⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Tostumu yedim az da helva yedim yanında, kızıma küçük mutfak almıştım onu monte edeceğim diye terin icinde kaldım tüm enerjim gitti bile. Öğlen de bir tabak kuru fasülye yerim kalandan severim. Aksama icli köfte düşünüyorum yanın da spagetti olabilir corba, komposto ben makarnadan yemem 2-3 tane haşlanmış içli köfte yerim.

Afiyet olsun
İyi bence

Filtre kahve iciyorum sutlu. Bir tane cokoprens yemistim ogle yemeginden sonra, onu yazmayi unutmusum. 5te spora gidiyorum. Pek kalori yakmicam sporda, yediklerimin ceyregini bile yakamam cunku kardiyo yapmicakmisiz, yine agirlik calisacakmisiz biraz.

Sabah aç karnına kahve polen badem ceviz kahvaltı bukadar olunca dışarıda arkadaşla öğlen yemeği( 3 te )çok acıkınca protein ağırlıklı oldu bir dilimde tatlı Akşam çok hafif atlatırsam şükür bu hafta kiloyu korusam yeter heralde

Kahvaltın sağlam tamam ama öğle ve akşam sadece yoğurtlu semizotu bana yetersiz geldi

Oglen karsi ofisteki arkadasimda yedim, fazla kacti yemek yarim tabak zeytinyagli pirasa, 1 tabak kuru fasulye, 2-3 kasik pirinc pilavi, 1 dilim tam bugday ekmegi. Birkac saat icinde isim bitecek gibi duruyor, cikista spora gidicem.

Planının tam tersi olmuş afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…