Esra Erol beni eversene.....

Berbat,gereksiz başka ne denir bilemedimki

Hala neden kaldirilmiyor anlamis degilim topluma ne gibi bir faydasi var

Kurgu oldugu belli bugun biriyle yarin baska biriyle belliki iyi para aliyorlar

Tum bunlarin belli bir amaca hizmet ettigi apacik ortada bizleri neguzel alistiriyorlar normallestiriyorlar ahlaksızlıkları

Cahillik basitlik akiyor hemen hepsinden.hatta bugun gozume ilisti bir yerdeydim seda nin programi acikti.ne utanc verici haller diye dusundum.kadin bi kosede salya sumuk agliyor filan.kv adayi telefonda ahkam kesiyor.daha evlilik yokken birbirlerine dusmusler.evlenselee ne hayir gelir.hos buyuk kismi cast ajans tan geliyor.ucretli figuranlar.
Izlemek anlamsiz.gozum takilip izledigim oldu ama kisa sureli.cidden profil cok dusuk .tahammulu zor.
Toptan kaldirilmali.
Kazandiklari milyon dolarlar yeter artik nasilsa hayat boyu bu nadide zatlara.

Tamamen gereksiz. Bu arada buradaki yorumları okurken Tülin ve Caner'in bu programlarda olduğunu okudum. Herhalde geyik yapıyorlar diye düşünürken netten baktım. Doğruymuş. İkisi de farklı ama aynı konseptli programlardalar. Allah akıl fikir versin. Ne diyelim?

Tv de dizi izliyor musunuz? Yerli yada yabanci fark etmez. Bu tarz programlara da dizi mantığıyla bakiyorum. Evet izliyorum ama hergün hiç kaçırmadan tam başladığı saatte tv karşısında olmuyorum. Tv izlemeyi severim vakit bulabilirsem açarım karsisina geçer ne var ne yok bakarim.

Peki herkes şikayetçi ama neden beş dakikanızı ayırıp rtüğe şikayet etmiyorsunuz?Uğraşmak istemediğiniz sürece bu programlar hep olacak maalesef.Aman ne uğraşacağım beni mi kaale alacaklar demeyin.Birlikten kuvvet doğar.

Kaybeden güzel ülkem ancak tek kazanan reyting kazanan kanal ve milyarları cebe indiren sunucu

Esra Erol' un programı eskiden iyiydi, diğerlerinden farklıydı, daha seviyeli daha kaliteliydi.

Şimdi olaylar sürekli Umut, Caner, Bahar, Pamuk vs üzerinden yürüyor.

Bir ilişki başlıyor, her şey mükemmel. Çiftler bulutlarda. Sonra araya ya üçüncü bir kadın ya da erkek giriyor. Aldatmalar, kıskanmalar, olaylar olaylar. Sonra ilişki bitiyor. Sonra bir duygusal an geliyor. İlişki tekrar başlıyor. Her şey mükemmel. Sonra yine bitiyor. Böyle kısır döngü.

Ve sürekli farklı, aykırı bir tipleme geliyor. Nevruz, Şenol, Rüya vs. Biri sıkmaya başlayınca yeni biri geliyor.

Eskiden böyle değildi, dediğim gibi..

Seda Sayan' ın programı inanılmaz seviyesiz. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Her şey ve herkes çok laçka.

Zuhal Topal' ı izlemediğim için bilmiyorum.

Yatarak hamilelik geçirdiğim için bu programları izliyordum hem de sıkı takip ederdim. Şimdi bebeğim için tv açmamaya çalışıyoruz.

Bu programlarda uzun zamandır var olan kişiler instagramda çok takipçiye sahip.

Fenomen olma, ünlü olma, tanınma meselesi. Onlar da böyle bir hayat tarzını benimsiyor demek ki.

Önceleri popüler olup da bunu kaybedenler de şimdi bu programlara gelerek tekrar gündem olmaya çalışıyor. Caner, Meriç gibi Tülin, Bayhan gibi.

