⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Kötü bir gün geçiriyorum ayakkabi dolabı olarak da kullandığım bir dolap vardi evin dışında bebek arabasini da katlayıp koyuyorum içine disari cikacaktik baktim dolap darmadağan büyük kızım yapti sandim ne göreyim araba tüm kemirilmis pislikler içim tuhaf oluyor attim arabayı kapadım hemen kapağı midem bulanıyor

Hiç bir erkek sevmez kiloyu ve çok nadiri dışında hepsi laf sokar yalnız değilsin

yazları ben hep zayıflıyorum :)
üstelik bayram seyran da yazın hep memleketteyiz annem ablam kv hep memlekette ağır yemekler oluyor ama en çok memlekete gidip döndüğümde zayıflıyorum :)
Öğünlerinde onlara uymak için daha sık yemek yediğin için mi acaba? Çünkü yemek öğünleri değişti mi bünye alışana kadar çok kili veren gördüm ben

Hiç bir erkek sevmez kiloyu ve çok nadiri dışında hepsi laf sokar yalnız değilsin
Bazen kızıyorum ama aslında memnunum gaza geliyorum. Bir arkadaş epey de kilosu var eşim hic karışmaz falan diyor ben de eşime dedim bak sen karışıyorsun falan diye o da diyor ki yalan söylüyordur adam kimse sevmez diyor. Boyum 168, 1.71 idim ama küçülmüşüm :)) uzun derken az ortalama üstü yoksa selvi söğüt gibi bir kadın degilim. Gözlerim çukurda biraz ondan oluyor galiba 60 ın altı cirkinlestiriyor.

Düşündürücü çok mu yoruyorlar seni? Yemek kilo yapmaz gerçi pasta börek çok yiyoruz biz gözlemeler, bazlamalar, katmerler.. hem yağ hem un double kalori
Nasıl oluyor bu:))

ne olursa olsun acıkmadan yemiyorum :)havalar da sıcak oluyor iştahı kapanıyor insanın yaa..
daha fazla hareket oluyor elbette , çarşıya alışverişe git gel evde kalabalıkta dolan bir kv ye bir anneme git gel , kv de yemek yap o sıcakta ama onlar ne yerse yesin sabahları sıcak pideyle kahvaltılar , el açması börek v.s. sadece acıkınca canım istiyorsa yiyorum, ramazan bayramın da evde tektim eşimle oğlum memlekete gittiler canım da tatlı çekti kurban bayramı kime gidersem herkes de tatlı yiycem dedim yedim de ama yemeği lokmalık yiyip tatlı için çok yer ayırdım yine zayıflayıp eve döndüm :) ben başka yere gidince keçi gibi inat olurum yemem dedim mi ağzıma sürmem az önce komşudan geldim masasın da lokumdan çikolata şekerleme çeşitlerine kadar bir sürü şey vardı yine yemedim :)

tıngır mıngır küçük şeyler mi kemirmişşş

Öğünlerinde onlara uymak için daha sık yemek yediğin için mi acaba? Çünkü yemek öğünleri değişti mi bünye alışana kadar çok kili veren gördüm ben
tam tersi hazırlıyorum onlar yiyor ben izliyorum acıkmadan yememmmm:)
kız sen zayıflamaya başladın ya şöyle 8-10 kilo verdiğin de eşine ben ideal kiloma indiğim de sen de kas yapmış ol şöyle 4 lü baklava yap karnına ben öyle istiyorum de azıcık da onlar çabalasın ben eşime dedim zaten

senin yerine mevaya yazmışım

Akşam yemeği hazırlığındayım 6 da yiyorum genelde;yayla çorbası,fırında patates,zeytinyağlı bamya yemeği,patatesi araya çocuklardan dolayı sıkıştırdım,eşimde mecbur benimle kalorisi az yemeye çalışıyor spor vardı 40 dakika bugun güzel geçti diyet anlamında ,ara öğünde tarçınlı Elmalı yoğurt yedim iki öğüne devam hepinize iyi akşamlar

Bugünün menüsü oluştu artık yazayım

08
Shake

10
1 elma

12
1 biber dolma
3 kaşık bulgur
Kavurma
Salata

14
Yoğurt

16
Protein bar

18
Shake

21
Yoğurt

4 lt su
Suyu çok içiyorsun tebrikler ben zorla 1,5 litre bu aralar özellikle canım hiç istemiyor ama su sağlık dır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…