⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

C20AE890-D95A-4C8C-9D2F-58E2410BF38F.jpeg

Kahvaltın sağlam tamam ama öğle ve akşam sadece yoğurtlu semizotu bana yetersiz geldi

Ne zaman sunu yicem diye plan yapsam plani illa ki bozuyorum zaten :) bugun de oyle oldu

Güya planimda bugün sadece yogurt yemek vardı. Olmadı :))
Ama en son saat 17.30'da yedim galiba ve kaloriyi aşmadım.

Plan yapmamak lazim galiba, ben de guya semizotu yicektim oglen ama yalan oldu :)

Iyi aksamlar kizlar. Yeni geldim eve. Spora gittim, 30-40 dakika civari vucut egzersizleri yaptirdi hoca. Oglen fazla kacirdim diye aksam bir sey yemedim, karnim da acikmadi zaten, bir buyuk bardak sut ictim sadece. Filtre kahve yaptim simdi. Gun icinde 1 litre su ictim, hoca 2 litreye tamamla dedi, yatana kadar 1 litre daha icmeye calisicam. Ilerleyen saatlerde acikirsam ya sut icerim ya da elma yerim.

Iyi aksamlar kizlar. Yeni geldim eve. Spora gittim, 30-40 dakika civari vucut egzersizleri yaptirdi hoca. Oglen fazla kacirdim diye aksam bir sey yemedim, karnim da acikmadi zaten, bir buyuk bardak sut ictim sadece. Filtre kahve yaptim simdi. Gun icinde 1 litre su ictim, hoca 2 litreye tamamla dedi, yatana kadar 1 litre daha icmeye calisicam. Ilerleyen saatlerde acikirsam ya sut icerim ya da elma yerim.
Öğlen ne yedin ki? Akşam yememek çok işe yarıyor. Yaptığın spora yazık etme.

1 tabak pirinçli yemek yedim. Domatesli oluyor.
3 tane de biskrem.
Karbonhidrat almicaktım güya :işsiz:
Afiyet olsun kendini sınırlarsan patlak veriyor onun yerine pilav yemek istiyorum nasıl yiyebilirim diye bak olaya: 3 kaşık pilav yanında bol salata 1 bardak ayran içsen hem gözün kalmaz hem suçluluk duymazsın

Ne zaman sunu yicem diye plan yapsam plani illa ki bozuyorum zaten :) bugun de oyle oldu

Plan yapmamak lazim galiba, ben de guya semizotu yicektim oglen ama yalan oldu :)
Daha doyurucu planlar yap bence hem gözün korkmaz acıkınca gözün dönmez boylece

X