Esra Erol beni eversene.....

Bunu ben bilemem, konuyu Kazen açtı, bende kendi adıma tek bir program değil tvlerde yer alan ve uygun bulmadığım programlar adına genel bir eleştiri yaptım.

Şimdi herkes demiş ya ben izlemiyorum aaay rezil programlar falan filan diye. Izlemeyen illaki vardır ama bu kadar çok değildir onu demek istedim. Bu platformunda kendine göre kuralları var mesela benim bi türlü anlayamadigim. Geçen gün konum kapatıldı üstüne bide ban yedim.
Ama nedense birinin saç rengi düğünde giyecegi kıyafet, kaynina bakılacak kız vs dert. Benim bi rüya konum ban.

O bandan sonra bu siteye ayar oldum abla.

Kazen bu konunun açılma sebebini söylesin o zaman

Merhaba .öncelikle çok güzel bir konuya değindiğiniz için teşekkür ederim.bu tür programlar toplumu yozlaştıran,beynini uyuşturan,insanoğluna hiç bir faydası olmayan programlardır..burada evlilik Kurumunu basitleştirmek ,Türk gelenek ve göreneklerini görmezden gelmek hakim.instagramdan oraya katılan bir aday ile konuştum cocuk efendi saygılı biri fakat maddi durumu bozulduğu için programa katılmış..yani gerçek niyeti evlenmek değil..burdan para alıyormuş..senaryo gereği aday geliyormuş.hatta soruyordum sana bugün bişey var mı diye??düşünün artık ne hallere geldik ..bunları birilerinin yüzüne çarpmak isterdim..birde halkın duygularıyla dalga geçiyorlar..yazık bize beynimizi daha fazla boş işlerle yormayın ..Avrupa ,Amerika bugün uzaya gidiyor bilim alanın da her geçen gün gelişiyor..bir ülke bu şekilde gelişmezzzz

Teşekkür ederim,Ankaradayım ama gelmiş kadar oldum.
Tamam kablolu yok ama internetten film izliyoruz,biraz abarttım

Niye oraya katılan biriyle konustunuz ? Izlemediginiz halde ne kadar çok içerik sahibisiniz

Hmmmm şimdi anlaşıldı valla kiblenen her konuyu, en azından kendi adıma diyeyim, denk geldiğim bölümle alakası olmayan konuları itinayla yeni üyeyse ve fark etmeden açmışsa taşıyorum, bilerek açanların konularını kapatıyorum ve istinasız hepsine uyarıyı veriyorum.
Bozuk atıyorsunuz uyarı alınca ama onu da kabul edip sıvıyorum kolları.

Bence de bunlar kasıtlı olarak yapılan programlar
.insanları birgün onla bir gün bunla oynasmayi normallestiriyolar .
dinimizden uzaklastiriyolar.bu programların sonu iyiye gitmiyo
Birde gündemi unutturmak siyasi ekonomik .güncel durumlar nasıl insanlar ilgilenmesinler
Koyun gibi izlesinler birileri koca bulur birileri para kazanır
Ya biz
Bişeyler yapmalı

Eleştirimiz zaten Kazene
Açıklama bu mudur yani...
Site kurallarına aykırı ama konu kapanmıyo, konu açılma sebebi ap açık ortada vs vs
Manidar yaklaşım için sağol Kazen hepimiz çok net anladık

Cidden bu forumda site yöneticisinin böle bi konu açmasını ne kazene ne bu foruma yakıştıramadım. Bu konu bu forum için çok zedeleyici..

Uyarı neysede ban nedir. Benim uyarım da ban oluyo heralde

En uyuz olduklarımda yaşlı gelin adayları , azmışlar diyorum ben , be kadın adamın osuruğuna mı hasretsin ? O yaşlı halinle evlenmekte ne yahu?!

kitle sanırsınız Discovery Channel izleyicisi
işte kapı işte sapı
bende dahil
haberi akitten okuyan atv den izleyen kitleye everme programları gayet normal çoğunluk ne okuyor ne izliyor kime oy veriyor bilemiyorum yani
işte bu ağır oldu

Uyarı neysede ban nedir. Benim uyarım da ban oluyo heralde
Daha önce aynı sebeple uyarı almışsan 2. seferden itibaren banlanırsın, ki baktım şimdi konu dışı uyarısı verilmiş, daha önce de aynı uyarın varmış, sistem banlamış.
Şunu yine tekrarlayayım biz banlamıyoruz, kural ihlali neyse onu işaretleriz panelden, uygula deriz sistem devreye girip uygular, sizlere uyarı verdiğimde kaç gün banlı kalacaksınız onu dahi bilmem, uyarı sistemi daha önce de aldığınız uyarı puanlarını toplayıp ona göre süre belirler.
Bana gelip falanca arkadaşı banlamışsın kaç gün banlandı dediklerinde ana panele gidip bakıyorum çünkü süreyi bilmiyorum.

Şehitlerimizi önemsemeyen bir toplum haline geldik .. millet olarak dedikoduyu seven toplum oldugumuz için evlilik programları dikkat çekiyor ve dizi gibi oldu artık malesef ki dizi bağımlısı bir milletiz tutun ki kurtlar vadisi aşkı memnu muhteşem sülümann vs vs tv saçma salak dizilerle dolu insanları cahilleştirip evlerinde oturtup kafalarını başka birşeyle meşgul etmemek , üreten beyin yerine boş hipnotize edilmiş beyinler bireyler oluşturuluyor.. devir bilim çağı bizler halen solmazın talibi imamın eriği vs vs vs ..

Ben çok haksız yere banlaniyorum. Bundan sonra not alacam banim açılınca sorucam. Herşeye ban olmaz ki a diyoz ban b diyoz ban

En rezili zuhal topalin programi tabiki gormeye bile tahammulum yok bu programlardan en iyisi esra erol seviyorm hemde kadini isi dogru yapiyo bence digerlerini salla gitsin

Okadar aşağılıyor ki ülkeyi bu programlar, üzülüyorum öfkeleniyorum
halk olarak bunlara maruz kalmayı haketmiyoruz iğrenç ilişkiler, arka tarafta anlaşıp tv karşısına geçince oyunlarını oynamalar...
medya halka ne verirse halk onu özümser benimser
zaten cahil kesimimiz çok, herşeye inanan yuları nereye çeksen oraya giden insan çokkkk

halbu ki öyle sağlam bir güç ki şu medya, öyle güzel eğitilir ki halkım
ama bu dış mihrakların işine gelmez
evet cehalet çok ama eğitildiğinde zehir olacak bir milletimiz var, ama neye yarar

maazallah eğitim olursa nolur patronların hali
değil mi....

Hepsi parali adamin evlilik korkusu var evlilik programında geziyor eee ne işin var.
Aday olup locadaki kızlada\erkeklede konusuyo geziyo sosyal medyada kızlarla erkeklerlede yaziyo çok saçma.
Seda roman kızı kullaniyor.
Zuhal zaten hamile kızı çıkarıyor
Esra arkasi yarin program gibi oldu.bugun cay içiyorlar yarin onunla benim hayat goruslerim çok farklı arkadaş olabiliriz sadece.
Bugün ku iş
Adam kızla söz takacak çiçekler taclar müzikler.
Sonra şok adam o beni en mutlu günümde mutsuz etti bende onu en mutlu gununde mutsuz ediyorum bu işi bitiriyorum .
İntikam alıyor sözde.
Hepsi reyting oyunlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…