⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Evet ben de o şekilde sebze çorbası yapıyorum güzel oluyor :) Yapan kadın o kadar güzel anlatıyordu ki inandım :))
kabak çorbasi aslında eşimin tarfiniden
netten bakmiş fakat farklı türlüsünden yapıyor. soğansiz da yedim.. oda güzel ama soğanli daha lezzetli:)

rezene çayı iç. bol bol su iç.. sütün artmasi için.. kuru incir ye.. birak hamurişi tatlılari:) bak bende sütüm artsin diye yedim yedim nolur sistimm..
Pişmanım yediğim için
Zaten en zor verilen kilo bu süt olsun diye yediğimiz yağa dönüşen kilolar

Pişmanım yediğim için
Zaten en zor verilen kilo bu süt olsun diye yediğimiz yağa dönüşen kilolar
evet bende çok yediğime pişmanim 10 kilo aldim ...o 10 kiloluyu 1,5 yıldır veremedim ya... 1,5 yıldır 90 kilo ile duruyorum
verecektim de ye ye süt olsun bla bla... şimdi bünyem alıştı vermeyi bile zorlaniyorum.

kabak çorbasi aslında eşimin tarfiniden
netten bakmiş fakat farklı türlüsünden yapıyor. soğansiz da yedim.. oda güzel ama soğanli daha lezzetli:)
Soğansız olmaz aynı fikirdeyim sebze corbasina, mantar çorbasına kremali ya da sütlü yapilanlara bazilari koymuyor ben cok yakistiriyorim.

Yaz tatilinde 1 ayda 4-5 kilo alınır mı aldım valla zaten 3-5 kilo da vermek istiyordum oldu mu sana 10 kilo. En kötüsü boyum fena değil biraz tolere ediyor kiloyu ama gel gör ki simitlerden alıyorum ben giydiği yakışmıyor insanın. Eşim de hic sevmez kiloyu gelir gider laf sokar.Neyse yarısı gitti bakalım.

Gozun aydın. İnşallah gelir. Aynen ben de anlamadim

Az kaldı ha gayret :)

Geçti çok şükür ama sütüm azaldı canım
Süt artırıcı şeylere yöneldim:)
3 gün 3 gece çok fena yaşadım ben onu antibiyotik de kullanmamıştım denemediğim yol kalmamıştı amaaa
lahana ile bi tarif vardı eğer geçmediyse hemen anlatıyım diycektim
canım sütü dinlenme bol bol temiz havada yürüyüş artırıyo bi de hiç birşyi kafaya takma

alınır canım şekil ben
67 ye inmiştim zaten hedefim 62-63 tü 67 nin üzerine 4 kilo aldım

yazları ben hep zayıflıyorum :)
üstelik bayram seyran da yazın hep memleketteyiz annem ablam kv hep memlekette ağır yemekler oluyor ama en çok memlekete gidip döndüğümde zayıflıyorum :)

yazları ben hep zayıflıyorum :)
üstelik bayram seyran da yazın hep memleketteyiz annem ablam kv hep memlekette ağır yemekler oluyor ama en çok memlekete gidip döndüğümde zayıflıyorum :)
Düşündürücü çok mu yoruyorlar seni? Yemek kilo yapmaz gerçi pasta börek çok yiyoruz biz gözlemeler, bazlamalar, katmerler.. hem yağ hem un double kalori

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…