Rtük bu sene bunları yasaklayacak demişlerdi. Bu sene de olmadı bekliyorum hala Ailemizde izleyenler var malesef

(Sadece sunucuları yorumlamayı deneyeyim) Esra Erol bu saçma olayın içinde bi çeşit kaliteli duruş sergilemeye çalışıyor(niyeyse:)

Zuhal Topal ise tam vidaları gevşemiş, salmış(en sevmediğim bu)

Seda sayan uğur ikilisi robot gibi ama bazen seda sayan komikleşiyor(eyvah eyvah filmindeki Firuzan Abla gibi konuşuyo) -Oğlum manti beni çıldırtma lan, yok yaşı büyük istemiyomuşmuş da, sen kendine baksana lan!", falan diyo, harbi sinirleniyor, bir tek o anlardaki haline gülüyorum ama o da kırk yılda denk geliyo:)

Bu programları izlememek gibi bir seçeneğim var. Ben o seçeneği kullandım. Kendime izleyecek daha kaliteli yapımlar bulabiliyorum. Bir dünya kanal var. Hepside evlilik programı yapmıyor. Zaten tv izlemektense hobilerimle uğraşmayı tercih ediyorum.

Tanımlayacak olursak: İşsiz güçsüz, IQ seviyesi 0'ın altında, kendini geliştirme çabası Cin Ali serisinden sonra son bulmuş kitlelere hitap eden, toplumun ahlak düzeyini bozmayı amaçlamış programlardır. İzlememeli, izlettirmemeliyiz.

Ay ne dedi esra erol kimse yok mu izleyen acaip merak ettim
Yahu kadın birsey demedi. Kadının buradan haberi bile yoktur. Kazen esraerolun face sayfasından engellenmiş. Evlenme programı konu başlığında kadını linç ettiriyor.
Üstelik en rezil kim başlığı ile kadını hedef gösterip anket yaptırıyor. Lanet olsun ki gaza gelip ben bile oy kullandım.
Site Kuralları diye olur olmaz konu kapanır birine haddini usulünce bildiren bile banlanırsın ama konuyu açan site sahibi olunca bu üç kadına her lafı sıralamak mubah oldu.
Esra erol unda çok umrunda zaten burasi. Bence bu konu hemen kapanmalı.
Yakında banlayacaklar zaten bu yorumlarım yüzünden.

Seyreden IQ larını mi olçtünuz. Ayıp yahu yorumlara dikkat.

Hepsi birbirinden rezile oy kullandım evt teyting alıyorlar ama insanlar mecburiyetten izliyor çünkü başka bişey o saatte. Daha faydalı programlar olsa bence bunlar biter aslında müge anlıyla zahide yetiş öğleden sonra olsa evlilik programları nal. Toplar

Ben televizyon izlemiyorum ama nette heryerde karşıma çıkıyorlar izlememekte isabet olmuş yorumlardan bunu anlıyorum

Hele o sedanınki kurgu olduğu o kadar belliki yani
hani vardır ya aşçı uşağa uşak bahçıvana sonra hepsi bahçıvana: -) aynen bu durumda o programdakiler.
kimin eli kimin cebinde belli değil heleki o solmazdan tiksinc geldi, kız dansöz olcak bi olamadı gitti, keşfeden olmadi kendi çapında takılıyo programda.
tabi bide şu kart sesliler varya kulak bırakmadılar yurdum insanında.
tabi bizim evdeki hatunlarda yokmu suç ayol onları izlesen ne olur izlemesen ne olur, otur bi belgesel izle bu ülkede ne oluyo bugün haberde ne var diye sorsan solmaz vardı dicek bu kadar yapmaciklik olamaz.
kızları yılbaşı ağacı gibi giydirip ay kız gel bi görsünler seni çok şıksın ayy dön bi dön deyişleri beni benden aliyo Bülent Ersoy gibi bayilasim geliyo suraciga

ben şokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…