⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Bu arada sendin de mi Livaneliyi yavan buluyorum diyen dün okudum biraz soğudum ya hoşuma gitmemeye başladı kitap etkiledin beni galiba
bendim gülüm :))
ben batı klasiklerini(dünya edebiyatının başta gelen yazarlarını) aziz nesini, türk klasiklerini, 3 kemallerin kitaplarını v.s. okuyunca o yüzden yavan geldi livaneli edebi yönü zayıf, boş zamanını hoş geçirmek için okunur (başka seçenek yoksa)
bu benim bakış açım ama herkesin ki farklı kitaptan beklentiyle değişir gülüm bence sen oku yarım bırakma

Tabiî canım kıyas edilemez onlarla bitireyim başladım bir kere haklısin.

Çok büyük ümitlerle yapmıştım oysa ki :)) kabuğunu soymuyorsun yeşil oluyor koyu kabaktan ama zor içtim eşim fena değil dedi ama bana uymadı pek.
biz sütlüsünü yapıyoruz kabuğunu soyuyoruz.. nette var sogansiz diyo ben soğanlı yaptım daha lezzetli oldu:)

Günaydınnn kızlar

ekim2009 haklısın pasta yememeliydim aslında canım çektiği için yedim ama sinirle:)
Antibiyotikten çok iştahımda yok.
Hiç kahvaltı yapmak istemiyorum.
göğsün nasıl oldu antibiyotik işe yaramaya başladı mı
canın çekip yediysen sorun yok sinirle olmasaymış ağız tadıyla yeseymişsin daha iyiymiş :))

Selam kızlar ben akşam kavurmalı yumurta yedim gün içinde muz yedim türk kahvesi içtim sütüm azdı sinirden öğlen yaş pasta yedim
Benim emzirdigim dönem en çok süt yapan yesil mercimekli bulgur pilavı ve yeşil soğandı üstüne çay içtim mi çok iyi oluyordu :)) oyle aklıma geldi paylaşayım dedim belki fikir olur:)

Dün 91.8 olan kilom bugün 90.3 1.5 kilo ödemi attım çok şükür..
Yarın tartı günü ekstra dikkat edelim kızlar.
Cascade_ da inşallah yarın gelir güzel bildirimler yazar 1. Sayfaya hepimize iyi gelir..zaten ne cezası pek anlamadı mesajlarında birşey göremedim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…