Esra Erol beni eversene.....

ya ben tv başında oturup hiçbirşey seyretmem dizi bile ama bir şekil bu programların hepsinden haberim var..
birde ütü yaparken hangisi denk gelirse artık o süre içerisinde seyrediyorum :) hepte solmaza denk gelmişim herhalde ..şenolu yeni duydum mesela:)

Akli dengesi zayıf ve kendi çevresinde dışlanmış insanları reyting uğruna rezil eden programlar
50 yaşında adam saçma sapan dans ediyo alay ediliyo gülünüyo acaba o ekipten biri yada esra erol annesini babasını o halde göstermek istermi??????
Neymiş efendim 3 yaşındaki kız bebek esra erola aşıkmış onu izleyince gülüyomuş hayata tutunmuş kötü örnek olan bi program bi bebeği nasıl hayata bağlar
Lütfen izlemeyin izletmeyin.

Daha rezil program acaba hangimiz yaparız diyip sanki birbirleriyle yarışıyorlar, bu konuda çok başarılılar başa başa gidiyorlar hepsi ayrı rezil...

aynen aynen. o programi kast ettim zaten. resmen kadınların aşağılandigi bi program. üstelik ahlaki yapimiza ters

Hepsi ahlaki yapımıza ters ama bu program ayrı bi rezil hakkaten. Bazı sabahlar annem açıyor mecburen maruz kalıyorum ama cidden katlanamıyorum. Sırf bu programlar yüzünden tv izlemeyi %70 azalttım diyebilirim. Onun yerine youtube'ta gitmek istediğim ülkelerle ilgili çekimleri ya da dünya mutfaklarını izliyorum. Tv.den nefret ettim artık.

Acilen el atilmasi gereken bir konu.
Tv programlarinin bi cogu vahim durumda.
Merakimdan izledim bi kac bolum...
Kimin eli kimin cebinde belli degil.

Allah aşkına ATV'yi açın da bir rezaleti izleyin.....
Açtım açtım

Ahmet beni doğal sarisinla aldatiyor

Ahmet sarisinlara zaafim var

Eşim izleme şunları diyor bişey daha diyorda kib lenirim kesin yazamam

Geçen sene eşimin bi müşterisinin kızı katılmıştı zuhalin programina. adam eşime muhakkak izleyin filan demiş. eşimle o ara merak edip izlemiştik programi. 2-3 ay durdu kız. en sonunda adam o program rezalet bi yer kızımı rezil edemem deyip aldi programdan.onlarin iddalarina göre orda reyting arttiran adaylara düzenli ödeme yapiliyormus mesela Hanifeye 3bin lira aylik para ödendiğini söylemişti.

Hangi program acaba.

Müthişler hepside ..
Lifetime'ı da öneririm, TLC tarzı bir kanaldır, yerli programlardan da 2 programı tek geçerim, biri yıllardır istikrarla devam eden "Ömür Dediğin" biri de tarzı, çekim kalitesiyle bravo istenince yapılabiliyormuş denen "Yoldan Çık"

Tartışma konusuyken bile bukadar yorum aldıysa izleyen kitlesini düşünmek istemiyorum...ALLAH yardımcımız olsun...o kadar büyük sıkıntılar varken bu programların yayınlanması bile rezalet bence...

Bu normal bi ilerlemede gelisen yeni cag cop catanlik. Istenildigi kadar direnilebilir ama cag degisiyor, ve insanlara eskisi gibi anasi babasi es bulmuyor. Artik internetten es bulmalarda, bu tarz tv programlarindan da care aramak da bana normal geliyor. Degisim bu. Bugun bu var, yarin baska bisey olacak. Ama teknoloji gelistikce, ve insanlar es bulma arzusunda oldukca bu tarz seyler kimileri onaylamasa da olacak, ve bence bu gayet normal.

Hiç izlemedim. Ama reyting alabilmek için saçma sapan kurgular ürettiklerinin farkındayım. Her haber sitesinde illa ki gelin adayına büyük şok, inanamazsınız bakın damat adayı ne yaptı, böylesi hiç görülmedi gibi başlıklarına maruz kalıyoruz. Haber olabilmek ve izleyiciyi çekmek için girmedikleri şekil kalmıyor. Gerdek gecesi yayını bile yapsalar şaşırmam artık. Böyle bir düzenin izleyicisi olmadığım için mutluyum.

Belli bir yaşa gelmiş, yapabilecekleri sınırlı olan insanlara bir şey diyemem. Çok sık dışarıda gezemezler, evde iş pek yapamazlar. Tek eğlenceleri televizyon olduğu için önüne ne konulursa izlerler. Ama diğer izleyici grubunu hiç anlamıyorum. Yapılabilecek çeşitli işler, eğlenceli aktiviteler var. Bunlara takılmanın mantığı yok bence.

Hic izlemiyorum kizim var cizgi filim izliyor o saatlerde katiyyen izlemem cok cok seviyesiz programlar.niye kaldirilmiyor anlamiyorum hele o 1000 yasina gelen seda ile yaninda konu mankeni olan ugur aslanmidir kedimidir en rezaletide o ikisi...

Lifetime'ı da öneririm, TLC tarzı bir kanaldır, yerli programlardan da 2 programı tek geçerim, biri yıllardır istikrarla devam eden "Ömür Dediğin" biri de tarzı, çekim kalitesiyle bravo istenince yapılabiliyormuş denen "Yoldan Çık"
Ömür Dediğin bayılıyorum.:KK200:
Bence herkesin en az bir kere seyretmesi gerekli Mune :KK66:

X