ahlaken ne de zeka olarak uygun olmayan bu saçmalıkları izleyen birkaç kişi için bile etkili olacaksa açık kalsın konu, anket de yapılsın, linç de edilsin senin deyişinle. Mide bulandırıcı iğrenç programlar hepsi. Bu konu da var mı farklı bir düşüncen?

Hayır sosyolog değilim. Burada değinmek istediğim IQ seviyesinin kaç olduğu değildi, umarım anlayanlar olmuştur :) Ben bunları ciddi şekilde oturup izleyen insanlardan yüksek bir zeka seviyesi beklemem. Fikrimi yazdım sadece.

X